2019-09-24   10:46:05
Välj tävling:

Välj språk:
Swedish English Denmark Finland

Program för Wadköpingsdoppet 2016

Nedan visas startlistor och heatlistor uppdelade per tävlingspass.

Tävlingspass

10_S
Gren 10, 100m Fjärilsim A+B Damer 
 
17 - 99 år: Petra Granlund (1987) 1:00.74 2012-09-22 
15 - 16 år: Rebecka Gustafsson (1998) 1:03.71 2014-09-20 
 
 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 









 
499  Gustafsson Rebecka  1998  STRÄNGNÄS  AH4698  25 m  1:02.89   
196  Swegmark Ida  2000  MASS  AZ6600  25 m  1:03.24   
179  Lundborg Linnéa  2000  MASS  AZ5600  50 m  1:03.91   
220  Franzén Michelle  1993  NKK  AN0893  25 m  1:04.54   
311  Johansson Petra  1997  SÄFFLE SS  AF3897  25 m  1:05.19   
401  Åberg Victoria  2001  VÄSTERÅS  AL7201  25 m  1:05.23   
496  Bergkvist Emma  2000  STRÄNGNÄS  AA5600  25 m  1:05.38   
109  Eklund-Ramböl Elvira  1997  KARLSTAD  AV5497  25 m  1:06.56   
498  Eriksson Lisa  1998  STRÄNGNÄS  AN3898  50 m  1:06.82   
10  296  Rosebrink Tuva  2001  SKÖVDE SS  AJ7601  25 m  1:07.08   
11  50  Ekstedt Christina  1996  GÖTEBORG  AM2296  25 m  1:07.19   
12  324  Christensen Weistrand Erica  1997  SÖDERTÄLJE  AO5897  25 m  1:07.37   
13  181  Magnusson Amanda  1999  MASS  AF9699  25 m  1:07.41   
14  285  Brockmar Nikki  1999  SKÖVDE SS  AR2299  50 m  1:07.41   
15  368  Brunzell Hannah  2001  VÄSTERÅS  AP6801  25 m  1:08.28   
16  442  Nederman Lina  2000  ÖSA  AP0600  25 m  1:09.70   
17  347  Jensen Alexandra  2001  TÄBY SIM  BG6801  25 m  1:09.74   
18  286  Emanuelsson Fransson Vera  2001  SKÖVDE SS  AB7401  25 m  1:10.01   
19  360  Strömdahl Amanda  2000  TÄBY SIM  AL7400  25 m  1:10.12   
20  441  Nederman Ida  2000  ÖSA  AU7400  50 m  1:10.26   
21  504  Wennerberg Wilma  2001  STRÄNGNÄS  AG3201  25 m  1:10.59   
22  354  Persson Johanna  2001  TÄBY SIM  AY6601  25 m  1:12.03   
23  89  Kinell Alexandra  2000  KARLSKO SF  AF2200  25 m  1:13.20   
24  59  Persson Tilde  2001  GÖTEBORG  BK2201  25 m  1:14.33   
25  298  Staflund Erica  1999  SKÖVDE SS  AC9699  25 m  1:14.58   
26  216  Eriksson Adina  1999  NKK  AB8899  50 m  1:15.43   
27  79  Eerola Emilia  1999  KARLSKO SF  BE1499  50 m  1:17.35   
28  340  Bergh Mikaela  1999  TÄBY SIM  AK5299  25 m  1:17.53   
29  82  Grandelius Saga  2001  KARLSKO SF  AE1801  25 m  1:17.76   
30  176  Jörstam Elsa  2001  MASS  AR4601  25 m  1:17.98   
31  193  Skogsberg Elvira  2001  MASS  AI2801  25 m  1:18.02   
32  83  Granlund Linn  2001  KARLSKO SF  AM3801  25 m  1:19.46   
33  484  Lundgren Jennie  2001  HK SIM  AG2401  25 m  1:19.68   
34  308  Andersson Caroline  2001  SÄFFLE SS  AV4601  25 m  1:19.94   
35  327  Huslid Tina  2000  SÖDERTÄLJE  AF0600  25 m  1:20.02   
36  429  Juhler Mikaela  2000  ÖSA  BM7200  25 m  1:21.16   
37  47  de Jonge Johanna  2001  GÖTEBORG  BE1401  50 m  1:21.66   
38  274  Högberg-Klang Matilda  2000  SKURU IK  AU3600  25 m  1:22.10   
39  423  Hammarland Maja  2001  ÖSA  BU9801  25 m  1:22.32   
40  513  Franks Julia  2000  TÄBY SIM  AR5400  25 m  1:22.36  EFT 
41  95  Nilsson Elin  2001  KARLSKO SF  BU9401  50 m  1:23.75   
42  148  Öhlin Klara  1999  SS MORA  BO6899  25 m  1:30.35   
43  259  Dahl Magdalena  2001  SANDVIKEN  BK5601  25 m     
 
 

Skapad av WinGrodan 1.25.07  Utskriftsdatum  17 september 2016 
Licensierad till: Örebro Simallians  Utskriftstid  07:51 
 

LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner