2019-09-19   13:02:01
Välj tävling:

Välj språk:
Swedish English Denmark Finland

Program för Wadköpingsdoppet 2016

Nedan visas startlistor och heatlistor uppdelade per tävlingspass.

Tävlingspass

56_S
Gren 56, 50m Frisim A+B Herrar 
 
17 - 99 år: Robin Andrèasson (1988) 22.60 2010-09-26 
15 - 16 år: Alexander Frost (1997) 24.61 2013-09-21 
 
 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 









 
149  Andréasson Robin  1988  MASS  AN7788  25 m  22.14   
247  Wåhlin Mikael  1989  NKK  AI9589  25 m  23.15   
323  Brandt Erik  1999  SÖDERTÄLJE  AD5999  25 m  23.19   
238  Rydberg Hugo  1998  NKK  AA8798  50 m  23.37   
342  Ericsson Oskar  1997  TÄBY SIM  AF9397  25 m  24.13   
414  Finnström Dennis  1995  ÖSA  AP9195  25 m  24.69   
357  Räisänen Daniel  1999  TÄBY SIM  AE0199  25 m  24.71   
239  Sjöblad Oscar  1997  NKK  AM6397  25 m  24.90   
116  Aldrin John  2001  KATRINEHOL  AI8101  25 m  24.91   
10  186  Qvirist Aron  1998  MASS  AB7198  25 m  24.96   
11  230  Lovinge Victor  2000  NKK  AD6300  25 m  25.10   
12  325  Hansson Theodor  1994  SÖDERTÄLJE  AG8394  25 m  25.20   
13  146  Persson Edvin  1999  SS MORA  AI9399  25 m  25.22   
14  257  Eriksson Nicklas  1996  NYKÖPING  AW0796  50 m  25.31   
15  420  Hagström Anders  1988  ÖSA  AG9588  25 m  25.47   
16  131  Josefsson Tobias  1997  KUNGÄLV  AT7397  25 m  25.48   
17  395  Steiner Lukas  1998  VÄSTERÅS  AG8998  25 m  25.49   
18  127  Andersson Daniel  1997  KUNGÄLV  AQ7197  25 m  25.61   
19  202  Åberg Tobias  2000  MASS  AB2500  25 m  25.64   
20  28  Bransell Henrik  1999  FALUN  AG2599  25 m  26.13   
21  144  Hill Lukas  1999  SS MORA  AH6999  25 m  26.23   
22  481  Jansson Vilmer  2000  HK SIM  AI2100  25 m  26.40   
23  58  Nislander Gustav  2001  GÖTEBORG  AQ0301  25 m  26.61   
24  341  Coleman Daniel  2000  TÄBY SIM  AP0700  25 m  26.80   
25  66  Vallin Gustav  2001  GÖTEBORG  AV0501  25 m  26.94   
26  158  Eriksson Harald  2000  MASS  AO3700  25 m  27.01   
27  407  Baastad Tim  2000  ÖSA  AM4700  50 m  27.20   
28  432  Landström Elias  2000  ÖSA  AM5700  25 m  27.37   
29  313  Lithner Daniel  2001  SÄFFLE SS  AJ9701  25 m  27.57   
30  372  Dijkhuizen Gijs  2000  VÄSTERÅS  AL8300  25 m  27.65   
31  336  Ahlqvist Erik  2001  TÄBY SIM  AT7501  25 m  27.71   
32  162  Fredholm Alexander  2001  MASS  AE2301  25 m  27.78   
33  355  Pöllänen Andres  2001  TÄBY SIM  AM5901  25 m  28.04   
34  173  Iséni Leo  2001  MASS  AE6301  50 m  28.10   
35  279  Soneborg Oliver  2000  SKURU IK  AV4300  25 m  28.16   
36  343  Forsberg Anton  2001  TÄBY SIM  AM4901  25 m  28.18   
37  294  Niklasson Ted  2001  SKÖVDE SS  AD4701  50 m  28.22   
38  125  Rautiainen Filip  2001  KATRINEHOL  AO3501  25 m  28.31   
39  11  Waller-Kaustinen Anton  2000  BORLÄNGE  AJ5500  25 m  28.56   
40  172  Häyhänen Lucas  2001  MASS  AV2701  50 m  28.60   
41  451  Wallin Anton  2000  ÖSA  AM7700  25 m  28.61   
42  63  Svedberg Max  2001  GÖTEBORG  AR3301  50 m  28.85   
 
 

Skapad av WinGrodan 1.25.07  Utskriftsdatum  18 september 2016 
Licensierad till: Örebro Simallians  Utskriftstid  12:32 
 

LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner