2019-09-19   12:34:10
Välj tävling:

Välj språk:
Swedish English Denmark Finland

Program för Wadköpingsdoppet 2016

Nedan visas startlistor och heatlistor uppdelade per tävlingspass.

Tävlingspass

31_S
Gren 31, 200m Ryggsim C+D Pojkar 
 
13 - 14 år: Max Engström (2001) 2:14.81 2015-09-19 
12 år och yngre: Hampus Lovinge (1998) 2:31.82 2010-09-25 
 
 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 









 
121  Kernen Emil  2002  KATRINEHOL  AC7702  50 m  2:24.31   
118  Grahn Kevin  2003  KATRINEHOL  AH9103  25 m  2:26.37   
338  Al-Khalili Jonas  2002  TÄBY SIM  AI6502  25 m  2:28.54   
433  Laszewski Michal  2002  ÖSA  AC4902  25 m  2:33.10   
169  Hagedorn Linus  2002  MASS  AI9702  25 m  2:36.91   
330  Oerther Theo  2003  SÖDERTÄLJE  AF0503  25 m  2:37.93   
180  Lundborg Ludwig  2002  MASS  AJ7702  25 m  2:39.45   
452  Wilhelmsson Oscar  2002  ÖSA  AM3902  25 m  2:39.46   
265  Allberg Johan  2002  SKURU IK  AH7502  25 m  2:40.16   
10  191  Sjöström Oscar  2003  MASS  AA2103  25 m  2:41.14   
11  268  Eskilsson Edvin  2002  SKURU IK  AU7702  25 m  2:42.17   
12  92  Löfbom Philip  2003  KARLSKO SF  AC0903  25 m  2:42.36   
13  365  Björk Linus  2002  VÄSTERÅS  AB6902  50 m  2:47.21   
14  21  Walldén Gustaf  2003  SK ENA  AE8503  25 m  2:47.40   
15  384  Khabarov Peter  2002  VÄSTERÅS  AM6302  50 m  2:47.55   
16  Gustavsson Hannes  2002  BORLÄNGE  AR3702  50 m  2:48.17   
17  197  Swegmark Max  2004  MASS  AE2504  50 m  2:50.23   
18  194  Skogsberg Karl  2003  MASS  AF2103  25 m  2:54.73   
19  Gustavsson Elias  2002  BORLÄNGE  AR2702  50 m  2:57.76   
20  378  Granlund Per  2002  VÄSTERÅS  AH9502  25 m  2:57.91   
21  200  Välkki Alvin  2004  MASS  AE3504  50 m  2:59.34   
22  500  Karlsson Fredrik  2004  STRÄNGNÄS  AK4904  50 m  3:03.42   
23  416  Forsström William  2002  ÖSA  AM0902  25 m  3:05.66   
24  310  Edberg Jacob  2003  SÄFFLE SS  AB1903  25 m  3:10.01   
25  160  Evertsson Måns  2003  MASS  AR2103  25 m  3:10.87   
26  426  Jansson August  2005  ÖSA  AG6505  50 m  3:17.16   
27  409  Cao Kevin  2003  ÖSA  AX5303  50 m  3:20.32   
28  175  Jedbratt Felix  2003  MASS  AJ7703  25 m     
29  234  Mandzo Aldin  2004  NKK  AF7704  25 m     
30  446  Skoglund Axel  2004  ÖSA  AN6904  25 m     
31  475  Eriksson David  2004  HK SIM  AO2104  25 m     
 
 

Skapad av WinGrodan 1.25.07  Utskriftsdatum  17 september 2016 
Licensierad till: Örebro Simallians  Utskriftstid  12:13 
 

LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner