2019-09-19   12:40:07
Välj tävling:

Välj språk:
Swedish English Denmark Finland

Program för Wadköpingsdoppet 2016

Nedan visas startlistor och heatlistor uppdelade per tävlingspass.

Tävlingspass

39_S
Gren 39, 50m Bröstsim A+B Damer 
 
17 - 99 år: Joline Höstman (1988) 32.12 2011-09-24 
15 - 16 år: Sara Wallberg (1999) 33.65 2015-09-20 
 
 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 









 
243  Wallberg Sara  1999  NKK  AJ2899  25 m  32.53   
324  Christensen Weistrand Erica  1997  SÖDERTÄLJE  AO5897  25 m  33.00   
60  Reinhold Andrea  2001  GÖTEBORG  AS3401  25 m  33.60   
216  Eriksson Adina  1999  NKK  AB8899  25 m  33.98   
228  Lindroth Ella  2001  NKK  AE1201  25 m  34.10   
183  Olsson Tova  2001  MASS  AB8801  25 m  34.43   
Åhlström Matilda  1991  BOLLNÄS SS  BV9891  25 m  34.69   
375  Eklund Malin  2001  VÄSTERÅS  AL9201  50 m  34.72   
340  Bergh Mikaela  1999  TÄBY SIM  AK5299  25 m  34.91   
10  499  Gustafsson Rebecka  1998  STRÄNGNÄS  AH4698  25 m  34.91   
11  502  Nyström Adina  1999  STRÄNGNÄS  BD3699  25 m  34.94   
12  233  Malm Tilde  1999  NKK  AF8699  25 m  35.44   
13  50  Ekstedt Christina  1996  GÖTEBORG  AM2296  25 m  36.24   
14  441  Nederman Ida  2000  ÖSA  AU7400  25 m  36.66   
15  176  Jörstam Elsa  2001  MASS  AR4601  50 m  37.51   
16  100  Waara Elin  1997  KARLSKO SF  BD3497  25 m  37.71   
17  504  Wennerberg Wilma  2001  STRÄNGNÄS  AG3201  50 m  38.18   
18  292  Kramer Linn  2001  SKÖVDE SS  AD8801  25 m  38.27   
19  150  Asserståhl Isabelle  2000  MASS  AZ4600  25 m  38.32   
20  89  Kinell Alexandra  2000  KARLSKO SF  AF2200  25 m  38.39   
21  145  Karlsson Hanna  2000  SS MORA  AI1200  25 m  38.69   
22  82  Grandelius Saga  2001  KARLSKO SF  AE1801  25 m  38.76   
23  227  Johansson Kajsa  2000  NKK  BC1200  50 m  39.78   
24  51  Fallenhag Daniella  2000  GÖTEBORG  AR7800  25 m  39.80   
25  476  Eriksson Ellen  2001  HK SIM  BP7201  25 m  40.43   
26  154  Elsius Emma  2000  MASS  BA0400  50 m  40.50   
27  47  de Jonge Johanna  2001  GÖTEBORG  BE1401  50 m  40.60   
28  161  Forsberg Larsson Ida  2001  MASS  BH4601  25 m  40.96   
29  101  Waara Emma  2000  KARLSKO SF  AU2800  50 m  41.19   
30  417  Gabot Salma  2001  ÖSA  AN1801  25 m  41.65   
31  510  Kaldrup Malin  2000  S 02  AA1600  50 m  41.65   
32  218  Eriksson Ebba  2000  NKK  AM1600  50 m  41.68   
33  179  Lundborg Linnéa  2000  MASS  AZ5600  50 m  42.21   
34  259  Dahl Magdalena  2001  SANDVIKEN  BK5601  25 m  43.44   
35  189  Reuterberg Linnea  2001  MASS  AQ9601  50 m  44.34   
36  274  Högberg-Klang Matilda  2000  SKURU IK  AU3600  25 m  45.70   
37  410  Cen Michelle  2000  ÖSA  BM3200  25 m  46.98   
38  413  Engström Terese  1999  ÖSA  BF1899  25 m  48.17   
39  198  Söderberg Ella  2001  MASS  BH0601  50 m  50.69   
 
 

Skapad av WinGrodan 1.25.07  Utskriftsdatum  17 september 2016 
Licensierad till: Örebro Simallians  Utskriftstid  14:29 
 

LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner