2019-10-18   23:27:43
Valitse kilpailu:

Valitse kieli:
Swedish English Denmark Finland

Ohjelma ZOGGS -uinnit

Alla löytyy osallistujaluetteloita ja lähtölistoja jaettuna kilpailujaksoihin.

Kisajakso 1

22_S
Laji 22, 200m SKU N, T13, T11 
 
ID  Nimi  Synt  Seura  Lisenssi  Allas  Alkup.  Ilm.aika  Tila 
 
11 v ja nuoremmat 
283  Korpikoski Moona  2005  NoPy  05A140  50 m  3:09.75  3:09.75   
149  Ellonen Emmi  2005  PTU  05A117  25 m  3:17.20  3:22.20   
587  Mäntynen Salma  2005  AQUILA  05A445  25 m  3:18.19  3:23.19   
Ahonen Anniina  2005  HyUS  05A156  50 m  3:24.55  3:24.55   
301  Nousiainen Jenna  2005  NoPy  05A555  50 m  3:28.09  3:28.09   
348  Penttilä Hilla  2005  UKK  05A093  25 m  3:23.82  3:28.82   
203  Sandelin Bettina  2005  RaUS  05A234  25 m  3:30.19  3:35.19   
230  Lepola Aino  2005  TaTU  05A040  25 m  3:30.27  3:35.27   
356  Rauhala Julia  2006  UKK  06A102  50 m  3:36.26  3:36.26   
10  403  Halttunen Enni  2005  UiTa  05A482  50 m  3:40.34  3:40.34   
11  Kuisma Heli  2006  HyUS  06A070  50 m  3:41.75  3:41.75   
12  127  Mäkelä Hilda  2005  HäUS  05A513  50 m  3:48.15  3:48.15   
13  Laitinen Jonna Marjatta  2005  HyUS  05A128  50 m  3:55.83  3:55.83   
14  217  Imre Rezi  2005  TaTU  05A742  25 m       
15  278  Juvakka Sivi  2005  NoPy  05A609  25 m       
16  477  Lydén Elvira  2006  UiTa  06A287  25 m       
17  504  Parviainen Ella  2006  UiTa  06A385  25 m       
18  577  Välimaa Aino  2006  UiTa  06A220  25 m       
12 - 13 v 
431  Kinnunen Kiia  2003  UiTa  03A368  50 m  2:49.32  2:49.32   
90  Hämäläinen Emma  2003  ViesU  03A424  50 m  2:50.27  2:50.27   
45  Laakso Anni-maria  2003  JIlves  03A207  50 m  2:50.35  2:50.35   
358  Ruokanen Anni  2003  UKK  03A488  50 m  2:53.28  2:53.28   
371  Yli-Äyhö Meeri  2004  UKK  04A166  50 m  2:54.76  2:54.76   
330  Kinnunen Kanerva  2004  UKK  04A027  50 m  2:55.66  2:55.66   
201  Rintala Mimosa  2003  RaUS  03A607  50 m  2:57.86  2:57.86   
582  Järvinen Nessa  2004  AQUILA  04A159  25 m  3:00.63  3:05.63   
309  Rantala Salla  2004  NoPy  04A102  50 m  3:10.06  3:10.06   
10  18  Åvist Cinja  2003  HyUS  03A121  25 m  3:05.51  3:10.51   
11  365  Talja Alina  2004  UKK  04A322  25 m  3:07.55  3:12.55   
12  101  Boman Jenna  2003  HäUS  03A960  50 m  3:14.89  3:14.89   
13  417  Inkilä Kiona  2004  UiTa  04A467  50 m  3:15.53  3:15.53   
14  161  Tenho Nita  2004  PTU  04A464  50 m  3:16.41  3:16.41   
15  364  Suominen Ella  2004  UKK  04A354  50 m  3:17.15  3:17.15   
16  27  Penttinen Liisa  2003  NumKis  03A389  25 m  3:14.66  3:19.66   
17  393  Ekman Frida  2004  UiTa  04A550  50 m  3:20.42  3:20.42   
18  516  Pätiälä Noora  2004  UiTa  04A436  50 m  3:21.43  3:21.43   
19  331  Kiuru Saara  2004  UKK  04A410  50 m  3:28.75  3:28.75   
20  157  Niskasaari Siiri  2004  PTU  04A469  25 m  3:23.88  3:28.88   
21  410  Heittokangas Viivi  2004  UiTa  04A309  50 m  3:31.18  3:31.18   
22  483  Mäkelä Ronja  2003  UiTa  03A338  50 m  3:32.21  3:32.21   
23  74  Luoma Ella  2004  VUS-VSS  04A646  25 m  3:29.95  3:34.95   
24  340  Levonoja Siiri  2004  UKK  04A389  50 m  3:35.31  3:35.31   
25  22  Kivelä Kia  2003  NumKis  03A685  50 m  3:37.47  3:37.47   
26  565  Uitto Susanna  2004  UiTa  04A404  25 m  3:40.47  3:45.47   
27  58  Berg Maisa  2003  VUS-VSS  03B163  25 m       
28  294  Malminen Amanda  2004  NoPy  04A443  25 m       
29  535  Salomaa Olivia  2003  UiTa  03B005  25 m       
14 - 99 v 
485  Mäkinen Anna  1995  UiTa  95A388  50 m  2:31.89  2:31.89   
295  Manner Mila  2001  NoPy  01A167  50 m  2:33.29  2:33.29   
297  Moisio Jenni  2002  NoPy  02A607  50 m  2:35.72  2:35.72   
247  Puomila Aino  1992  TaTU  92A782  50 m  2:36.31  2:36.31   
260  Halava Minka  2001  ÅSK  01A844  50 m  2:40.67  2:40.67   
349  Penttilä Pinja  2001  UKK  01A456  50 m  2:40.90  2:40.90   
547  Suova Johanna  1999  UiTa  99A118  50 m  2:41.19  2:41.19   
335  Koskinen Olga  2002  UKK  02A165  50 m  2:43.38  2:43.38   
44  Heräjärvi Vivian  2001  JIlves  01A352  25 m  2:43.34  2:48.34   
10  200  Rintala Julianna  2001  RaUS  01B267  25 m  3:03.54  3:08.54   
11  407  Harju Maiju  2002  UiTa  02A671  50 m  3:11.63  3:11.63   
12  499  Nieminen Viivi  2002  UiTa  02A457  25 m  3:12.34  3:17.34   
13  481  Marishina Daria  2001  UiTa  01B191  50 m  3:18.10  3:18.10   
14  315  Toiva Nuppu  2001  NoPy  01B053  50 m  3:25.49  3:25.49   
15  415  Huttunen Kaisa  2002  UiTa  02A434  25 m  3:31.73  3:36.73   
16  108  Kajander Alisa  2002  HäUS  02B167  25 m  3:51.37  3:56.37   
17  96  Aartela Ada  2002  HäUS  02A562  25 m       
18  492  Määttä Enni  1999  UiTa  99A335  25 m       
 
 

Tekijä: WinGrodan 1.24.06  Tulostuspäivämäärä  20 toukokuu 2016 
Lisenssinhaltija: Tampereen Seurat  Tulostusaika  19:13 
 

LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner