2019-09-19   12:30:28
Välj tävling:

Välj språk:
Swedish English Denmark Finland

Program för Wadköpingsdoppet 2016

Nedan visas startlistor och heatlistor uppdelade per tävlingspass.

Tävlingspass

28_S
Gren 28, 100m Fjärilsim C+D Pojkar 
 
13 - 14 år: Johan Rydahl (2001) 58.55 2015-09-19 
12 år och yngre: Johan Rydahl (2001) 1:04.34 2013-09-21 
 
 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 









 
338  Al-Khalili Jonas  2002  TÄBY SIM  AI6502  50 m  1:04.50   
231  Lundström Silke Eric  2003  NKK  AF8903  25 m  1:06.32   
433  Laszewski Michal  2002  ÖSA  AC4902  25 m  1:06.56   
356  Roosmark Lukas  2002  TÄBY SIM  AI1702  25 m  1:08.22   
214  Brolin John  2002  NKK  AB6302  50 m  1:09.92   
295  Partanen Dennis  2003  SKÖVDE SS  AI5703  25 m  1:10.40   
147  Persson Elias  2002  SS MORA  AA7502  25 m  1:11.14   
330  Oerther Theo  2003  SÖDERTÄLJE  AF0503  25 m  1:11.52   
175  Jedbratt Felix  2003  MASS  AJ7703  50 m  1:12.35   
10  118  Grahn Kevin  2003  KATRINEHOL  AH9103  50 m  1:14.18   
11  397  Sterling Lucas  2004  VÄSTERÅS  AC6704  25 m  1:15.36   
12  378  Granlund Per  2002  VÄSTERÅS  AH9502  25 m  1:16.64   
13  194  Skogsberg Karl  2003  MASS  AF2103  50 m  1:16.77   
14  10  Tägtström Marcus  2002  BORLÄNGE  AE8702  25 m  1:17.87   
15  195  Sundblad Marcus  2003  MASS  AF4103  25 m  1:17.93   
16  197  Swegmark Max  2004  MASS  AE2504  25 m  1:19.17   
17  500  Karlsson Fredrik  2004  STRÄNGNÄS  AK4904  50 m  1:19.80   
18  333  Runfjäll Casper  2002  SÖDERTÄLJE  AJ7102  25 m  1:20.44   
19  276  Lindskog Hugo  2002  SKURU IK  AG8102  25 m  1:20.99   
20  384  Khabarov Peter  2002  VÄSTERÅS  AM6302  25 m  1:21.02   
21  200  Välkki Alvin  2004  MASS  AE3504  50 m  1:21.86   
22  21  Walldén Gustaf  2003  SK ENA  AE8503  50 m  1:22.99   
23  309  Andersson Jonathan  2003  SÄFFLE SS  AB2903  25 m  1:25.18   
24  261  Humling Lucas  2005  SANDVIKEN  AA8305  25 m  1:26.12   
25  160  Evertsson Måns  2003  MASS  AR2103  25 m  1:27.02   
26  390  Rehnman Isak  2004  VÄSTERÅS  AI5304  50 m  1:30.42   
27  177  Klebom Hampus  2004  MASS  AC4504  25 m  1:32.42   
28  416  Forsström William  2002  ÖSA  AM0902  50 m  1:36.07   
29  Ruijs Daniel  2004  BORLÄNGE  AE5504  50 m  1:36.10   
30  123  Pettersson Olle  2004  KATRINEHOL  AJ1304  50 m  1:38.44   
31  237  Petrovic Nikola  2004  NKK  AF5704  25 m  1:38.52   
32  232  Malm David  2004  NKK  AL0704  25 m  1:52.08   
33  115  Aldrin Erik  2003  KATRINEHOL  AH8503  25 m     
 
 

Skapad av WinGrodan 1.25.07  Utskriftsdatum  17 september 2016 
Licensierad till: Örebro Simallians  Utskriftstid  12:13 
 

LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner