2019-08-19   22:22:53
Valitse kilpailu:

Valitse kieli:
Swedish English Denmark Finland

Ohjelma ZOGGS -uinnit

Alla löytyy osallistujaluetteloita ja lähtölistoja jaettuna kilpailujaksoihin.

Kisajakso 1

15_S
Laji 15, 200m VU M, P14, P12 
 
ID  Nimi  Synt  Seura  Lisenssi  Allas  Alkup.  Ilm.aika  Tila 
 
12 v ja nuoremmat 
580  Seksenov Danil  2004  Vanders  04A126  50 m  2:32.56  2:32.56   
530  Sainio Samuel  2005  UiTa  05A041  50 m  2:44.44  2:44.44   
425  Kallio Konsta  2004  UiTa  04A610  50 m  2:48.61  2:48.61   
75  Lydman Lucas  2005  VUS-VSS  05A187  50 m  3:02.98  3:02.98   
233  Liukonen Leo  2004  TaTU  04A017  50 m  3:06.16  3:06.16   
221  Kilpeläinen Niilo  2004  TaTU  04A174  25 m  3:02.76  3:06.76   
77  Nissilä Nuutti  2004  VUS-VSS  04A453  50 m  3:07.45  3:07.45   
61  Hatunen Ilari  2006  VUS-VSS  06A076  50 m  3:17.44  3:17.44   
336  Kurppa Joona  2004  UKK  04A686  50 m  3:36.07  3:36.07   
10  473  Liukkonen Akseli  2005  UiTa  05A362  25 m  3:32.70  3:36.70   
11  128  Mäkelä Osmo  2004  HäUS  04A814  25 m  3:37.69  3:41.69   
12  11  Maaranen Akseli  2004  HyUS  04A834  25 m       
13  117  Kyllönen Iiro  2005  HäUS  05A758  25 m       
14  144  Wiberg Eelis  2004  HäUS  04A788  25 m       
13 - 14 v 
305  Olander Axel  2002  NoPy  02A531  25 m  2:14.93  2:18.93   
399  Hakala Akseli  2003  UiTa  03A023  50 m  2:21.06  2:21.06   
467  Leinonen Eemeli  2002  UiTa  02A681  50 m  2:24.07  2:24.07   
273  Broman Jere  2002  NoPy  02A116  25 m  2:22.89  2:26.89   
494  Naarajärvi Henri  2002  UiTa  02A893  50 m  2:59.65  2:59.65   
231  Lepola Petteri  2003  TaTU  03A303  50 m  3:01.42  3:01.42   
15 - 99 v 
224  Korhonen Joona  2000  TaTU  00A464  50 m  2:02.88  2:02.88   
214  Eerola Aapo  1999  TaTU  99A042  50 m  2:06.32  2:06.32   
267  Nyman Eetu  1999  VeUS  99A620  25 m  2:05.85  2:09.85   
416  Hörkkö Tatu  2001  UiTa  01A394  25 m  2:06.54  2:10.54   
134  Reinonen Jaakko  2001  HäUS  01A300  50 m  2:12.07  2:12.07   
322  Aro Roope  2000  UKK  00A167  50 m  2:12.73  2:12.73   
296  Mikkola Perttu  2001  NoPy  01B142  25 m  2:13.82  2:17.82   
152  Järviö Miko  2000  PTU  00A251  25 m  2:21.23  2:25.23   
69  Khalili Ali  2001  VUS-VSS  01A554  50 m  2:29.66  2:29.66   
10  67  Kangasmaa Aaro  2001  VUS-VSS  01A471  25 m  2:28.00  2:32.00   
11  376  Ala-Karvia Eero  2001  UiTa  01A295  25 m  2:30.85  2:34.85   
12  353  Pynnönen Eemil  2001  UKK  01A064  25 m  2:31.16  2:35.16   
13  408  Heikkinen Arttu  2000  UiTa  00A448  50 m  2:37.66  2:37.66   
 
 

Tekijä: WinGrodan 1.24.06  Tulostuspäivämäärä  20 toukokuu 2016 
Lisenssinhaltija: Tampereen Seurat  Tulostusaika  19:13 
 

LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner