2019-08-18   13:36:19
Valitse kilpailu:

Valitse kieli:
Swedish English Denmark Finland

Ohjelma ZOGGS -uinnit

Alla löytyy osallistujaluetteloita ja lähtölistoja jaettuna kilpailujaksoihin.

Kisajakso 1

Lähtölista Laji 15
Lähtölista 
 
  Kilpailu  ZOGGS-uinnit    Tulostuspäivämäärä  21 toukokuu 2016   
  Kilpailun paikkakunta  Tampere    Tulostusaika  10:33   
  Järjestäjä  Uinti Tampere ry         
  Allas  50m         
  Kilpailupäivämäärä  21 toukokuu 2016         
 
 
 
Laji 15, 200m VU M, P14, P12  Loppukilpailut (4) 
Erä 1 (4) 
 
Rata  Nimi  Synt  Lisenssi  Seura    Allas  Alkup.  Aika 
 
Iiro Kyllönen  2005  05A758  HäUS    25m     
Osmo Mäkelä  2004  04A814  HäUS    25m  3:37.69  3:41.69 
Joona Kurppa  2004  04A686  UKK    50m  3:36.07  3:36.07 
Nuutti Nissilä  2004  04A453  VUS-VSS    50m  3:07.45  3:07.45 
Ilari Hatunen  2006  06A076  VUS-VSS    50m  3:17.44  3:17.44 
Akseli Liukkonen  2005  05A362  UiTa    25m  3:32.70  3:36.70 
Akseli Maaranen  2004  04A834  HyUS    25m     
Eelis Wiberg  2004  04A788  HäUS    25m     

 
Erä 2 (4) 
 
Rata  Nimi  Synt  Lisenssi  Seura    Allas  Alkup.  Aika 
 
Leo Liukonen  2004  04A017  TaTU    50m  3:06.16  3:06.16 
Petteri Lepola  2003  03A303  TaTU    50m  3:01.42  3:01.42 
Konsta Kallio  2004  04A610  UiTa    50m  2:48.61  2:48.61 
Arttu Heikkinen  2000  00A448  UiTa    50m  2:37.66  2:37.66 
Samuel Sainio  2005  05A041  UiTa    50m  2:44.44  2:44.44 
Henri Naarajärvi  2002  02A893  UiTa    50m  2:59.65  2:59.65 
Lucas Lydman  2005  05A187  VUS-VSS    50m  3:02.98  3:02.98 
Niilo Kilpeläinen  2004  04A174  TaTU    25m  3:02.76  3:06.76 

 
Erä 3 (4) 
 
Rata  Nimi  Synt  Lisenssi  Seura    Allas  Alkup.  Aika 
 
Eero Ala-Karvia  2001  01A295  UiTa    25m  2:30.85  2:34.85 
Aaro Kangasmaa  2001  01A471  VUS-VSS    25m  2:28.00  2:32.00 
Jere Broman  2002  02A116  NoPy    25m  2:22.89  2:26.89 
Akseli Hakala  2003  03A023  UiTa    50m  2:21.06  2:21.06 
Eemeli Leinonen  2002  02A681  UiTa    50m  2:24.07  2:24.07 
Ali Khalili  2001  01A554  VUS-VSS    50m  2:29.66  2:29.66 
Danil Seksenov  2004  04A126  Vanders    50m  2:32.56  2:32.56 
Eemil Pynnönen  2001  01A064  UKK    25m  2:31.16  2:35.16 

 
Erä 4 (4) 
 
Rata  Nimi  Synt  Lisenssi  Seura    Allas  Alkup.  Aika 
 
Perttu Mikkola  2001  01B142  NoPy    25m  2:13.82  2:17.82 
Jaakko Reinonen  2001  01A300  HäUS    50m  2:12.07  2:12.07 
Eetu Nyman  1999  99A620  VeUS    25m  2:05.85  2:09.85 
Joona Korhonen  2000  00A464  TaTU    50m  2:02.88  2:02.88 
Aapo Eerola  1999  99A042  TaTU    50m  2:06.32  2:06.32 
Tatu Hörkkö  2001  01A394  UiTa    25m  2:06.54  2:10.54 
Roope Aro  2000  00A167  UKK    50m  2:12.73  2:12.73 
Axel Olander  2002  02A531  NoPy    25m  2:14.93  2:18.93 

 
 

Tekijä: WinGrodan 1.24.06  Tulostuspäivämäärä  21 toukokuu 2016 
Lisenssinhaltija: Tampereen Seurat  Tulostusaika  10:33 
 

LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner