2019-09-19   13:14:13
Välj tävling:

Välj språk:
Swedish English Denmark Finland

Program för Wadköpingsdoppet 2016

Nedan visas startlistor och heatlistor uppdelade per tävlingspass.

Tävlingspass

6_S
Gren 6, 100m Bröstsim A+B Damer 
 
17 - 99 år: Joline Höstman (1988) 1:08.21 2011-09-24 
15 - 16 år: Malin Westman (1995) 1:11.75 2011-09-24 
 
 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 









 
368  Brunzell Hannah  2001  VÄSTERÅS  AP6801  25 m  1:07.86   
243  Wallberg Sara  1999  NKK  AJ2899  25 m  1:09.96   
332  Ramdén Alida  1997  SÖDERTÄLJE  AP0297  25 m  1:11.88   
60  Reinhold Andrea  2001  GÖTEBORG  AS3401  25 m  1:13.28   
324  Christensen Weistrand Erica  1997  SÖDERTÄLJE  AO5897  25 m  1:13.35   
228  Lindroth Ella  2001  NKK  AE1201  25 m  1:13.50   
233  Malm Tilde  1999  NKK  AF8699  25 m  1:14.13   
375  Eklund Malin  2001  VÄSTERÅS  AL9201  25 m  1:14.40   
216  Eriksson Adina  1999  NKK  AB8899  25 m  1:14.42   
10  340  Bergh Mikaela  1999  TÄBY SIM  AK5299  25 m  1:14.47   
11  502  Nyström Adina  1999  STRÄNGNÄS  BD3699  25 m  1:15.95   
12  441  Nederman Ida  2000  ÖSA  AU7400  25 m  1:17.52   
13  354  Persson Johanna  2001  TÄBY SIM  AY6601  25 m  1:18.21   
14  385  Lindgren Elin  2000  VÄSTERÅS  AP4600  25 m  1:18.49   
15  442  Nederman Lina  2000  ÖSA  AP0600  25 m  1:19.73   
16  513  Franks Julia  2000  TÄBY SIM  AR5400  25 m  1:19.75  EFT 
17  176  Jörstam Elsa  2001  MASS  AR4601  25 m  1:19.90   
18  165  Gradinarska Kamelia  2001  MASS  AI3601  25 m  1:20.13   
19  150  Asserståhl Isabelle  2000  MASS  AZ4600  25 m  1:20.76   
20  346  Isacson Kristina  2001  TÄBY SIM  BH5601  25 m  1:21.52   
21  100  Waara Elin  1997  KARLSKO SF  BD3497  25 m  1:22.58   
22  82  Grandelius Saga  2001  KARLSKO SF  AE1801  25 m  1:22.92   
23  193  Skogsberg Elvira  2001  MASS  AI2801  25 m  1:25.17   
24  145  Karlsson Hanna  2000  SS MORA  AI1200  25 m  1:26.13   
25  476  Eriksson Ellen  2001  HK SIM  BP7201  25 m  1:26.13   
26  137  Thonander Felicia  2001  KUNGÄLV  AC8801  50 m  1:26.28   
27  154  Elsius Emma  2000  MASS  BA0400  25 m  1:26.64   
28  161  Forsberg Larsson Ida  2001  MASS  BH4601  25 m  1:26.78   
29  101  Waara Emma  2000  KARLSKO SF  AU2800  25 m  1:28.01   
30  417  Gabot Salma  2001  ÖSA  AN1801  25 m  1:29.13   
31  38  Grubb Lovisa  2000  GRUMS SS  AD1400  25 m  1:29.42   
32  510  Kaldrup Malin  2000  S 02  AA1600  25 m  1:29.63   
33  227  Johansson Kajsa  2000  NKK  BC1200  25 m  1:31.66   
34  259  Dahl Magdalena  2001  SANDVIKEN  BK5601  25 m  1:32.05   
35  218  Eriksson Ebba  2000  NKK  AM1600  25 m  1:32.11   
36  189  Reuterberg Linnea  2001  MASS  AQ9601  25 m  1:32.92   
37  90  Lekberg Sanna  2001  KARLSKO SF  AM4201  50 m  1:33.13   
38  429  Juhler Mikaela  2000  ÖSA  BM7200  25 m  1:33.16   
39  198  Söderberg Ella  2001  MASS  BH0601  25 m  1:42.50   
 
 

Skapad av WinGrodan 1.25.07  Utskriftsdatum  17 september 2016 
Licensierad till: Örebro Simallians  Utskriftstid  07:51 
 

LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner