2019-10-17   00:05:01
Valitse kilpailu:

Valitse kieli:
Swedish English Denmark Finland

Ohjelma ZOGGS -uinnit

Alla löytyy osallistujaluetteloita ja lähtölistoja jaettuna kilpailujaksoihin.

Kisajakso 1

1_S
Laji 1, 100m VU M, P14, P12 
Sponsori: Helamaa&Heiskanen 
 
 
ID  Nimi  Synt  Seura  Lisenssi  Allas  Alkup.  Ilm.aika  Tila 
 
12 v ja nuoremmat 
580  Seksenov Danil  2004  Vanders  04A126  50 m  1:07.79  1:07.79   
19  Äijälä Onni  2004  HyUS  04A344  50 m  1:08.05  1:08.05   
240  Niemi Lassi  2004  TaTU  04A093  50 m  1:08.64  1:08.64   
42  Veckman Markus  2004  SWIM  04A104  50 m  1:09.68  1:09.68   
172  Kinnunen Aapo  2004  RaisU  04A250  50 m  1:11.61  1:11.61   
310  Rautaporras Eero  2005  NoPy  05A055  50 m  1:13.46  1:13.46   
30  Hyppönen Jesse  2004  La-Ka  04A842  50 m  1:13.99  1:13.99   
193  Korri Sakari  2005  RaUS  05A293  50 m  1:14.41  1:14.41   
15  Nyman Alexander  2004  HyUS  04A275  50 m  1:14.66  1:14.66   
10  339  Leino Eero  2004  UKK  04A087  50 m  1:16.44  1:16.44   
11  226  Kotti Akseli  2004  TaTU  04A009  25 m  1:14.75  1:16.75   
12  284  Kupiainen Topias  2004  NoPy  04A334  50 m  1:17.36  1:17.36   
13  221  Kilpeläinen Niilo  2004  TaTU  04A174  25 m  1:16.03  1:18.03   
14  16  Peltonen Nico  2005  HyUS  05A046  25 m  1:16.21  1:18.21   
15  52  Aho Elmeri  2004  SeUi  04A232  25 m  1:17.14  1:19.14   
16  75  Lydman Lucas  2005  VUS-VSS  05A187  50 m  1:19.18  1:19.18   
17  213  Birkstedt Miro  2004  TaTU  04A020  25 m  1:17.87  1:19.87   
18  113  Kokkonen Aleksi  2004  HäUS  04A575  50 m  1:20.05  1:20.05   
19  252  Saloniemi Joona  2004  TaTU  04A304  25 m  1:18.24  1:20.24   
20  394  Eskelinen Aarne  2004  UiTa  04A085  50 m  1:20.65  1:20.65   
21  204  Sandelin Julius  2005  RaUS  05A235  50 m  1:20.74  1:20.74   
22  233  Liukonen Leo  2004  TaTU  04A017  50 m  1:22.31  1:22.31   
23  584  Kojo Jimi  2005  AQUILA  05A032  25 m  1:20.33  1:22.33   
24  88  Vuollet Linus  2004  VUS-VSS  04A241  25 m  1:21.86  1:23.86   
25  139  Routamo Joni  2005  HäUS  05A486  50 m  1:23.90  1:23.90   
26  574  Vlasov Lev  2007  UiTa  07A017  50 m  1:24.08  1:24.08   
27  199  Mäkinen Tuomas  2005  RaUS  05A515  50 m  1:24.12  1:24.12   
28  77  Nissilä Nuutti  2004  VUS-VSS  04A453  50 m  1:26.02  1:26.02   
29  164  Törmä Juho  2005  PTU  05A183  50 m  1:26.24  1:26.24   
30  550  Syrjä Ilja  2004  UiTa  04A573  50 m  1:26.31  1:26.31   
31  351  Pikkuhuhta Miklas  2005  UKK  05A464  50 m  1:26.88  1:26.88   
32  345  Nieminen Atte  2004  UKK  04A652  50 m  1:27.37  1:27.37   
33  465  Lehtonen Lenni  2004  UiTa  04A478  50 m  1:27.87  1:27.87   
34  160  Tenho Lassi  2005  PTU  05A286  50 m  1:27.93  1:27.93   
35  524  Rautio Sampo  2004  UiTa  04A873  50 m  1:29.34  1:29.34   
36  551  Säilä Antte  2004  UiTa  04A883  50 m  1:30.31  1:30.31   
37  148  Anoschkin Jesse  2004  PTU  04A730  25 m  1:29.66  1:31.66   
38  502  Pajumäki Onni  2004  UiTa  04A396  50 m  1:33.35  1:33.35   
39  456  Laakkonen Albert  2007  UiTa  07A058  50 m  1:33.55  1:33.55   
40  508  Penttilä Litti  2004  UiTa  04A636  50 m  1:33.58  1:33.58   
41  427  Karti Jaakko  2004  UiTa  04A818  50 m  1:34.09  1:34.09   
42  556  Trygg Castor  2004  UiTa  04A572  50 m  1:34.60  1:34.60   
43  586  Muranen Valtteri  2005  AQUILA  05A496  25 m  1:32.89  1:34.89   
44  429  Kerby Lucas  2005  UiTa  05A554  50 m  1:35.20  1:35.20   
45  313  Salminen Topi  2004  NoPy  04A856  50 m  1:35.52  1:35.52   
46  336  Kurppa Joona  2004  UKK  04A686  50 m  1:35.57  1:35.57   
47  334  Koskinen Markus  2005  UKK  05A207  50 m  1:36.01  1:36.01   
48  61  Hatunen Ilari  2006  VUS-VSS  06A076  50 m  1:36.69  1:36.69   
49  189  Arponen Joonas  2005  RaUS  05A559  25 m  1:34.89  1:36.89   
50  144  Wiberg Eelis  2004  HäUS  04A788  50 m  1:37.60  1:37.60   
51  570  Virtanen Eemil  2005  UiTa  05A479  50 m  1:38.03  1:38.03   
52  368  Tuohioja Mikael  2005  UKK  05A086  50 m  1:38.34  1:38.34   
53  379  Aspholm Oliver  2005  UiTa  05A594  25 m  1:36.78  1:38.78   
54  117  Kyllönen Iiro  2005  HäUS  05A758  50 m  1:41.84  1:41.84   
55  389  Cavallotti Samuele  2005  UiTa  05A333  50 m  1:42.16  1:42.16   
56  216  Heinonen Kalle  2006  TaTU  06A105  50 m  1:42.74  1:42.74   
57  98  Ahvonen Emil  2005  HäUS  05A580  50 m  1:42.83  1:42.83   
58  132  Pykälistö Luka  2004  HäUS  04A920  50 m  1:47.13  1:47.13   
59  350  Pietilä Saku  2006  UKK  06A344  50 m  1:47.53  1:47.53   
60  263  Ahinko Santeri  2004  VeUS  04B029  50 m  1:47.82  1:47.82   
61  434  Knuutila Nicolas  2004  UiTa  04A586  25 m  1:46.54  1:48.54   
62  562  Töyrylä Niklas  2006  UiTa  06A090  50 m  1:52.32  1:52.32   
63  558  Tuominen Elias  2005  UiTa  05A489  50 m  1:53.47  1:53.47   
64  390  Chupakhin Ivan  2005  UiTa  05A628  50 m  1:54.16  1:54.16   
65  397  Gummerus Sauli  2004  UiTa  04A876  50 m  1:55.70  1:55.70   
66  428  Kaskela Kasper  2004  UiTa  04A761  50 m  1:57.39  1:57.39   
67  468  Leinonen Henrik  2005  UiTa  05A619  50 m  1:58.72  1:58.72   
68  528  Ruotoistenmäki Rasmus  2006  UiTa  06A320  50 m  1:59.68  1:59.68   
69  362  Solante Oskari  2005  UKK  05A777  50 m  1:59.79  1:59.79   
70  512  Pitkänen Väinö  2006  UiTa  06A199  50 m  1:59.89  1:59.89   
71  359  Salo Eemeli  2007  UKK  07A186  50 m  2:01.95  2:01.95   
72  436  Koivuniemi Aapo  2004  UiTa  04A890  25 m  2:01.48  2:03.48   
73  286  Kvist Casper  2006  NoPy  06A352  50 m  2:04.71  2:04.71   
74  422  Juuti Eelis  2006  UiTa  06A263  25 m  2:03.54  2:05.54   
75  212  Anttila Ilmari  2005  TaTU  05A124  25 m  2:07.73  2:09.73   
76  112  Kivelä Ville  2005  HäUS  05A770  25 m       
77  253  Siltakoski Joa  2007  TaTU  07A187  25 m       
78  291  Lehtonen Tuomas  2005  NoPy  05A783  25 m       
79  306  Passoja Anton  2006  NoPy  06A302  25 m       
80  311  Räty Iiro  2006  NoPy  06A452  25 m       
81  544  Sioofy Khojine Iliad  2004  UiTa  04B083  25 m       
13 - 14 v 
595  Romanov Efim  2002  TaTU  02B256  50 m  1:02.88  1:02.88   
151  Hilaja Justus  2002  PTU  02A070  50 m  1:03.23  1:03.23   
168  Kaila Aku  2003  RaisU  03A054  25 m  1:01.71  1:03.71   
266  Nieminen Nico  2002  VeUS  02B008  50 m  1:04.16  1:04.16   
273  Broman Jere  2002  NoPy  02A116  50 m  1:04.49  1:04.49   
24  Nuorinko Markus  2003  NumKis  03A396  50 m  1:04.89  1:04.89   
53  Nurmela Mikael  2002  SeUi  02A017  50 m  1:06.39  1:06.39   
86  Söderholm Robin  2002  VUS-VSS  02A224  50 m  1:08.19  1:08.19   
494  Naarajärvi Henri  2002  UiTa  02A893  50 m  1:09.42  1:09.42   
10  174  Konttinen Akira  2003  RaisU  03A546  50 m  1:09.48  1:09.48   
11  46  Nyberg Julius  2002  JIlves  02A459  50 m  1:09.99  1:09.99   
12  159  Seppänen Arttu  2002  PTU  02A190  25 m  1:08.03  1:10.03   
13  185  Suominen Kuutti  2003  RaisU  03A650  50 m  1:11.25  1:11.25   
14  26  Parviainen Leo  2003  NumKis  03A349  50 m  1:11.50  1:11.50   
15  80  Peltonen Valdemar  2002  VUS-VSS  02B190  50 m  1:11.51  1:11.51   
16  583  Kervinen Leevi  2003  AQUILA  03A375  50 m  1:12.11  1:12.11   
17  271  Vastamäki Juuso  2002  VeUS  02A553  50 m  1:12.80  1:12.80   
18  194  Kuosmanen Viljami  2002  RaUS  02A608  50 m  1:12.83  1:12.83   
19  169  Karttunen Joonas  2003  RaisU  03A767  50 m  1:12.89  1:12.89   
20  325  Haavisto Kalle  2003  UKK  03A076  50 m  1:14.78  1:14.78   
21  438  Korhonen Karri  2002  UiTa  02A759  25 m  1:13.10  1:15.10   
22  545  Sipola Eemil  2003  UiTa  03A088  50 m  1:15.84  1:15.84   
23  155  Lampinen Dan  2003  PTU  03A323  25 m  1:14.26  1:16.26   
24  21  Holopainen Kasper  2003  NumKis  03A423  50 m  1:16.38  1:16.38   
25  518  Raitalaakso Topi  2003  UiTa  03A825  50 m  1:17.26  1:17.26   
26  54  Nurmela Miro  2002  SeUi  02A019  25 m  1:15.85  1:17.85   
27  99  Ahvonen Otto  2003  HäUS  03A671  50 m  1:19.10  1:19.10   
28  231  Lepola Petteri  2003  TaTU  03A303  50 m  1:19.29  1:19.29   
29  190  Hatakka Samu  2003  RaUS  03A451  50 m  1:20.26  1:20.26   
30  302  Nuoranne Markus  2003  NoPy  03B039  50 m  1:21.71  1:21.71   
31  421  Jussila Valtteri  2003  UiTa  03A131  50 m  1:23.75  1:23.75   
32  76  Niemi Arttu  2003  VUS-VSS  03A730  25 m  1:22.28  1:24.28   
33  454  Kylliäinen Markus  2002  UiTa  02B168  25 m  1:22.91  1:24.91   
34  402  Halonen Mikael  2003  UiTa  03A969  25 m  1:24.25  1:26.25   
35  533  Salmela Valtteri  2003  UiTa  03A774  50 m  1:26.55  1:26.55   
36  274  Forsström Mikael  2003  NoPy  03B159  50 m  1:29.63  1:29.63   
37  130  Nieminen Joonas  2003  HäUS  03A723  50 m  1:31.39  1:31.39   
38  554  Toivonen Antti  2003  UiTa  03A479  50 m  1:32.09  1:32.09   
39  380  Aspholm Robert  2003  UiTa  03B058  50 m  1:38.31  1:38.31   
40  382  Autio Roope  2003  UiTa  03B052  25 m       
15 - 99 v 
219  Karuveha Mikael  1999  TaTU  99B021  25 m  51.21  53.21   
137  Reunanen Niklas  1998  HäUS  98A184  50 m  54.03  54.03   
249  Rif Jan  1998  TaTU  98A868  50 m  55.48  55.48   
107  Hyvärinen Juha  1998  HäUS  98A057  25 m  55.54  57.54   
43  Heräjärvi Werner  1999  JIlves  99A844  50 m  57.81  57.81   
166  Törmä Lauri  2000  PUS  00A153  50 m  58.96  58.96   
29  El-Idi Firas  2001  La-Ka  01A005  50 m  59.98  59.98   
106  Honkamäki Jere  1998  HäUS  98A297  25 m  58.03  1:00.03   
146  Viitanen Teemu  2000  HäUS  00A915  25 m  58.40  1:00.40   
10  167  Aflecht Olli  2000  RaisU  00A307  50 m  1:00.58  1:00.58   
11  142  Torkkel Timi  2001  HäUS  01A015  50 m  1:00.65  1:00.65   
12  322  Aro Roope  2000  UKK  00A167  50 m  1:00.78  1:00.78   
13  150  Hilaja Joonas  1999  PTU  99A478  25 m  59.45  1:01.45   
14  594  Vähä-Lassila Aleksi  2001  RaisU  01A599  25 m  59.83  1:01.83   
15  289  Laurila Daniel  1996  NoPy  96B074  25 m  59.98  1:01.98   
16  49  Löllö Petri  1976  KeuTo  76A084  50 m  1:03.61  1:03.61   
17  597  Jokinen Mikael  2001  LUS  01B302  25 m  1:01.80  1:03.80   
18  105  Heino Markus  2000  HäUS  00B103  50 m  1:03.91  1:03.91   
19  152  Järviö Miko  2000  PTU  00A251  50 m  1:04.70  1:04.70   
20  285  Kuronen Onni  2000  NoPy  00A863  25 m  1:03.01  1:05.01   
21  439  Korhonen Tatu  2000  UiTa  00A590  50 m  1:05.12  1:05.12   
22  506  Peltonen Sami  2001  UiTa  01A498  50 m  1:05.33  1:05.33   
23  93  Nurmi Elias  2001  AU  01A638  50 m  1:06.00  1:06.00   
24  67  Kangasmaa Aaro  2001  VUS-VSS  01A471  25 m  1:04.04  1:06.04   
25  479  Löyttyniemi Lauri  1999  UiTa  99A807  50 m  1:07.87  1:07.87   
26  85  Syrjälä Juuso  2001  VUS-VSS  01B002  25 m  1:05.96  1:07.96   
27  373  Sirola Pyry  1999  KU-68  99A816  25 m  1:06.49  1:08.49   
28  69  Khalili Ali  2001  VUS-VSS  01A554  50 m  1:08.58  1:08.58   
29  13  Niemi Oskari  2001  HyUS  01B016  50 m  1:09.03  1:09.03   
30  59  Ekorre Altti  1999  VUS-VSS  99A916  25 m  1:07.13  1:09.13   
31  510  Peura Olli  2001  UiTa  01A202  50 m  1:09.36  1:09.36   
32  353  Pynnönen Eemil  2001  UKK  01A064  25 m  1:07.61  1:09.61   
33  87  Tankka Kalle  2001  VUS-VSS  01A355  50 m  1:09.80  1:09.80   
34  154  Koskela Lauri  1999  PTU  99B312  25 m  1:08.64  1:10.64   
35  91  Lassila Aaro  2000  AU  00B228  25 m  1:09.19  1:11.19   
36  376  Ala-Karvia Eero  2001  UiTa  01A295  25 m  1:10.36  1:12.36   
37  352  Purmonen Lasse  1985  UKK  85A005  25 m  1:20.92  1:22.92   
38  125  Löyttyniemi Aapo  2001  HäUS  01B168  25 m  1:22.00  1:24.00   
 
 

Tekijä: WinGrodan 1.24.06  Tulostuspäivämäärä  20 toukokuu 2016 
Lisenssinhaltija: Tampereen Seurat  Tulostusaika  19:13 
 

LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner