2019-09-16   12:12:46
Välj tävling:

Välj språk:
Swedish English Denmark Finland

Program för Sandaredssprinten 18 sept

Nedan visas startlistor och heatlistor uppdelade per tävlingspass.

Insim: 7:30 1:a start kl. 08:30

11_S
Gren 11, 50m Bröstsim Damer 
 
 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 









 
134  Stenberg Matilda  2001  SK 1970  AS5401  25 m  36.42   
64  Samuelsson Tuva  2001  FALKÖPING  AB5201  25 m  36.90   
122  Kivistö Meia  2003  SK 1970  AK8203  25 m  38.29   
110  Emardson Alva  2001  SK 1970  BP6401  50 m  40.36   
76  Dahlgren Lina  2005  KUNGSBACKA  AD8805  50 m  41.96   
22  Hyvönen Linnea  2005  ELFSBORG  AB2405  50 m  42.42   
56  Johansson Ida  2002  FALKÖPING  AE1602  25 m  42.86   
30  Lilja Hannah  2004  ELFSBORG  AE2604  50 m  42.96   
62  Lind Filippa  2004  FALKÖPING  AB7204  50 m  43.17   
10  83  Karlsson Alice  2004  KUNGSBACKA  BJ3204  25 m  43.84   
11  90  Sahlberg Ida  2004  KUNGSBACKA  AV9204  25 m  45.08   
12  79  Hilbert Tilda  2004  KUNGSBACKA  AZ0804  50 m  45.25   
13  Cavka Nirvana  2004  ELFSBORG  BN3204  50 m  45.29   
14  54  Gunnarsson Emelie  2001  FALKÖPING  AJ3801  25 m  45.86   
15  113  Hallman Matilda  2003  SK 1970  BF7403  50 m  45.86   
16  36  Olsson Sally  2005  ELFSBORG  AP4405  50 m  46.32   
17  34  Nilsson Sarah  2003  ELFSBORG  BN6603  25 m  46.33   
18  98  Voss Amanda  2004  KUNGSBACKA  BM6404  50 m  46.71   
19  29  Konstantoulas Kassandra  2004  ELFSBORG  BJ1604  25 m  46.97   
20  166  Sandwall Viktoria  2003  SK ALINGSÅ  BG7203  25 m  47.35   
21  109  Eklund Fanny  2003  SK 1970  AZ1603  25 m  48.32   
22  21  Hou Vasiiliagou Hilda  2006  ELFSBORG  AM3606  25 m  48.89   
23  171  Christiansson Elma  2004  FALKENBERG  AZ2604  25 m  49.50   
24  151  Skoog Ebba  2004  SVENLJUNGA  AZ2404  25 m  49.93   
25  148  Engström Lovisa  2003  SVENLJUNGA  BL1403  50 m  50.17   
26  108  Eklund Elma  2005  SK 1970  AG5205  25 m  50.23   
27  107  Edvinsson Camilla  2004  SK 1970  AX9604  25 m  50.47   
28  101  Andersson Linnea  2003  SK 1970  AU1403  25 m  50.65   
29  35  Nyberg Ebba  2004  ELFSBORG  AZ8804  25 m  50.94   
30  11  Einarsson Edith  2006  ELFSBORG  AD1606  25 m  51.03   
31  Andersson Wilma  2006  ELFSBORG  AV6606  25 m  51.32   
32  135  Ström Saga  2004  SK 1970  BD0604  25 m  51.68   
33  149  Karanovic Enna  2006  SVENLJUNGA  AM8206  25 m  51.69   
34  127  Lundvall Sofie  2000  SK 1970  BI8200  25 m  52.11   
35  118  Hörder Agnes  2007  SK 1970  AA4607  25 m  53.81   
36  60  Karlén Lisa  2005  FALKÖPING  AL4805  25 m  54.37   
37  15  Fritzson Filippa  2005  ELFSBORG  AE3205  25 m  54.45   
38  65  Stensson Josefine  2003  FALKÖPING  BM6603  25 m  54.67   
39  163  Löfgren Mira  2005  SK ALINGSÅ  AB3405  25 m  54.72   
40  Berge Kleber Alma  2006  ELFSBORG  AD0606  25 m  55.18   
41  80  Hildebrand Sigrid  2006  KUNGSBACKA  AP3606  25 m  55.43   
42  170  Borgkvist Fjeja  2006  FALKENBERG  AO9406  50 m  55.47   
43  147  Nikumaa Saga  2004  SKENE SIM  AP1404  50 m  55.91   
44  167  Tillberg Ellen  2005  SK ALINGSÅ  AS4405  25 m  55.93   
45  91  Samuelsson Linnéa  2006  KUNGSBACKA  AM6206  50 m  56.20   
46  115  Hedendahl Mirabelle  2007  SK 1970  AB3407  25 m  56.79   
47  10  Deák Réka  2005  ELFSBORG  BJ8805  25 m  57.24   
48  180  Jarl Ellen  2002  FALKENBERG  BX4602  50 m  57.25   
49  28  Klasson Svea  2006  ELFSBORG  AC4406  25 m  57.28   
50  78  Fredriksson Alicia  2005  KUNGSBACKA  AR5805  25 m  57.33   
51  61  Källström Hilda  2006  FALKÖPING  AO3606  25 m  57.97   
52  26  Johansson Emelie  2005  ELFSBORG  BH2205  25 m  58.23   
53  14  Fjeld Emmy  2006  ELFSBORG  AE6806  25 m  58.75   
54  160  Haknert Alma  2007  SK ALINGSÅ  AH1807  25 m  59.15   
55  104  Boman Hilda  2008  SK 1970  AA4608  25 m  59.21   
56  112  Hallman Evelina  2006  SK 1970  AG8406  50 m  59.26   
57  89  Norlin Jonna  2006  KUNGSBACKA  AM2206  25 m  59.62   
58  75  Billström Tindra  2006  KUNGSBACKA  AL3606  25 m  1:01.00   
59  174  Dahlberg Elise  2006  FALKENBERG  AY2806  50 m  1:02.05   
60  17  Göthberg Nordström Emma  2005  ELFSBORG  AM0605  25 m  1:04.00   
61  Andersson Myra  2006  ELFSBORG  AC1406  25 m  1:05.83   
62  87  Magnusson Ida  2005  KUNGSBACKA  BF4205  25 m  1:06.84   
63  116  Helge Moa  2007  SK 1970  AJ1607  25 m  1:23.07   
64  53  Florén Elsa  2007  FALKÖPING  AL6807  25 m     
65  74  Andersson Linn  2005  KUNGSBACKA  AX7405  25 m     
66  77  Fabian Linnéa  2005  KUNGSBACKA  BL5405  25 m     
67  85  Lindblom Lovisa  2006  KUNGSBACKA  BB7406  25 m     
68  93  Simonsson Isa  2006  KUNGSBACKA  AM4206  25 m     
69  103  Andersson Ottilia  2001  SK 1970  BP2601  25 m     
70  133  Stallgård Linnea  2002  SK 1970  BP4202  25 m     
71  159  Flyckt Ella  2007  SK ALINGSÅ  AH7607  25 m     
72  162  Löfgren Emmy  2002  SK ALINGSÅ  BX2602  25 m     
 
 

Skapad av WinGrodan 1.25.07  Utskriftsdatum  17 september 2016 
Licensierad till: Simklubben 1970  Utskriftstid  12:22 
 

LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner