2020-04-01   03:35:11
Välj tävling:

Välj språk:
Swedish English Denmark Finland

Program för Polisen HEAD to Head 2016

Nedan visas startlistor och heatlistor uppdelade per tävlingspass.

Tävlingspass

Heatlista Gren 37
Heatlista 
 
  Tävling  Polisen HEAD to Head 2016    Utskriftsdatum  09 oktober 2016   
  Tävlingsort  Stockholm    Utskriftstid  08:22   
  Arrangör  Polisens IF Simförening         
  Bassäng  25m         
  Tävlingsdatum  07 oktober 2016         
 
 
 
Gren 37, 100m Fjäril Damer 15-16  Försök (4) 
Heat 1 (4) 
 
ID  Bana  Namn  Född  Licens  Förening    Bassäng  Tid 
 
599  Moa Nyberg  2001  AR4401  ÅKERSBERGA    25m  1:40.03 
621  Camila Valenzuela Jorquera  2001  BK1601  ÖSMO SS    25m  1:31.03 
685  Ljuba Berg  2000  BH4400  SPIF SF    25m  1:27.21 
512  Maria Tavemark  2001  BA9601  TÄBY SIM    25m  1:26.07 
537  Vanessa Hübinette  2001  AY1201  VÄSBY SS    25m  1:22.79 
711  Hjördis Köhler  2001  BM6401  SPIF SF    25m  1:23.30 
273  Elin Öberg  2000  BA6600  SPÅRVÄGEN    25m  1:26.94 
234  Maike Kuhlins  2000  BA1600  SPÅRVÄGEN    25m  1:27.42 
609  Matilda Wrenkler  2001  BB1601  ÅKERSBERGA    25m  1:36.01 
               

 
Heat 2 (4) 
 
ID  Bana  Namn  Född  Licens  Förening    Bassäng  Tid 
 
153  Matilda Högberg-Klang  2000  AU3600  SKURU IK    25m  1:20.50 
36  Sandra Bergerstam  2001  AI1401  JÄRFÄLLA S    25m  1:16.86 
384  Eva Sigurdsson  2001  AC5601  SÖDERTÖRN    25m  1:13.72 
308  Solène Arnou  2000  AX4600  SÖDERTÄLJE    25m  1:11.93 
745  Caroline Wallenborg  2000  AL3800  SPIF SF    25m  1:07.87 
187  Julia Augustsson  2000  BC9200  SPÅRVÄGEN    25m  1:11.07 
249  Fanny Odin  2000  AR7200  SPÅRVÄGEN    25m  1:12.55 
701  Andrea Grill  2000  BH8400  SPIF SF    25m  1:15.96 
677  Emelie Widhe  2001  AN0401  STRÄNGNÄS    25m  1:18.23 
155  Ella Langell Högblom  2001  BF1801  SKURU IK    25m  1:22.73 

 
Heat 3 (4) 
 
ID  Bana  Namn  Född  Licens  Förening    Bassäng  Tid 
 
496  Esther Rydbeck Nordén  2001  BN8801  TÄBY SIM    25m  1:20.33 
225  Kristin Jansson  2001  BC4601  SPÅRVÄGEN    25m  1:16.31 
270  Zafira Vaamonde  2001  AU9601  SPÅRVÄGEN    25m  1:13.68 
715  Alexandra Lindén  2001  BG4801  SPIF SF    50m  1:11.71 
24  Vuokko Suomäki  2001  01A939  AUi    25m  1:07.64 
697  Tuva Glimmerud-Gullbjörk  2000  BP6600  SPIF SF    25m  1:10.54 
700  Lea Granert  2001  BQ1401  SPIF SF    25m  1:12.06 
679  Alice Albinzon  2000  AY1200  SPIF SF    25m  1:14.75 
184  Noémi Andras  2001  BJ1601  SPÅRVÄGEN    25m  1:17.54 
261  Clara Sundqvist  2001  AU4801  SPÅRVÄGEN    25m  1:22.47 

 
Heat 4 (4) 
 
ID  Bana  Namn  Född  Licens  Förening    Bassäng  Tid 
 
488  Viktoria Nylund  2001  BD1801  TÄBY SIM    25m  1:19.47 
31  Anna Viinapuu  2000  AH8400  BÅLSTA SK    25m  1:16.19 
18  Ida Nordquist  2001  01A316  AUi    50m  1:13.41 
680  Hermella Alem  2000  AK1600  SPIF SF    25m  1:11.49 
292  Elsa Nordström  2001  AV9401  SKK    25m  1:06.13 
291  Smilla Lönnberg  2001  AQ0801  SKK    25m  1:08.22 
283  Amanda Eriksson  2001  AH9801  SKK    25m  1:12.00 
76  Elin Södersten  2000  AI5800  JÄRFÄLLA S    25m  1:14.22 
79  Linnea Wall  2001  AV1601  JÄRFÄLLA S    25m  1:17.22 
263  Linda Svensson  2000  AR8200  SPÅRVÄGEN    25m  1:21.40 

 
 

Skapad av WinGrodan 1.25.07  Utskriftsdatum  09 oktober 2016 
Licensierad till: Stockholmspolisens IF SF  Utskriftstid  08:22 
 

Image
LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner