2019-09-24   11:13:59
Välj tävling:

Välj språk:
Swedish English Denmark Finland

Program för Wadköpingsdoppet 2016

Nedan visas startlistor och heatlistor uppdelade per tävlingspass.

Tävlingspass

19_S
Gren 19, 25m Frisim Herrar Öppen 
 
0 år och äldre: Robin Andéasson (1988) 10.10 2010-09-26 
 
 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 









 
149  Andréasson Robin  1988  MASS  AN7788  25 m  10.10   
247  Wåhlin Mikael  1989  NKK  AI9589  25 m  11.05   
238  Rydberg Hugo  1998  NKK  AA8798  25 m  11.21   
133  Petrusson Mathias  1993  KUNGÄLV  BB4393  25 m  11.39   
229  Lovinge Hampus  1998  NKK  AE2998  25 m  11.46   
342  Ericsson Oskar  1997  TÄBY SIM  AF9397  25 m  11.56   
186  Qvirist Aron  1998  MASS  AB7198  25 m  11.61   
230  Lovinge Victor  2000  NKK  AD6300  25 m  11.67   
116  Aldrin John  2001  KATRINEHOL  AI8101  25 m  11.70   
10  350  Kruthammar David  1997  TÄBY SIM  AN6197  25 m  11.72   
11  357  Räisänen Daniel  1999  TÄBY SIM  AE0199  25 m  11.75   
12  127  Andersson Daniel  1997  KUNGÄLV  AQ7197  25 m  11.81   
13  146  Persson Edvin  1999  SS MORA  AI9399  25 m  11.82   
14  420  Hagström Anders  1988  ÖSA  AG9588  25 m  11.84   
15  257  Eriksson Nicklas  1996  NYKÖPING  AW0796  25 m  11.86   
16  339  Al-Khalili Josef  2000  TÄBY SIM  AE5700  25 m  12.06   
17  136  Thillman Rickard  1997  KUNGÄLV  AS3597  25 m  12.10   
18  481  Jansson Vilmer  2000  HK SIM  AI2100  25 m  12.17   
19  341  Coleman Daniel  2000  TÄBY SIM  AP0700  25 m  12.20   
20  215  Engström Max  2001  NKK  AC9301  25 m  12.28   
21  121  Kernen Emil  2002  KATRINEHOL  AC7702  25 m  12.31   
22  144  Hill Lukas  1999  SS MORA  AH6999  25 m  12.42   
23  337  Alin Isak  1999  TÄBY SIM  AP0799  25 m  12.59   
24  153  Eliasson Joel  1998  MASS  AN3198  25 m  12.61   
25  372  Dijkhuizen Gijs  2000  VÄSTERÅS  AL8300  25 m  12.63   
26  432  Landström Elias  2000  ÖSA  AM5700  25 m  12.72   
27  288  Grahn Herbert  2001  SKÖVDE SS  AJ0901  25 m  12.75   
28  217  Eriksson Axel  1998  NKK  AM5598  25 m  12.76   
29  325  Hansson Theodor  1994  SÖDERTÄLJE  AG8394  25 m  12.94   
30  78  Blagojevic Igor  2000  KARLSKO SF  AG5700  25 m  13.02   
31  351  Lörinc Wilhelm  2000  TÄBY SIM  AU7900  25 m  13.06   
32  434  Lindberg Jesper  1999  ÖSA  AU4399  25 m  13.10   
33  134  Sjöberg Robert  1998  KUNGÄLV  AU8798  25 m  13.11   
34  214  Brolin John  2002  NKK  AB6302  25 m  13.13   
35  125  Rautiainen Filip  2001  KATRINEHOL  AO3501  25 m  13.19   
36  415  Flyman Robin  1995  ÖSA  BA0795  25 m  13.22   
37  355  Pöllänen Andres  2001  TÄBY SIM  AM5901  25 m  13.23   
38  451  Wallin Anton  2000  ÖSA  AM7700  25 m  13.28   
39  433  Laszewski Michal  2002  ÖSA  AC4902  25 m  13.41   
40  118  Grahn Kevin  2003  KATRINEHOL  AH9103  25 m  13.57   
41  11  Waller-Kaustinen Anton  2000  BORLÄNGE  AJ5500  25 m  13.61   
42  147  Persson Elias  2002  SS MORA  AA7502  25 m  13.64   
43  231  Lundström Silke Eric  2003  NKK  AF8903  25 m  13.69   
44  398  Szabo Gellert  2001  VÄSTERÅS  AM6901  25 m  13.83   
45  35  Sved Samuel  1998  FALUN  AQ1398  25 m  13.86   
46  452  Wilhelmsson Oscar  2002  ÖSA  AM3902  25 m  13.99   
47  10  Tägtström Marcus  2002  BORLÄNGE  AE8702  25 m  14.00   
48  407  Baastad Tim  2000  ÖSA  AM4700  25 m  14.11   
49  Ruijs Daniel  2004  BORLÄNGE  AE5504  25 m  14.32   
50  352  Muzikants Wilhelm  2001  TÄBY SIM  AJ2901  25 m  14.34   
51  397  Sterling Lucas  2004  VÄSTERÅS  AC6704  25 m  14.69   
52  412  Danqi Adrijan  2002  ÖSA  AS2502  25 m  14.74   
53  353  Nordén Axel  2001  TÄBY SIM  AO3301  25 m  14.86   
54  115  Aldrin Erik  2003  KATRINEHOL  AH8503  25 m  14.88   
55  21  Walldén Gustaf  2003  SK ENA  AE8503  25 m  15.00   
56  378  Granlund Per  2002  VÄSTERÅS  AH9502  25 m  15.04   
57  343  Forsberg Anton  2001  TÄBY SIM  AM4901  25 m  15.26   
58  500  Karlsson Fredrik  2004  STRÄNGNÄS  AK4904  25 m  15.60   
59  338  Al-Khalili Jonas  2002  TÄBY SIM  AI6502  25 m  15.64   
60  336  Ahlqvist Erik  2001  TÄBY SIM  AT7501  25 m  15.68   
61  237  Petrovic Nikola  2004  NKK  AF5704  25 m  15.87   
62  416  Forsström William  2002  ÖSA  AM0902  25 m  16.01   
63  475  Eriksson David  2004  HK SIM  AO2104  25 m  16.06   
64  123  Pettersson Olle  2004  KATRINEHOL  AJ1304  25 m  16.19   
65  365  Björk Linus  2002  VÄSTERÅS  AB6902  25 m  16.38   
66  234  Mandzo Aldin  2004  NKK  AF7704  25 m  16.48   
67  406  Baastad Simon  2002  ÖSA  AC2102  25 m  17.04   
68  232  Malm David  2004  NKK  AL0704  25 m  17.34   
69  114  Ahlman Amadeus  2003  KATRINEHOL  AW4703  25 m  17.38   
70  119  Grotheus Jonathan  2004  KATRINEHOL  AT5304  25 m  17.71   
71  191  Sjöström Oscar  2003  MASS  AA2103  25 m  17.86   
72  390  Rehnman Isak  2004  VÄSTERÅS  AI5304  25 m  17.87   
73  45  Börjeson Pär  1998  GÖTEBORG  AC6798  25 m  19.44   
74  276  Lindskog Hugo  2002  SKURU IK  AG8102  25 m  19.54   
75  173  Iséni Leo  2001  MASS  AE6301  25 m  20.01   
76  Gustavsson Hannes  2002  BORLÄNGE  AR3702  25 m  22.97   
77  261  Humling Lucas  2005  SANDVIKEN  AA8305  25 m  23.54   
78  426  Jansson August  2005  ÖSA  AG6505  25 m  24.25   
79  Gustavsson Elias  2002  BORLÄNGE  AR2702  25 m  24.74   
80  240  Sühl Joakim  2000  NKK  AH0500  25 m  29.03   
81  Schön Martin  2003  BOLLNÄS SS  AJ9703  25 m     
82  Henry Örtlund Leo  2001  BORLÄNGE  AY9701  25 m     
83  41  Ahlstrand Erik  1999  GÖTEBORG  AU6199  25 m     
84  44  Borgström Bishop Philip  1999  GÖTEBORG  AK9999  25 m     
85  58  Nislander Gustav  2001  GÖTEBORG  AQ0301  25 m     
86  63  Svedberg Max  2001  GÖTEBORG  AR3301  25 m     
87  66  Vallin Gustav  2001  GÖTEBORG  AV0501  25 m     
88  128  Emanuelsson Fredrik  1999  KUNGÄLV  AN3199  25 m     
89  130  Isaksson Martin  1998  KUNGÄLV  AW2198  25 m     
90  152  Bohlin Torsten  1999  MASS  AX5999  25 m     
91  157  Eriksson Elias  1994  MASS  AL7794  25 m     
92  160  Evertsson Måns  2003  MASS  AR2103  25 m     
93  172  Häyhänen Lucas  2001  MASS  AV2701  25 m     
94  175  Jedbratt Felix  2003  MASS  AJ7703  25 m     
95  180  Lundborg Ludwig  2002  MASS  AJ7702  25 m     
96  239  Sjöblad Oscar  1997  NKK  AM6397  25 m     
97  268  Eskilsson Edvin  2002  SKURU IK  AU7702  25 m     
98  279  Soneborg Oliver  2000  SKURU IK  AV4300  25 m     
99  323  Brandt Erik  1999  SÖDERTÄLJE  AD5999  25 m     
100  326  Hareskog Ludwig  1998  SÖDERTÄLJE  AH5398  25 m     
101  330  Oerther Theo  2003  SÖDERTÄLJE  AF0503  25 m     
102  333  Runfjäll Casper  2002  SÖDERTÄLJE  AJ7102  25 m     
103  335  Wernqvist Fredric  1998  SÖDERTÄLJE  AH8398  25 m     
104  344  Halldén Victor  2000  TÄBY SIM  AP7300  25 m     
105  356  Roosmark Lukas  2002  TÄBY SIM  AI1702  25 m     
106  361  Törnqvist Samuel  1997  TÄBY SIM  AI6197  25 m     
107  362  Unevik Dag  2001  TÄBY SIM  AI5501  25 m     
108  377  Fahlén Max  2001  VÄSTERÅS  AM1101  25 m     
109  409  Cao Kevin  2003  ÖSA  AX5303  25 m     
110  431  Kördel Daniel  2004  ÖSA  AN5904  25 m     
111  446  Skoglund Axel  2004  ÖSA  AN6904  25 m     
112  447  Svennberg Anton  2002  ÖSA  AV3702  25 m     
113  478  Gustafsson Albert  2003  HK SIM  AW0903  25 m     
114  482  Karlsson Leo  2006  HK SIM  AH6706  25 m     
115  512  Garcia Blombäck Victor  2001  MASS  AR5501  25 m     
 
 

Skapad av WinGrodan 1.25.07  Utskriftsdatum  17 september 2016 
Licensierad till: Örebro Simallians  Utskriftstid  12:13 
 

LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner