2019-09-19   12:30:24
Välj tävling:

Välj språk:
Swedish English Denmark Finland

Program för Wadköpingsdoppet 2016

Nedan visas startlistor och heatlistor uppdelade per tävlingspass.

Tävlingspass

61_S
Gren 61, 100m Medley A+B Damer 
 
17 - 99 år: Miranda Bånnsgård (1992) 1:03.12 2011-09-24 
15 - 16 år: Frida Berggren (1994) 1:05.11 2010-09-26 
 
 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 









 
332  Ramdén Alida  1997  SÖDERTÄLJE  AP0297  25 m  1:01.94   
499  Gustafsson Rebecka  1998  STRÄNGNÄS  AH4698  25 m  1:05.49   
243  Wallberg Sara  1999  NKK  AJ2899  25 m  1:05.83   
498  Eriksson Lisa  1998  STRÄNGNÄS  AN3898  25 m  1:05.94   
368  Brunzell Hannah  2001  VÄSTERÅS  AP6801  25 m  1:06.37   
196  Swegmark Ida  2000  MASS  AZ6600  25 m  1:07.75   
183  Olsson Tova  2001  MASS  AB8801  25 m  1:08.00   
496  Bergkvist Emma  2000  STRÄNGNÄS  AA5600  25 m  1:08.90   
53  Heina Christin  1996  GÖTEBORG  BA0296  25 m  1:09.04   
10  109  Eklund-Ramböl Elvira  1997  KARLSTAD  AV5497  25 m  1:09.34   
11  181  Magnusson Amanda  1999  MASS  AF9699  25 m  1:09.47   
12  401  Åberg Victoria  2001  VÄSTERÅS  AL7201  25 m  1:09.59   
13  201  Åberg Johanna  1997  MASS  AP3497  25 m  1:10.04   
14  348  Jerresand Cornelia  2000  TÄBY SIM  AG6800  25 m  1:10.16   
15  441  Nederman Ida  2000  ÖSA  AU7400  25 m  1:10.56   
16  216  Eriksson Adina  1999  NKK  AB8899  25 m  1:10.95   
17  50  Ekstedt Christina  1996  GÖTEBORG  AM2296  25 m  1:11.51   
18  442  Nederman Lina  2000  ÖSA  AP0600  25 m  1:11.51   
19  89  Kinell Alexandra  2000  KARLSKO SF  AF2200  25 m  1:12.02   
20  233  Malm Tilde  1999  NKK  AF8699  25 m  1:12.43   
21  439  Momats Clara  2000  ÖSA  AG9800  25 m  1:12.81   
22  444  Rääf Sandra  2000  ÖSA  AW8200  25 m  1:12.88   
23  311  Johansson Petra  1997  SÄFFLE SS  AF3897  25 m  1:13.36   
24  501  Lönnberg Clara  2001  STRÄNGNÄS  AF9801  25 m  1:13.52   
25  360  Strömdahl Amanda  2000  TÄBY SIM  AL7400  25 m  1:14.05   
26  385  Lindgren Elin  2000  VÄSTERÅS  AP4600  25 m  1:14.11   
27  226  Härdelin Josefine  2001  NKK  AF4601  25 m  1:14.29   
28  187  Qvirist Marta  1998  MASS  AD6498  25 m  1:14.30   
29  302  Williamsson Liesel  2000  SKÖVDE SS  AX6400  25 m  1:15.88   
30  340  Bergh Mikaela  1999  TÄBY SIM  AK5299  25 m  1:16.29   
31  82  Grandelius Saga  2001  KARLSKO SF  AE1801  25 m  1:16.42   
32  176  Jörstam Elsa  2001  MASS  AR4601  25 m  1:16.67   
33  154  Elsius Emma  2000  MASS  BA0400  25 m  1:16.81   
34  484  Lundgren Jennie  2001  HK SIM  AG2401  25 m  1:17.08   
35  111  Ramallo Solveig  1993  KARLSTAD  BX2693  25 m  1:17.39   
36  476  Eriksson Ellen  2001  HK SIM  BP7201  25 m  1:17.54   
37  308  Andersson Caroline  2001  SÄFFLE SS  AV4601  25 m  1:17.58   
38  346  Isacson Kristina  2001  TÄBY SIM  BH5601  25 m  1:17.62   
39  189  Reuterberg Linnea  2001  MASS  AQ9601  25 m  1:19.46   
40  417  Gabot Salma  2001  ÖSA  AN1801  25 m  1:20.12   
41  218  Eriksson Ebba  2000  NKK  AM1600  25 m  1:20.87   
42  60  Reinhold Andrea  2001  GÖTEBORG  AS3401  25 m  1:21.02   
43  95  Nilsson Elin  2001  KARLSKO SF  BU9401  25 m  1:21.35   
44  413  Engström Terese  1999  ÖSA  BF1899  25 m  1:26.37   
45  148  Öhlin Klara  1999  SS MORA  BO6899  25 m  1:29.45   
 
 

Skapad av WinGrodan 1.25.07  Utskriftsdatum  18 september 2016 
Licensierad till: Örebro Simallians  Utskriftstid  12:32 
 

LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner