2019-09-19   17:10:41
Välj tävling:

Välj språk:
Swedish English Denmark Finland

Program för Sandaredssprinten 18 sept

Nedan visas startlistor och heatlistor uppdelade per tävlingspass.

Tävlingspass

25_S
Gren 25, 50m Ryggsim Damer 
 
 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 









 
102  Andersson Nellie  2000  SK 1970  AZ7800  25 m  32.05   
64  Samuelsson Tuva  2001  FALKÖPING  AB5201  25 m  34.90   
134  Stenberg Matilda  2001  SK 1970  AS5401  50 m  35.47   
68  Winberg Alma  2001  FALKÖPING  AH6401  25 m  37.61   
45  Wesslund Möll Viola  2005  ELFSBORG  AP5405  50 m  37.84   
121  Johansson Wilma  2001  SK 1970  AM1801  25 m  38.34   
166  Sandwall Viktoria  2003  SK ALINGSÅ  BG7203  25 m  38.67   
113  Hallman Matilda  2003  SK 1970  BF7403  25 m  38.71   
101  Andersson Linnea  2003  SK 1970  AU1403  25 m  38.94   
10  58  Jonsson Julia  2004  FALKÖPING  AR5804  25 m  39.16   
11  20  Holmblad Agnes  2006  ELFSBORG  AA5206  25 m  39.35   
12  132  Sandberg Clara  2004  SK 1970  AH6604  25 m  39.61   
13  110  Emardson Alva  2001  SK 1970  BP6401  25 m  40.22   
14  62  Lind Filippa  2004  FALKÖPING  AB7204  50 m  40.28   
15  178  Feldhusen Maja  2003  FALKENBERG  AP0803  25 m  40.40   
16  90  Sahlberg Ida  2004  KUNGSBACKA  AV9204  25 m  41.55   
17  54  Gunnarsson Emelie  2001  FALKÖPING  AJ3801  25 m  41.56   
18  169  Berander Sofia  2003  FALKENBERG  AW9403  50 m  42.70   
19  56  Johansson Ida  2002  FALKÖPING  AE1602  25 m  42.88   
20  76  Dahlgren Lina  2005  KUNGSBACKA  AD8805  25 m  43.01   
21  23  Häll Thilda  2005  ELFSBORG  AE5205  50 m  43.08   
22  136  Vesterberg Liza  2002  SK 1970  BD5202  25 m  43.14   
23  79  Hilbert Tilda  2004  KUNGSBACKA  AZ0804  25 m  43.21   
24  119  Hörder Matilda  2004  SK 1970  AH5604  25 m  43.91   
25  168  Andersson Linnea  2004  FALKENBERG  AF7604  50 m  43.94   
26  43  Sundqvist Cornelia  2003  ELFSBORG  BP3403  50 m  44.73   
27  40  Sjöberg Elly  2005  ELFSBORG  AE6205  25 m  44.80   
28  Böhrén Amanda  2005  ELFSBORG  AU8405  25 m  45.15   
29  91  Samuelsson Linnéa  2006  KUNGSBACKA  AM6206  50 m  45.18   
30  127  Lundvall Sofie  2000  SK 1970  BI8200  25 m  45.40   
31  38  Siversjö Nellie  2006  ELFSBORG  BA6806  25 m  45.60   
32  24  Johannsmeyer Lara  2003  ELFSBORG  BV9603  50 m  45.67   
33  171  Christiansson Elma  2004  FALKENBERG  AZ2604  25 m  45.68   
34  Cavka Nirvana  2004  ELFSBORG  BN3204  25 m  45.73   
35  21  Hou Vasiiliagou Hilda  2006  ELFSBORG  AM3606  25 m  45.98   
36  98  Voss Amanda  2004  KUNGSBACKA  BM6404  25 m  46.17   
37  78  Fredriksson Alicia  2005  KUNGSBACKA  AR5805  25 m  46.26   
38  80  Hildebrand Sigrid  2006  KUNGSBACKA  AP3606  50 m  46.48   
39  36  Olsson Sally  2005  ELFSBORG  AP4405  50 m  46.55   
40  60  Karlén Lisa  2005  FALKÖPING  AL4805  25 m  46.58   
41  34  Nilsson Sarah  2003  ELFSBORG  BN6603  50 m  46.61   
42  29  Konstantoulas Kassandra  2004  ELFSBORG  BJ1604  25 m  47.00   
43  184  Qvarnström Thea  2005  FALKENBERG  AE1205  50 m  47.01   
44  65  Stensson Josefine  2003  FALKÖPING  BM6603  25 m  48.37   
45  182  Mcadam Maja  2006  FALKENBERG  AO0806  50 m  48.59   
46  151  Skoog Ebba  2004  SVENLJUNGA  AZ2404  50 m  49.47   
47  135  Ström Saga  2004  SK 1970  BD0604  25 m  49.63   
48  147  Nikumaa Saga  2004  SKENE SIM  AP1404  25 m  50.04   
49  17  Göthberg Nordström Emma  2005  ELFSBORG  AM0605  25 m  50.24   
50  148  Engström Lovisa  2003  SVENLJUNGA  BL1403  25 m  50.31   
51  11  Einarsson Edith  2006  ELFSBORG  AD1606  25 m  51.21   
52  173  Curlow Emma  2005  FALKENBERG  AZ3205  50 m  51.26   
53  35  Nyberg Ebba  2004  ELFSBORG  AZ8804  25 m  51.57   
54  14  Fjeld Emmy  2006  ELFSBORG  AE6806  25 m  51.67   
55  Berge Kleber Alma  2006  ELFSBORG  AD0606  25 m  52.65   
56  87  Magnusson Ida  2005  KUNGSBACKA  BF4205  25 m  52.76   
57  57  Jonsson Clara  2006  FALKÖPING  AD3406  25 m  52.96   
58  179  Havner Bianca  2005  FALKENBERG  BB2205  50 m  53.80   
59  67  Wernmyr Julia  2003  FALKÖPING  BG0403  25 m  54.10   
60  Andersson Myra  2006  ELFSBORG  AC1406  25 m  54.33   
61  104  Boman Hilda  2008  SK 1970  AA4608  25 m  54.95   
62  93  Simonsson Isa  2006  KUNGSBACKA  AM4206  25 m  56.37   
63  75  Billström Tindra  2006  KUNGSBACKA  AL3606  25 m  58.39   
64  89  Norlin Jonna  2006  KUNGSBACKA  AM2206  25 m  59.69   
65  61  Källström Hilda  2006  FALKÖPING  AO3606  25 m  59.83   
66  163  Löfgren Mira  2005  SK ALINGSÅ  AB3405  25 m  1:00.43   
67  115  Hedendahl Mirabelle  2007  SK 1970  AB3407  25 m  1:01.96   
68  55  Jansson Felicia  2007  FALKÖPING  AA3407  25 m  1:02.92   
69  116  Helge Moa  2007  SK 1970  AJ1607  25 m  1:04.06   
70  53  Florén Elsa  2007  FALKÖPING  AL6807  25 m  1:16.64   
71  74  Andersson Linn  2005  KUNGSBACKA  AX7405  25 m     
72  77  Fabian Linnéa  2005  KUNGSBACKA  BL5405  25 m     
73  94  Sundqvist Ebba  2005  KUNGSBACKA  BL9405  25 m     
74  160  Haknert Alma  2007  SK ALINGSÅ  AH1807  25 m     
75  162  Löfgren Emmy  2002  SK ALINGSÅ  BX2602  25 m     
 
 

Skapad av WinGrodan 1.25.07  Utskriftsdatum  17 september 2016 
Licensierad till: Simklubben 1970  Utskriftstid  12:22 
 

LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner