2019-09-19   12:53:46
Välj tävling:

Välj språk:
Swedish English Denmark Finland

Program för Wadköpingsdoppet 2016

Nedan visas startlistor och heatlistor uppdelade per tävlingspass.

Tävlingspass

11_S
Gren 11, 50m Frisim C+D Pojkar 
 
13 - 14 år: Johan Rydahl (2001) 24.49 2015-09-19 
12 år och yngre: Johan Rydahl (2001) 25.96 2013-09-21 
 
 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 









 
121  Kernen Emil  2002  KATRINEHOL  AC7702  25 m  26.44   
231  Lundström Silke Eric  2003  NKK  AF8903  25 m  27.28   
433  Laszewski Michal  2002  ÖSA  AC4902  50 m  27.59   
118  Grahn Kevin  2003  KATRINEHOL  AH9103  25 m  27.61   
147  Persson Elias  2002  SS MORA  AA7502  25 m  27.69   
276  Lindskog Hugo  2002  SKURU IK  AG8102  50 m  27.81   
214  Brolin John  2002  NKK  AB6302  50 m  28.18   
356  Roosmark Lukas  2002  TÄBY SIM  AI1702  25 m  28.25   
452  Wilhelmsson Oscar  2002  ÖSA  AM3902  25 m  28.73   
10  412  Danqi Adrijan  2002  ÖSA  AS2502  50 m  28.84   
11  338  Al-Khalili Jonas  2002  TÄBY SIM  AI6502  25 m  28.85   
12  194  Skogsberg Karl  2003  MASS  AF2103  50 m  29.20   
13  10  Tägtström Marcus  2002  BORLÄNGE  AE8702  25 m  29.26   
14  265  Allberg Johan  2002  SKURU IK  AH7502  25 m  29.29   
15  309  Andersson Jonathan  2003  SÄFFLE SS  AB2903  25 m  29.44   
16  378  Granlund Per  2002  VÄSTERÅS  AH9502  50 m  29.45   
17  195  Sundblad Marcus  2003  MASS  AF4103  50 m  29.62   
18  92  Löfbom Philip  2003  KARLSKO SF  AC0903  25 m  29.73   
19  169  Hagedorn Linus  2002  MASS  AI9702  50 m  29.80   
20  295  Partanen Dennis  2003  SKÖVDE SS  AI5703  50 m  29.88   
21  Schön Martin  2003  BOLLNÄS SS  AJ9703  25 m  30.06   
22  200  Välkki Alvin  2004  MASS  AE3504  50 m  30.07   
23  Gustavsson Elias  2002  BORLÄNGE  AR2702  50 m  30.47   
24  384  Khabarov Peter  2002  VÄSTERÅS  AM6302  25 m  30.52   
25  268  Eskilsson Edvin  2002  SKURU IK  AU7702  25 m  30.63   
26  180  Lundborg Ludwig  2002  MASS  AJ7702  25 m  30.67   
27  191  Sjöström Oscar  2003  MASS  AA2103  25 m  30.92   
28  175  Jedbratt Felix  2003  MASS  AJ7703  25 m  31.17   
29  21  Walldén Gustaf  2003  SK ENA  AE8503  50 m  31.57   
30  333  Runfjäll Casper  2002  SÖDERTÄLJE  AJ7102  25 m  31.59   
31  197  Swegmark Max  2004  MASS  AE2504  25 m  31.76   
32  330  Oerther Theo  2003  SÖDERTÄLJE  AF0503  25 m  31.87   
33  Gustavsson Hannes  2002  BORLÄNGE  AR3702  50 m  32.16   
34  500  Karlsson Fredrik  2004  STRÄNGNÄS  AK4904  25 m  32.40   
35  177  Klebom Hampus  2004  MASS  AC4504  25 m  33.34   
36  123  Pettersson Olle  2004  KATRINEHOL  AJ1304  25 m  33.45   
37  237  Petrovic Nikola  2004  NKK  AF5704  25 m  33.45   
38  261  Humling Lucas  2005  SANDVIKEN  AA8305  25 m  33.90   
39  475  Eriksson David  2004  HK SIM  AO2104  25 m  34.50   
40  241  Tello Tekmen Giovanni  2004  NKK  AL2704  25 m  35.13   
41  390  Rehnman Isak  2004  VÄSTERÅS  AI5304  25 m  35.91   
42  234  Mandzo Aldin  2004  NKK  AF7704  25 m  36.07   
43  232  Malm David  2004  NKK  AL0704  50 m  36.29   
44  431  Kördel Daniel  2004  ÖSA  AN5904  25 m  36.84   
45  426  Jansson August  2005  ÖSA  AG6505  25 m  39.19   
46  446  Skoglund Axel  2004  ÖSA  AN6904  25 m  39.38   
47  119  Grotheus Jonathan  2004  KATRINEHOL  AT5304  25 m  40.00   
48  482  Karlsson Leo  2006  HK SIM  AH6706  25 m     
 
 

Skapad av WinGrodan 1.25.07  Utskriftsdatum  17 september 2016 
Licensierad till: Örebro Simallians  Utskriftstid  07:51 
 

LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner