2019-09-19   13:03:59
Välj tävling:

Välj språk:
Swedish English Denmark Finland

Program för Wadköpingsdoppet 2016

Nedan visas startlistor och heatlistor uppdelade per tävlingspass.

Tävlingspass

7_S
Gren 7, 100m Bröstsim C+D Pojkar 
 
13 - 14 år: Teodor Widerberg (1998) 1:09.35 2012-09-22 
12 år och yngre: Johan Rydahl (2001) 1:14.28 2013-09-21 
 
 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 









 
147  Persson Elias  2002  SS MORA  AA7502  50 m  1:13.51   
195  Sundblad Marcus  2003  MASS  AF4103  25 m  1:19.51   
Schön Martin  2003  BOLLNÄS SS  AJ9703  25 m  1:19.53   
397  Sterling Lucas  2004  VÄSTERÅS  AC6704  25 m  1:19.61   
194  Skogsberg Karl  2003  MASS  AF2103  25 m  1:19.70   
384  Khabarov Peter  2002  VÄSTERÅS  AM6302  25 m  1:20.09   
276  Lindskog Hugo  2002  SKURU IK  AG8102  25 m  1:20.21   
10  Tägtström Marcus  2002  BORLÄNGE  AE8702  25 m  1:20.48   
412  Danqi Adrijan  2002  ÖSA  AS2502  25 m  1:23.82   
10  231  Lundström Silke Eric  2003  NKK  AF8903  25 m  1:24.34   
11  21  Walldén Gustaf  2003  SK ENA  AE8503  25 m  1:25.86   
12  365  Björk Linus  2002  VÄSTERÅS  AB6902  50 m  1:26.14   
13  Ruijs Daniel  2004  BORLÄNGE  AE5504  25 m  1:26.50   
14  378  Granlund Per  2002  VÄSTERÅS  AH9502  25 m  1:26.91   
15  197  Swegmark Max  2004  MASS  AE2504  25 m  1:27.63   
16  406  Baastad Simon  2002  ÖSA  AC2102  25 m  1:28.24   
17  191  Sjöström Oscar  2003  MASS  AA2103  25 m  1:29.28   
18  309  Andersson Jonathan  2003  SÄFFLE SS  AB2903  25 m  1:30.19   
19  180  Lundborg Ludwig  2002  MASS  AJ7702  25 m  1:30.88   
20  330  Oerther Theo  2003  SÖDERTÄLJE  AF0503  25 m  1:32.08   
21  237  Petrovic Nikola  2004  NKK  AF5704  25 m  1:32.72   
22  500  Karlsson Fredrik  2004  STRÄNGNÄS  AK4904  25 m  1:32.99   
23  447  Svennberg Anton  2002  ÖSA  AV3702  25 m  1:33.44   
24  200  Välkki Alvin  2004  MASS  AE3504  25 m  1:33.62   
25  160  Evertsson Måns  2003  MASS  AR2103  25 m  1:34.50   
26  123  Pettersson Olle  2004  KATRINEHOL  AJ1304  25 m  1:34.62   
27  177  Klebom Hampus  2004  MASS  AC4504  25 m  1:35.31   
28  333  Runfjäll Casper  2002  SÖDERTÄLJE  AJ7102  25 m  1:35.31   
29  261  Humling Lucas  2005  SANDVIKEN  AA8305  25 m  1:36.91   
30  232  Malm David  2004  NKK  AL0704  25 m  1:37.00   
31  175  Jedbratt Felix  2003  MASS  AJ7703  25 m  1:37.39   
32  390  Rehnman Isak  2004  VÄSTERÅS  AI5304  50 m  1:39.45   
33  416  Forsström William  2002  ÖSA  AM0902  25 m  1:39.98   
34  88  Hökemyr Gabriel  2002  KARLSKO SF  AV0502  50 m  1:43.49   
35  475  Eriksson David  2004  HK SIM  AO2104  25 m  1:43.66   
36  409  Cao Kevin  2003  ÖSA  AX5303  25 m  1:44.56   
37  431  Kördel Daniel  2004  ÖSA  AN5904  25 m  1:51.45   
38  426  Jansson August  2005  ÖSA  AG6505  50 m  1:56.92   
39  478  Gustafsson Albert  2003  HK SIM  AW0903  25 m  2:14.18   
40  482  Karlsson Leo  2006  HK SIM  AH6706  25 m     
 
 

Skapad av WinGrodan 1.25.07  Utskriftsdatum  17 september 2016 
Licensierad till: Örebro Simallians  Utskriftstid  07:51 
 

LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner