2019-09-22   05:42:13
Välj tävling:

Välj språk:
Swedish English Denmark Finland

Program för Distanscupen Final

Nedan visas startlistor och heatlistor uppdelade per tävlingspass.

Tävlingspass 1

11_S
Gren 11, 50m Frisim Herrar 
 
 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 









 
14  Attellesey Ahmad  1995  SK TRITON  AP5995  25 m  22.92   
36  Wetterborg Rasmus  1996  SK TRITON  AC9396  25 m  23.46   
68  Hinderup Eric  1998  MKK  AH4798  25 m  23.57   
72  Kindberg Marcus  1993  MKK  AI6993  25 m  24.10   
29  Nilsson Felix  1990  SK TRITON  AM6590  25 m  25.20   
113  Wiktor Samuel  2001  MKK  AJ5301  25 m  25.20   
85  Lindblom William  1998  MKK  AN7798  25 m  25.31   
90  Ludvigsson Anders  2000  MKK  AV8500  25 m  25.39   
64  Gustafsson Hugo  1997  MKK  AK1397  25 m  25.61   
10  91  Ludvigsson Sten  1998  MKK  AO9998  25 m  25.68   
11  43  Andersson Anton  1997  MKK  AI4997  25 m  25.81   
12  35  Wetterborg Felix  2001  SK TRITON  AC6101  25 m  25.84   
13  99  Persson Anton  1994  MKK  AM7394  25 m  25.85   
14  65  Hagberg Jonas  1988  MKK  AO7788  25 m  26.21   
15  32  Nolén Nicolas  2000  SK TRITON  AG4500  25 m  26.22   
16  118  Ates Birkan  2002  SS DELFIN  AD8302  25 m  26.22   
17  120  Petersen Jakob  2001  SS DELFIN  AD9901  25 m  26.48   
18  66  Hagerström Tim  1999  MKK  AH8799  25 m  26.55   
19  112  Wemlén Ludwig  1997  MKK  AG3197  25 m  26.55   
20  69  Hinderup Filip  2001  MKK  AH5101  25 m  26.65   
21  95  Nyhlén Albert  2000  MKK  AS4100  25 m  26.87   
22  167  Cederlund Henning  2003  HS  ai1303  50 m  27.17   
23  20  Grandin Thor  2002  SK TRITON  AG4502  25 m  27.20   
24  94  Nilsson Johan  1994  MKK  AW9794  25 m  27.23   
25  98  Patzer Lukas  2002  MKK  AG5902  25 m  27.27   
26  101  Ringdahl Adam  1998  MKK  AR7198  25 m  27.27   
27  56  Falk David  2003  MKK  AD3103  25 m  27.30   
28  57  Falk Robin  2001  MKK  AJ9101  25 m  27.31   
29  78  Kutlesovski Filip  2000  MKK  AP0100  50 m  27.32   
30  106  Siöland David  2000  MKK  AH7500  25 m  27.32   
31  59  Ghidini Simon  2001  MKK  AR9701  25 m  27.37   
32  54  Englund Gustav  2001  MKK  AO6701  25 m  27.41   
33  23  Kvist Samuel  2000  SK TRITON  AB0700  25 m  27.68   
34  67  Helman Jakob  1996  MKK  AU1396  25 m  28.13   
35  105  Scott Arvid  2001  MKK  AO0901  25 m  28.16   
36  166  Söderberg Jacob  2003  HS  ad2103  50 m  28.36   
37  107  Stenberg Philip  2001  MKK  AB9101  25 m  28.56   
38  28  Nilsson Arvid  2003  SK TRITON  AK4303  25 m  28.68   
39  61  Granath Joakim  2001  MKK  AT9301  25 m  28.92   
40  30  Nilsson Fredrik  2002  SK TRITON  AA8302  25 m  28.93   
41  27  Mickelsson Sebastian  2001  SK TRITON  AM0501  25 m  29.25   
42  46  Bech Liam  2003  MKK  AQ2303  25 m  29.33   
43  58  Gerstenfeld Carl  2002  MKK  AI5902  25 m  29.38   
44  80  Lennartsson Hugo  2004  MKK  AE0904  25 m  29.62   
45  83  Liljegren Karl  2001  MKK  AE7901  50 m  29.63   
46  102  Romare Douglas  2001  MKK  AD0301  25 m  29.63   
47  50  Diaz Joaquin  2001  MKK  AH4101  25 m  29.97   
48  55  Ewertz Carl  2002  MKK  AP9102  25 m  29.97   
49  104  Schildt Samuel  2000  MKK  AP3100  50 m  30.02   
50  19  Forsgren Linus  2003  SK TRITON  AA1103  25 m  30.06   
51  103  Romare Ludvig  2004  MKK  AA2704  25 m  30.34   
52  100  Persson Elias  2002  MKK  AI7902  25 m  30.58   
53  84  Lindberg Cesar  2002  MKK  AL1702  50 m  31.33   
54  108  Strömland Jakob  2003  MKK  AO4703  50 m  31.47   
55  41  Ademovski Emir  2001  MKK  AT7301  25 m  32.01   
56  73  Klittbo Oscar  2002  MKK  AA2702  25 m  32.01   
57  45  Baxmann Jacob  2003  MKK  AP2103  25 m  32.44   
58  47  Beckman Bo  2002  MKK  AI4902  25 m  32.89   
59  75  Kulagowski Alexander  2002  MKK  AV3502  50 m  33.30   
 
 

Skapad av WinGrodan 1.25.06  Utskriftsdatum  13 juni 2016 
Licensierad till: Malmö Kappsimningsklubb  Utskriftstid  18:11 
 

LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner