2019-09-19   13:17:36
Välj tävling:

Välj språk:
Swedish English Denmark Finland

Program för Wadköpingsdoppet 2016

Nedan visas startlistor och heatlistor uppdelade per tävlingspass.

Tävlingspass

30_S
Gren 30, 200m Ryggsim A+B Damer 
 
17 - 99 år: Sofia Svensson (1993) 2:17.55 2011-09-24 
15 - 16 år: Marlene Pavlu Lewin (1997) 2:16.71 2013-09-21 
 
 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 









 
368  Brunzell Hannah  2001  VÄSTERÅS  AP6801  25 m  2:14.11   
296  Rosebrink Tuva  2001  SKÖVDE SS  AJ7601  25 m  2:24.75   
256  Eriksson Klara  2000  NYKÖPING  BE6200  25 m  2:25.24   
201  Åberg Johanna  1997  MASS  AP3497  25 m  2:26.26   
496  Bergkvist Emma  2000  STRÄNGNÄS  AA5600  25 m  2:26.39   
165  Gradinarska Kamelia  2001  MASS  AI3601  25 m  2:29.55   
346  Isacson Kristina  2001  TÄBY SIM  BH5601  25 m  2:29.71   
348  Jerresand Cornelia  2000  TÄBY SIM  AG6800  25 m  2:30.11   
354  Persson Johanna  2001  TÄBY SIM  AY6601  25 m  2:30.29   
10  360  Strömdahl Amanda  2000  TÄBY SIM  AL7400  25 m  2:31.24   
11  439  Momats Clara  2000  ÖSA  AG9800  50 m  2:31.47   
12  501  Lönnberg Clara  2001  STRÄNGNÄS  AF9801  25 m  2:32.62   
13  187  Qvirist Marta  1998  MASS  AD6498  25 m  2:33.93   
14  129  Götestam Alice  2001  KUNGÄLV  AI7201  25 m  2:34.57   
15  385  Lindgren Elin  2000  VÄSTERÅS  AP4600  25 m  2:35.02   
16  302  Williamsson Liesel  2000  SKÖVDE SS  AX6400  25 m  2:35.87   
17  298  Staflund Erica  1999  SKÖVDE SS  AC9699  25 m  2:36.73   
18  150  Asserståhl Isabelle  2000  MASS  AZ4600  25 m  2:37.27   
19  442  Nederman Lina  2000  ÖSA  AP0600  25 m  2:38.34   
20  47  de Jonge Johanna  2001  GÖTEBORG  BE1401  25 m  2:39.94   
21  95  Nilsson Elin  2001  KARLSKO SF  BU9401  25 m  2:41.58   
22  233  Malm Tilde  1999  NKK  AF8699  25 m  2:41.64   
23  226  Härdelin Josefine  2001  NKK  AF4601  25 m  2:41.69   
24  417  Gabot Salma  2001  ÖSA  AN1801  25 m  2:41.74   
25  484  Lundgren Jennie  2001  HK SIM  AG2401  25 m  2:42.86   
26  476  Eriksson Ellen  2001  HK SIM  BP7201  25 m  2:44.11   
27  198  Söderberg Ella  2001  MASS  BH0601  25 m  2:50.17   
28  189  Reuterberg Linnea  2001  MASS  AQ9601  25 m  2:50.38   
29  413  Engström Terese  1999  ÖSA  BF1899  50 m  2:53.80   
30  59  Persson Tilde  2001  GÖTEBORG  BK2201  25 m  2:54.55   
31  429  Juhler Mikaela  2000  ÖSA  BM7200  50 m  3:16.90   
32  513  Franks Julia  2000  TÄBY SIM  AR5400  25 m  3:20.05   
 
 

Skapad av WinGrodan 1.25.07  Utskriftsdatum  17 september 2016 
Licensierad till: Örebro Simallians  Utskriftstid  12:13 
 

LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner