2019-08-18   04:40:22
Vælg stævne:

Vælg sprog:
Swedish English Denmark Finland

Program for Forum Horsens Cup finaler

Her vises alle stævnets startlister og programlister opdelt i stævneafsnit.

Finaler lørdag

# Løb Runde Sponsor Startliste Programliste
23 4X50m Frisvømning Herrer Direkte finale OK Plast Startliste Programliste
24 4X50m Frisvømning Damer Direkte finale JUAL Startliste Programliste
1 100m Frisvømning Herrer Direkte finale Startliste Programliste
2 100m Frisvømning Damer Direkte finale Startliste Programliste
17 50m Brystsvømning Herrer Direkte finale Startliste Programliste
18 50m Brystsvømning Damer Direkte finale Startliste Programliste
110 50 Fly Herrer Udskillelse Direkte finale Startliste Programliste
120 50 Fly Damer Udskillelse Direkte finale Startliste Programliste
111 50 Fly Herrer Udskillelse Direkte finale   Programliste
121 50 Fly Damer Udskillelse Direkte finale   Programliste
112 50 Fly Herrer Udskillelse Direkte finale   Programliste
122 50m Fly Damer Udskillelse Direkte finale   Programliste
113 50 Fly Herrer Udskillelse Direkte finale   Programliste
123 50m Fly Damer Udskillelse Direkte finale   Programliste
114 50 Fly Herrer Udskillelse Direkte finale   Programliste
124 50m Fly Damer Udskillelse Direkte finale   Programliste
115 50 Fly Herrer Udskillelse Direkte finale   Programliste
125 50m Fly Damer Udskillelse Direkte finale   Programliste
116 50 Fly Herrer Udskillelse Direkte finale   Programliste
126 50m Fly Damer Udskillelse Direkte finale   Programliste
19 100m Medley Herrer Direkte finale Startliste Programliste
20 100m Medley Damer Direkte finale Startliste Programliste
130 50 Ryg Herrer Udskillelse Direkte finale Startliste Programliste
140 50 Ryg Damer Udskillelse Direkte finale Startliste Programliste
131 50 Ryg Herrer Udskillelse Direkte finale   Programliste
141 50m Ryg Damer Udskillelse Direkte finale   Programliste
132 50 Ryg Herrer Udskillelse Direkte finale   Programliste
142 50m Ryg Damer Udskillelse Direkte finale   Programliste
133 50 Ryg Herrer Udskillelse Direkte finale   Programliste
143 50m Ryg Damer Udskillelse Direkte finale   Programliste
134 50 Ryg Herrer Udskillelse Direkte finale   Programliste
144 50m Ryg Damer Udskillelse Direkte finale   Programliste
135 50 Ryg Herrer Udskillelse Direkte finale   Programliste
145 50m Ryg Damer Udskillelse Direkte finale   Programliste
136 50 Ryg Herrer Udskillelse Direkte finale   Programliste
146 50m Ryg Damer Udskillelse Direkte finale   Programliste
13 100m Butterfly Herrer Direkte finale Startliste Programliste
14 100m Butterfly Damer Direkte finale Startliste Programliste

LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner
IC Result Danmark