2019-09-17   19:15:02
Vælg stævne:

Vælg sprog:
Swedish English Denmark Finland

Program for Harboe Water Games 2016

Her vises alle stævnets startlister og programlister opdelt i stævneafsnit.

Lørdag

8_S
Løb 8, 100m Brystsvømning Herrer 
 
 
 
Nr.  Navn  Født  Klub  Licens  Bassin  Anmtid  Status 









 
256  Jensen Rasmus Aavang  1998  SLAGELSE  9843AH  25 m  1:11.61   
178  Forsberg Peter  1997  HELSINGE  9787AS  25 m  1:16.42   
129  Olesen Anders Engtorp  1999  ROSKILDE  9951AI  25 m  1:17.56   
35  Hansen Arthur  2002  KVIK  0281AD  25 m  1:21.85   
146  Ellekær Jacob  2002  HOLBÆK  0215AN  25 m  1:28.19   
176  Floris Tino  1998  HELSINGE  9883AR  25 m  1:28.66   
294  Lykke Silas  2003  SLAGELSE  0339AP  25 m  1:29.16   
49  Nygaard Andreas Zastrow  2003  KVIK  0377AB  25 m  1:30.01   
29  Chappell Gustav  2002  KVIK  0237AH  25 m  1:31.31   
10  218  Holst Otto Walther  2003  HØRSHOLM  0333AK  25 m  1:32.13   
11  Lind-Ellefsen Alexander  2004  KALUNDBORG  0475AB  25 m  1:33.18   
12  171  Waterval Silas  2004  TRITON B  0491AF  25 m  1:35.18   
13  138  Skovgaard Aleksander Grøn  2004  ROSKILDE  0477AC  25 m  1:37.07   
14  88  Petersen Oliver Stybe  2002  DRAGSHOLM  0299AO  25 m  1:38.86   
15  66  Warberg Rasmus  2004  KVIK  0477AA  25 m  1:39.02   
16  Mårtensen Joachim  2004  KALUNDBORG  0457AK  25 m  1:40.89   
17  56  Saxtoft Sebastian  2004  KVIK  0401AC  25 m  1:40.93   
18  163  Løgager Frederik Taubert  2004  TRITON B  0467AH  25 m  1:43.21   
19  240  Danielsen Stefan Helding  2005  KØGE  0511AC  25 m  1:45.82   
20  37  Hermansen Louie  2004  KVIK  0419AE  25 m  1:47.34   
21  119  Jørgense Jonatan Hagbarth  2005  ROSKILDE  0595AE  25 m  1:47.50   
22  52  Prehn Viggo  2004  KVIK  0493AE  25 m  1:47.61   
23  43  Kroos Oscar  2004  KVIK  0459AF  25 m  1:49.11   
24  95  Refsgaard Jesse  2003  DRAGSHOLM  0365AQ  25 m  1:53.47   
25  329  Krogsgaard Oliver Schou  2003  KORSØR  0339AO  25 m  1:53.77   
26  282  Frandsen Adam Bugge  2005  RINGSTED  0509AF  50 m  1:54.69   
27  199  Svensson Oscar  2005  HØRSHOLM  0557AH  50 m  1:57.32   
28  101  Andersen Frode Sejlø  2004  ROSKILDE  0401AK  25 m  1:58.47   
29  151  Nielsen Mikkel  2004  HOLBÆK  0403AC  25 m  2:02.37   
30  250  Bjaldby Frederik Hillers  2005  SLAGELSE  0555AK  25 m  2:05.82   
31  305  Petersen Tobias Askhøj  2005  RINGSTED  0531AB  25 m  2:08.48   
32  230  Pedersen Rasmus Fabricius  2005  HØRSHOLM  0559AD  25 m  2:10.93   
33  Lind-Ellefsen Peter  2006  KALUNDBORG  0687AB  25 m  2:16.87   
34  17  Thomsen Thoke  2006  KALUNDBORG  0681AF  25 m  2:17.47   
35  41  Kristensen Karl Svane  2005  KVIK  0529AJ  25 m     
36  61  Svendson Martin Munch  2005  KVIK  0571AJ  25 m     
37  62  Sørensen Mads  2005  KVIK  0585AB  25 m     
38  270  Nielsen Nikolaj  2006  SLAGELSE  0629AD  25 m     
39  276  Vadmand Julius  2005  SLAGELSE  0551AJ  25 m     
 
 

Oprettet af WinGrodan 1.25.06  Udskriftsdato  25 juni 2016 
Licens til Slagelse Svømmeklub  Udskriftstidspunkt  07:47 
 

LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner
IC Result Danmark