2019-09-19   12:31:43
Välj tävling:

Välj språk:
Swedish English Denmark Finland

Program för Wadköpingsdoppet 2016

Nedan visas startlistor och heatlistor uppdelade per tävlingspass.

Tävlingspass

3_S
Gren 3, 200m Frisim A+B Damer 
 
17 - 99 år: Nadja Salomonsson (1992) 2:02.53 2012-09-22 
15 - 16 år: Erica Dahlgren (1997) 2:04.70 2013-09-21 
 
 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 









 
332  Ramdén Alida  1997  SÖDERTÄLJE  AP0297  25 m  2:03.29   
220  Franzén Michelle  1993  NKK  AN0893  25 m  2:04.52   
498  Eriksson Lisa  1998  STRÄNGNÄS  AN3898  25 m  2:04.60   
285  Brockmar Nikki  1999  SKÖVDE SS  AR2299  50 m  2:07.13   
496  Bergkvist Emma  2000  STRÄNGNÄS  AA5600  25 m  2:07.19   
399  Wiman Clara  1996  VÄSTERÅS  AE8896  25 m  2:08.94   
196  Swegmark Ida  2000  MASS  AZ6600  50 m  2:08.98   
109  Eklund-Ramböl Elvira  1997  KARLSTAD  AV5497  25 m  2:09.17   
348  Jerresand Cornelia  2000  TÄBY SIM  AG6800  25 m  2:09.46   
10  60  Reinhold Andrea  2001  GÖTEBORG  AS3401  25 m  2:09.53   
11  298  Staflund Erica  1999  SKÖVDE SS  AC9699  25 m  2:11.57   
12  375  Eklund Malin  2001  VÄSTERÅS  AL9201  25 m  2:12.54   
13  311  Johansson Petra  1997  SÄFFLE SS  AF3897  25 m  2:12.57   
14  187  Qvirist Marta  1998  MASS  AD6498  25 m  2:12.75   
15  201  Åberg Johanna  1997  MASS  AP3497  25 m  2:13.32   
16  25  Hellgren Emelie  2001  FAGERSTA  BC5601  25 m  2:13.48   
17  296  Rosebrink Tuva  2001  SKÖVDE SS  AJ7601  25 m  2:13.83   
18  327  Huslid Tina  2000  SÖDERTÄLJE  AF0600  25 m  2:14.18   
19  165  Gradinarska Kamelia  2001  MASS  AI3601  25 m  2:14.37   
20  256  Eriksson Klara  2000  NYKÖPING  BE6200  25 m  2:14.58   
21  64  Tistrand Klara  2001  GÖTEBORG  AD9801  25 m  2:14.94   
22  286  Emanuelsson Fransson Vera  2001  SKÖVDE SS  AB7401  50 m  2:17.60   
23  302  Williamsson Liesel  2000  SKÖVDE SS  AX6400  25 m  2:17.89   
24  89  Kinell Alexandra  2000  KARLSKO SF  AF2200  25 m  2:18.55   
25  504  Wennerberg Wilma  2001  STRÄNGNÄS  AG3201  25 m  2:18.65   
26  51  Fallenhag Daniella  2000  GÖTEBORG  AR7800  25 m  2:18.69   
27  347  Jensen Alexandra  2001  TÄBY SIM  BG6801  25 m  2:18.75   
28  86  Håkansson Elin  1997  KARLSKO SF  BL4697  25 m  2:18.88   
29  176  Jörstam Elsa  2001  MASS  AR4601  25 m  2:18.95   
30  111  Ramallo Solveig  1993  KARLSTAD  BX2693  50 m  2:23.04   
31  79  Eerola Emilia  1999  KARLSKO SF  BE1499  25 m  2:31.13   
32  148  Öhlin Klara  1999  SS MORA  BO6899  50 m  2:40.87   
33  413  Engström Terese  1999  ÖSA  BF1899  50 m  2:43.52  RES 
 
 

Skapad av WinGrodan 1.25.07  Utskriftsdatum  17 september 2016 
Licensierad till: Örebro Simallians  Utskriftstid  07:51 
 

LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner