2019-09-19   12:50:28
Välj tävling:

Välj språk:
Swedish English Denmark Finland

Program för Wadköpingsdoppet 2016

Nedan visas startlistor och heatlistor uppdelade per tävlingspass.

Tävlingspass

64_S
Gren 64, 50m Fjärilsim A+B Damer 
 
17 - 99 år: Rebecca Diaz-Nilsson (1996) 27.71 2015-09-20 
15 - 16 år: Rebecka Gustafsson (1998) 28.42 2014-09-20 
 
 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 









 
499  Gustafsson Rebecka  1998  STRÄNGNÄS  AH4698  50 m  27.69   
179  Lundborg Linnéa  2000  MASS  AZ5600  50 m  28.22   
53  Heina Christin  1996  GÖTEBORG  BA0296  25 m  28.56   
165  Gradinarska Kamelia  2001  MASS  AI3601  25 m  29.12   
220  Franzén Michelle  1993  NKK  AN0893  25 m  29.39   
196  Swegmark Ida  2000  MASS  AZ6600  25 m  29.45   
285  Brockmar Nikki  1999  SKÖVDE SS  AR2299  25 m  29.52   
324  Christensen Weistrand Erica  1997  SÖDERTÄLJE  AO5897  25 m  29.66   
401  Åberg Victoria  2001  VÄSTERÅS  AL7201  25 m  29.90   
10  311  Johansson Petra  1997  SÄFFLE SS  AF3897  25 m  30.07   
11  286  Emanuelsson Fransson Vera  2001  SKÖVDE SS  AB7401  50 m  30.35   
12  Åhlström Matilda  1991  BOLLNÄS SS  BV9891  25 m  30.49   
13  444  Rääf Sandra  2000  ÖSA  AW8200  50 m  30.54   
14  50  Ekstedt Christina  1996  GÖTEBORG  AM2296  25 m  30.79   
15  360  Strömdahl Amanda  2000  TÄBY SIM  AL7400  25 m  31.90   
16  176  Jörstam Elsa  2001  MASS  AR4601  50 m  31.93   
17  504  Wennerberg Wilma  2001  STRÄNGNÄS  AG3201  25 m  31.94   
18  86  Håkansson Elin  1997  KARLSKO SF  BL4697  25 m  32.22   
19  216  Eriksson Adina  1999  NKK  AB8899  25 m  32.74   
20  111  Ramallo Solveig  1993  KARLSTAD  BX2693  25 m  33.34   
21  59  Persson Tilde  2001  GÖTEBORG  BK2201  50 m  33.37   
22  193  Skogsberg Elvira  2001  MASS  AI2801  25 m  33.94   
23  308  Andersson Caroline  2001  SÄFFLE SS  AV4601  25 m  34.00   
24  90  Lekberg Sanna  2001  KARLSKO SF  AM4201  25 m  34.22   
25  79  Eerola Emilia  1999  KARLSKO SF  BE1499  25 m  34.65   
26  47  de Jonge Johanna  2001  GÖTEBORG  BE1401  50 m  34.68   
27  484  Lundgren Jennie  2001  HK SIM  AG2401  50 m  34.93   
28  274  Högberg-Klang Matilda  2000  SKURU IK  AU3600  25 m  35.31   
29  417  Gabot Salma  2001  ÖSA  AN1801  25 m  35.65   
30  148  Öhlin Klara  1999  SS MORA  BO6899  50 m  35.95   
31  145  Karlsson Hanna  2000  SS MORA  AI1200  25 m  36.21   
32  429  Juhler Mikaela  2000  ÖSA  BM7200  25 m  36.59   
33  218  Eriksson Ebba  2000  NKK  AM1600  25 m  36.66   
34  189  Reuterberg Linnea  2001  MASS  AQ9601  50 m  37.05   
35  476  Eriksson Ellen  2001  HK SIM  BP7201  25 m  37.05   
36  410  Cen Michelle  2000  ÖSA  BM3200  25 m  37.45   
37  259  Dahl Magdalena  2001  SANDVIKEN  BK5601  25 m  37.63   
38  510  Kaldrup Malin  2000  S 02  AA1600  25 m  37.63   
39  413  Engström Terese  1999  ÖSA  BF1899  25 m  39.82   
40  227  Johansson Kajsa  2000  NKK  BC1200  25 m  42.42   
41  198  Söderberg Ella  2001  MASS  BH0601  50 m  44.69   
42  513  Franks Julia  2000  TÄBY SIM  AR5400  25 m  44.70   
 
 

Skapad av WinGrodan 1.25.07  Utskriftsdatum  18 september 2016 
Licensierad till: Örebro Simallians  Utskriftstid  12:32 
 

LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner