2019-10-20   05:41:13
Valitse kilpailu:

Valitse kieli:
Swedish English Denmark Finland

Ohjelma ZOGGS -uinnit

Alla löytyy osallistujaluetteloita ja lähtölistoja jaettuna kilpailujaksoihin.

Kisajakso 1

11_S
Laji 11, 50m VU M, P12 
 
ID  Nimi  Synt  Seura  Lisenssi  Allas  Alkup.  Ilm.aika  Tila 
 
12 v ja nuoremmat 
172  Kinnunen Aapo  2004  RaisU  04A250  25 m  31.46  32.46   
66  Jåfs Filip  2004  VUS-VSS  04A211  50 m  33.25  33.25   
113  Kokkonen Aleksi  2004  HäUS  04A575  50 m  33.53  33.53   
52  Aho Elmeri  2004  SeUi  04A232  50 m  35.32  35.32   
204  Sandelin Julius  2005  RaUS  05A235  50 m  36.74  36.74   
139  Routamo Joni  2005  HäUS  05A486  50 m  38.00  38.00   
128  Mäkelä Osmo  2004  HäUS  04A814  50 m  39.52  39.52   
487  Mäkinen Lauri  2004  UiTa  04A752  25 m  38.69  39.69   
361  Sojolin Sebastian  2006  UKK  06A292  25 m  39.46  40.46   
10  551  Säilä Antte  2004  UiTa  04A883  50 m  41.10  41.10   
11  488  Mäkinen Matias  2006  UiTa  06A486  50 m  41.12  41.12   
12  456  Laakkonen Albert  2007  UiTa  07A058  25 m  40.33  41.33   
13  189  Arponen Joonas  2005  RaUS  05A559  25 m  41.33  42.33   
14  366  Talja Joona  2007  UKK  07A040  50 m  42.73  42.73   
15  556  Trygg Castor  2004  UiTa  04A572  50 m  44.19  44.19   
16  117  Kyllönen Iiro  2005  HäUS  05A758  50 m  44.75  44.75   
17  529  Ruusila Luca  2006  UiTa  06A491  50 m  44.95  44.95   
18  539  Schrader Sami  2006  UiTa  06A494  50 m  45.30  45.30   
19  409  Heittokangas Veeti  2006  UiTa  06A104  50 m  45.83  45.83   
20  98  Ahvonen Emil  2005  HäUS  05A580  50 m  46.11  46.11   
21  216  Heinonen Kalle  2006  TaTU  06A105  25 m  45.87  46.87   
22  505  Pellinen Valtteri  2007  UiTa  07A073  50 m  46.88  46.88   
23  531  Salli Sean  2007  UiTa  07A211  50 m  47.69  47.69   
24  553  Talasniemi Veeti  2004  UiTa  04B084  50 m  48.10  48.10   
25  418  Inkinen Aarni  2005  UiTa  05A805  50 m  49.97  49.97   
26  362  Solante Oskari  2005  UKK  05A777  50 m  52.29  52.29   
27  287  Kärkkäinen Eero  2006  NoPy  06A444  50 m  52.39  52.39   
28  300  Myllyniemi Simo  2006  NoPy  06A448  50 m  54.48  54.48   
29  359  Salo Eemeli  2007  UKK  07A186  50 m  54.86  54.86   
30  212  Anttila Ilmari  2005  TaTU  05A124  50 m  56.21  56.21   
31  537  Savinainen Oliver  2007  UiTa  07A216  50 m  57.14  57.14   
32  525  Roihankorpi Severi  2006  UiTa  06A492  50 m  58.32  58.32   
33  211  Anttila Eino  2007  TaTU  07A111  25 m  1:09.94  1:10.94   
34  254  Suominen Elias  2008  TaTU  08A033  50 m  1:14.45  1:14.45   
35  238  Moisio Miska  2007  TaTU  07A123  50 m  1:22.37  1:22.37   
36  112  Kivelä Ville  2005  HäUS  05A770  25 m       
37  197  Leinonen Santeri  2005  RaUS  05A725  25 m       
13 - 99 v 
137  Reunanen Niklas  1998  HäUS  98A184  50 m  24.55  24.55   
222  Kilpeläinen Väinö  1999  TaTU  99A050  50 m  25.39  25.39   
106  Honkamäki Jere  1998  HäUS  98A297  50 m  26.08  26.08   
534  Salo Saku  1995  UiTa  95A816  50 m  26.09  26.09   
218  Kaasinen Santeri  1999  TaTU  99A119  50 m  26.21  26.21   
43  Heräjärvi Werner  1999  JIlves  99A844  50 m  26.36  26.36   
110  Katajisto Mika  1997  HäUS  97B040  50 m  26.41  26.41   
134  Reinonen Jaakko  2001  HäUS  01A300  50 m  26.71  26.71   
548  Suova Mikko  1997  UiTa  97A311  50 m  26.77  26.77   
10  215  Hakkarainen Antti  2000  TaTU  00A468  50 m  26.79  26.79   
11  236  Mettälä Santeri  1999  TaTU  99A913  50 m  26.98  26.98   
12  107  Hyvärinen Juha  1998  HäUS  98A057  50 m  27.01  27.01   
13  341  Lintula Kalle  1986  UKK  86A180  50 m  27.25  27.25   
14  124  Lähde Mikael  2000  HäUS  00A918  25 m  26.26  27.26   
15  444  Koskela Lauri  1999  UiTa  99A317  25 m  26.31  27.31   
16  29  El-Idi Firas  2001  La-Ka  01A005  50 m  27.61  27.61   
17  49  Löllö Petri  1976  KeuTo  76A084  50 m  27.87  27.87   
18  119  Laine Tino  1998  HäUS  98A690  50 m  28.61  28.61   
19  147  Ytti Lauri  1999  HäUS  99A618  50 m  28.80  28.80   
20  105  Heino Markus  2000  HäUS  00B103  50 m  28.94  28.94   
21  439  Korhonen Tatu  2000  UiTa  00A590  50 m  29.06  29.06   
22  386  Bärlund Frans  2001  UiTa  01A022  50 m  29.45  29.45   
23  289  Laurila Daniel  1996  NoPy  96B074  25 m  28.95  29.95   
24  85  Syrjälä Juuso  2001  VUS-VSS  01B002  50 m  30.12  30.12   
25  126  Mielonen Paavo  1997  HäUS  97A149  50 m  30.16  30.16   
26  467  Leinonen Eemeli  2002  UiTa  02A681  50 m  30.27  30.27   
27  86  Söderholm Robin  2002  VUS-VSS  02A224  50 m  30.68  30.68   
28  59  Ekorre Altti  1999  VUS-VSS  99A916  50 m  30.80  30.80   
29  13  Niemi Oskari  2001  HyUS  01B016  25 m  29.89  30.89   
30  122  Liuska Roope  2000  HäUS  00A354  25 m  29.90  30.90   
31  506  Peltonen Sami  2001  UiTa  01A498  25 m  30.28  31.28   
32  373  Sirola Pyry  1999  KU-68  99A816  25 m  30.60  31.60   
33  91  Lassila Aaro  2000  AU  00B228  50 m  32.29  32.29   
34  125  Löyttyniemi Aapo  2001  HäUS  01B168  50 m  32.53  32.53   
35  194  Kuosmanen Viljami  2002  RaUS  02A608  50 m  32.86  32.86   
36  87  Tankka Kalle  2001  VUS-VSS  01A355  25 m  31.91  32.91   
37  174  Konttinen Akira  2003  RaisU  03A546  50 m  33.42  33.42   
38  26  Parviainen Leo  2003  NumKis  03A349  25 m  32.70  33.70   
39  448  Kotiniitty Visa  2003  UiTa  03A284  50 m  34.95  34.95   
40  396  Gummerus Santeri  2003  UiTa  03B183  50 m  38.05  38.05   
41  421  Jussila Valtteri  2003  UiTa  03A131  50 m  39.26  39.26   
42  274  Forsström Mikael  2003  NoPy  03B159  25 m  38.54  39.54   
43  567  Varpukari Joona  2003  UiTa  03B181  25 m       
 
 

Tekijä: WinGrodan 1.24.06  Tulostuspäivämäärä  20 toukokuu 2016 
Lisenssinhaltija: Tampereen Seurat  Tulostusaika  19:13 
 

LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner