2019-10-20   05:36:06
Valitse kilpailu:

Valitse kieli:
Swedish English Denmark Finland

Ohjelma ZOGGS -uinnit

Alla löytyy osallistujaluetteloita ja lähtölistoja jaettuna kilpailujaksoihin.

Kisajakso 1

5_S
Laji 5, 100m SU M, P14, P12 
 
ID  Nimi  Synt  Seura  Lisenssi  Allas  Alkup.  Ilm.aika  Tila 
 
12 v ja nuoremmat 
66  Jåfs Filip  2004  VUS-VSS  04A211  50 m  1:28.21  1:28.21   
213  Birkstedt Miro  2004  TaTU  04A020  25 m  1:26.24  1:28.24   
11  Maaranen Akseli  2004  HyUS  04A834  50 m  1:28.42  1:28.42   
12  Maaranen Joonas  2004  HyUS  04A835  50 m  1:32.22  1:32.22   
52  Aho Elmeri  2004  SeUi  04A232  50 m  1:32.38  1:32.38   
239  Mäkimartti Onni  2004  TaTU  04A176  50 m  1:34.01  1:34.01   
394  Eskelinen Aarne  2004  UiTa  04A085  50 m  1:34.20  1:34.20   
345  Nieminen Atte  2004  UKK  04A652  50 m  1:35.88  1:35.88   
221  Kilpeläinen Niilo  2004  TaTU  04A174  25 m  1:34.20  1:36.20   
10  326  Hampaala Aapo  2004  UKK  04A485  50 m  1:37.67  1:37.67   
11  578  Välimäki Kalle  2004  UiTa  04A571  50 m  1:37.77  1:37.77   
12  370  Vaikkola Mitja  2004  UKK  04A244  50 m  1:39.61  1:39.61   
13  128  Mäkelä Osmo  2004  HäUS  04A814  50 m  1:39.91  1:39.91   
14  336  Kurppa Joona  2004  UKK  04A686  50 m  1:41.48  1:41.48   
15  233  Liukonen Leo  2004  TaTU  04A017  50 m  1:41.58  1:41.58   
16  313  Salminen Topi  2004  NoPy  04A856  50 m  1:45.49  1:45.49   
17  199  Mäkinen Tuomas  2005  RaUS  05A515  25 m  1:45.71  1:47.71   
18  427  Karti Jaakko  2004  UiTa  04A818  50 m  1:50.10  1:50.10   
19  524  Rautio Sampo  2004  UiTa  04A873  50 m  1:53.23  1:53.23   
20  508  Penttilä Litti  2004  UiTa  04A636  50 m  1:55.21  1:55.21   
21  428  Kaskela Kasper  2004  UiTa  04A761  25 m       
13 - 14 v 
31  Leppänen Antti  2002  LaUS  02A243  25 m  1:05.90  1:07.90   
168  Kaila Aku  2003  RaisU  03A054  25 m  1:06.65  1:08.65   
151  Hilaja Justus  2002  PTU  02A070  25 m  1:11.67  1:13.67   
338  Lehtoniemi Nooa  2003  UKK  03A103  50 m  1:17.30  1:17.30   
24  Nuorinko Markus  2003  NumKis  03A396  50 m  1:17.78  1:17.78   
191  Heino Vilho  2003  RaUS  03A250  25 m  1:16.29  1:18.29   
169  Karttunen Joonas  2003  RaisU  03A767  25 m  1:21.68  1:23.68   
266  Nieminen Nico  2002  VeUS  02B008  50 m  1:23.84  1:23.84   
174  Konttinen Akira  2003  RaisU  03A546  50 m  1:24.49  1:24.49   
10  194  Kuosmanen Viljami  2002  RaUS  02A608  50 m  1:25.80  1:25.80   
11  545  Sipola Eemil  2003  UiTa  03A088  25 m  1:24.65  1:26.65   
12  68  Ketonen Oskari  2002  VUS-VSS  02A648  50 m  1:27.36  1:27.36   
13  185  Suominen Kuutti  2003  RaisU  03A650  25 m  1:26.10  1:28.10   
14  231  Lepola Petteri  2003  TaTU  03A303  50 m  1:28.34  1:28.34   
15  518  Raitalaakso Topi  2003  UiTa  03A825  50 m  1:29.37  1:29.37   
16  464  Lehtonen Leevi  2003  UiTa  03A753  50 m  1:32.07  1:32.07   
17  325  Haavisto Kalle  2003  UKK  03A076  50 m  1:32.67  1:32.67   
18  76  Niemi Arttu  2003  VUS-VSS  03A730  25 m  1:31.98  1:33.98   
19  302  Nuoranne Markus  2003  NoPy  03B039  50 m  1:36.85  1:36.85   
20  438  Korhonen Karri  2002  UiTa  02A759  50 m  1:37.61  1:37.61   
21  369  Vaikkola Miko  2003  UKK  03A520  50 m  1:38.36  1:38.36   
22  190  Hatakka Samu  2003  RaUS  03A451  25 m  1:37.21  1:39.21   
23  402  Halonen Mikael  2003  UiTa  03A969  50 m  1:39.79  1:39.79   
24  274  Forsström Mikael  2003  NoPy  03B159  50 m  1:40.32  1:40.32   
25  454  Kylliäinen Markus  2002  UiTa  02B168  50 m  1:42.55  1:42.55   
26  380  Aspholm Robert  2003  UiTa  03B058  25 m       
15 - 99 v 
466  Lehtonen Teemu  2000  UiTa  00A472  25 m  1:00.49  1:02.49   
534  Salo Saku  1995  UiTa  95A816  25 m  1:00.82  1:02.82   
215  Hakkarainen Antti  2000  TaTU  00A468  25 m  1:01.67  1:03.67   
214  Eerola Aapo  1999  TaTU  99A042  25 m  1:04.25  1:06.25   
223  Kokko Jaakko  1999  TaTU  99A480  25 m  1:04.39  1:06.39   
445  Koskinen Walentin  2000  UiTa  00A343  25 m  1:05.74  1:07.74   
416  Hörkkö Tatu  2001  UiTa  01A394  25 m  1:06.72  1:08.72   
119  Laine Tino  1998  HäUS  98A690  50 m  1:11.29  1:11.29   
292  Länsipuro Valtteri  2000  NoPy  00A604  50 m  1:11.66  1:11.66   
10  285  Kuronen Onni  2000  NoPy  00A863  25 m  1:09.89  1:11.89   
11  408  Heikkinen Arttu  2000  UiTa  00A448  50 m  1:12.42  1:12.42   
12  296  Mikkola Perttu  2001  NoPy  01B142  50 m  1:12.56  1:12.56   
13  93  Nurmi Elias  2001  AU  01A638  25 m  1:13.88  1:15.88   
14  386  Bärlund Frans  2001  UiTa  01A022  50 m  1:19.73  1:19.73   
15  67  Kangasmaa Aaro  2001  VUS-VSS  01A471  50 m  1:22.28  1:22.28   
16  87  Tankka Kalle  2001  VUS-VSS  01A355  25 m  1:26.81  1:28.81   
 
 

Tekijä: WinGrodan 1.24.06  Tulostuspäivämäärä  20 toukokuu 2016 
Lisenssinhaltija: Tampereen Seurat  Tulostusaika  19:13 
 

LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner