2019-09-24   10:58:36
Välj tävling:

Välj språk:
Swedish English Denmark Finland

Program för Wadköpingsdoppet 2016

Nedan visas startlistor och heatlistor uppdelade per tävlingspass.

Tävlingspass

21_S
Gren 21, 200m Medley C+D Pojkar 
 
13 - 14 år: Johan Rydahl (2001) 2:11.15 2015-09-19 
12 år och yngre: Johan Rydahl (2001) 2:21.92 2013-09-21 
 
 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 









 
338  Al-Khalili Jonas  2002  TÄBY SIM  AI6502  50 m  2:28.43   
147  Persson Elias  2002  SS MORA  AA7502  25 m  2:33.49   
118  Grahn Kevin  2003  KATRINEHOL  AH9103  25 m  2:33.80   
356  Roosmark Lukas  2002  TÄBY SIM  AI1702  25 m  2:34.32   
265  Allberg Johan  2002  SKURU IK  AH7502  25 m  2:35.58   
397  Sterling Lucas  2004  VÄSTERÅS  AC6704  25 m  2:36.97   
195  Sundblad Marcus  2003  MASS  AF4103  25 m  2:37.90   
121  Kernen Emil  2002  KATRINEHOL  AC7702  25 m  2:38.37   
194  Skogsberg Karl  2003  MASS  AF2103  25 m  2:39.63   
10  214  Brolin John  2002  NKK  AB6302  25 m  2:40.57   
11  365  Björk Linus  2002  VÄSTERÅS  AB6902  50 m  2:41.08   
12  Schön Martin  2003  BOLLNÄS SS  AJ9703  25 m  2:42.12   
13  180  Lundborg Ludwig  2002  MASS  AJ7702  25 m  2:43.12   
14  191  Sjöström Oscar  2003  MASS  AA2103  25 m  2:43.13   
15  21  Walldén Gustaf  2003  SK ENA  AE8503  25 m  2:44.48   
16  169  Hagedorn Linus  2002  MASS  AI9702  25 m  2:44.71   
17  412  Danqi Adrijan  2002  ÖSA  AS2502  50 m  2:45.61   
18  197  Swegmark Max  2004  MASS  AE2504  25 m  2:45.73   
19  10  Tägtström Marcus  2002  BORLÄNGE  AE8702  25 m  2:46.80   
20  92  Löfbom Philip  2003  KARLSKO SF  AC0903  25 m  2:47.04   
21  500  Karlsson Fredrik  2004  STRÄNGNÄS  AK4904  25 m  2:53.15   
22  200  Välkki Alvin  2004  MASS  AE3504  25 m  2:56.40   
23  177  Klebom Hampus  2004  MASS  AC4504  25 m  2:58.89   
24  Ruijs Daniel  2004  BORLÄNGE  AE5504  25 m  3:02.55   
25  261  Humling Lucas  2005  SANDVIKEN  AA8305  25 m  3:04.10   
26  123  Pettersson Olle  2004  KATRINEHOL  AJ1304  50 m  3:04.47   
27  390  Rehnman Isak  2004  VÄSTERÅS  AI5304  25 m  3:05.37   
28  241  Tello Tekmen Giovanni  2004  NKK  AL2704  25 m  3:16.73   
29  232  Malm David  2004  NKK  AL0704  25 m  3:18.74   
30  426  Jansson August  2005  ÖSA  AG6505  50 m  3:31.08   
31  234  Mandzo Aldin  2004  NKK  AF7704  50 m  3:31.71   
32  119  Grotheus Jonathan  2004  KATRINEHOL  AT5304  25 m     
 
 

Skapad av WinGrodan 1.25.07  Utskriftsdatum  17 september 2016 
Licensierad till: Örebro Simallians  Utskriftstid  12:13 
 

LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner