2019-10-16   23:48:47
Valitse kilpailu:

Valitse kieli:
Swedish English Denmark Finland

Ohjelma ZOGGS -uinnit

Alla löytyy osallistujaluetteloita ja lähtölistoja jaettuna kilpailujaksoihin.

Kisajakso 1

Lähtölista Laji 12
Lähtölista 
 
  Kilpailu  ZOGGS-uinnit    Tulostuspäivämäärä  21 toukokuu 2016   
  Kilpailun paikkakunta  Tampere    Tulostusaika  10:33   
  Järjestäjä  Uinti Tampere ry         
  Allas  50m         
  Kilpailupäivämäärä  21 toukokuu 2016         
 
 
 
Laji 12, 50m VU N, T11  Loppukilpailut (11) 
Erä 1 (11) 
 
Rata  Nimi  Synt  Lisenssi  Seura    Allas  Alkup.  Aika 
 
Stella Laukkanen  2007  07A213  UiTa    25m     
Minea Moisio  2009  09A008  TaTU    50m  1:07.31  1:07.31 
Veera Malmelin  2007  07A196  NoPy    25m  59.26  1:00.26 
Veera Nurmikolu  2007  07A195  NoPy    25m  54.82  55.82 
Peppi Värikoski  2006  06A451  NoPy    25m  56.02  57.02 
Venla Rajala  2008  08A055  TaTU    50m  1:00.65  1:00.65 
Aino Kunelius  2005  05A813  HäUS    25m     
Sinna Somppi  2007  07A183  NoPy    50m     

 
Erä 2 (11) 
 
Rata  Nimi  Synt  Lisenssi  Seura    Allas  Alkup.  Aika 
 
Elle Axén  2004  04A899  UiTa    25m  45.81  46.81 
Olivia Talvitie  2006  06A192  UKK    25m  44.28  45.28 
Saga Peltolehto  2003  03B046  NoPy    25m  42.57  43.57 
Sara Lemieux  2003  03B089  UiTa    50m  43.56  43.56 
Siiri Lahtinen  2006  06A461  RaUS    50m  43.57  43.57 
Piitu Perkola  2006  06A035  TaTU    50m  44.92  44.92 
Ippi Ranta  2006  06A207  UiTa    50m  46.45  46.45 
Petra Soini  2007  07A191  NoPy    25m  54.70  55.70 

 
Erä 3 (11) 
 
Rata  Nimi  Synt  Lisenssi  Seura    Allas  Alkup.  Aika 
 
Karoliina Salmi  2006  06A093  PTU    25m  42.07  43.07 
Emma Kulmala  2002  02B211  UiTa    50m  42.90  42.90 
Iida Jännes  2004  04A759  UiTa    50m  41.22  41.22 
Enna Eho  2004  04B080  UiTa    50m  40.41  40.41 
Laura Punkkinen  2005  05A247  VoVi    25m  39.79  40.79 
Eveliina Laine  2005  05A603  RaUS    50m  41.42  41.42 
Ellida Tuominen  2006  06A121  PTU    25m  42.05  43.05 
Hanni Koski  2007  07A221  UKK    50m  43.46  43.46 

 
Erä 4 (11) 
 
Rata  Nimi  Synt  Lisenssi  Seura    Allas  Alkup.  Aika 
 
Evalisa Cordova Castellani  2003  03A797  HäUS    25m  38.71  39.71 
Iida Salonen  2005  05A155  HäUS    50m  38.42  38.42 
Kiia Alenius  2005  05A094  TaTU    25m  36.97  37.97 
Viivi Hietarinta  2003  03B103  VeUS    50m  37.52  37.52 
Veera Maijala  2005  05A272  RaUS    25m  36.61  37.61 
Sofia Runnakko  2002  02A913  AU    50m  38.31  38.31 
Lotta Laine  2003  03A604  HäUS    50m  39.03  39.03 
Vilma Määttä  2004  04A748  UiTa    50m  40.03  40.03 

 
Erä 5 (11) 
 
Rata  Nimi  Synt  Lisenssi  Seura    Allas  Alkup.  Aika 
 
Jenna Boman  2003  03A960  HäUS    25m  36.39  37.39 
Oona Holmberg  2004  04A132  UiTa    50m  36.96  36.96 
Tiia Kuisma  2003  03A412  HyUS    50m  36.20  36.20 
Alina Talja  2004  04A322  UKK    50m  35.95  35.95 
Liisa Penttinen  2003  03A389  NumKis    50m  36.16  36.16 
Marissa Cavallotti  2000  00A789  UiTa    50m  36.48  36.48 
Venla Mäkelä  2003  03A964  HäUS    50m  37.08  37.08 
Vilma Rantala  2003  03A095  UKK    50m  37.49  37.49 

 
Erä 6 (11) 
 
Rata  Nimi  Synt  Lisenssi  Seura    Allas  Alkup.  Aika 
 
Sofia Ellonen  2004  04A435  UKK    50m  35.40  35.40 
Aada Hakala  2004  04A041  UiTa    50m  34.75  34.75 
Riina Korri  2002  02A748  RaUS    50m  33.98  33.98 
Soile Auvinen  2002  02A259  UiTa    50m  33.32  33.32 
Mimosa Rintala  2003  03A607  RaUS    25m  32.59  33.59 
Johanna Luukkonen  2001  01B060  HyUS    50m  34.24  34.24 
Pauliina Haarala  2000  00A139  VUS-VSS    50m  35.29  35.29 
Raakel Koivisto  2001  01A892  VeUS    25m  34.76  35.76 

 
Erä 7 (11) 
 
Rata  Nimi  Synt  Lisenssi  Seura    Allas  Alkup.  Aika 
 
Jessica Mäkinen  2004  04A198  UiTa    50m  33.09  33.09 
Stina Roth  2001  01A765  VUS-VSS    25m  31.71  32.71 
Anniina Kylkisalo  2001  01A990  VUS-VSS    50m  32.66  32.66 
Noora Vallinen  1998  98B080  NoPy    50m  32.52  32.52 
Iida Koskiluoto  2002  02A906  HäUS    50m  32.63  32.63 
Kerttu Virtanen  2000  00A483  TaTU    50m  32.70  32.70 
Helmi Viitasalo  2002  02A628  RaUS    50m  33.03  33.03 
Sara Lehtinen  1999  99B331  HäUS    50m  33.27  33.27 

 
Erä 8 (11) 
 
Rata  Nimi  Synt  Lisenssi  Seura    Allas  Alkup.  Aika 
 
Mai Multimäki  2000  00A883  UiTa    50m  31.91  31.91 
Ella Ohra-Aho  2003  03A882  AU    50m  31.67  31.67 
Kiia Kinnunen  2003  03A368  UiTa    50m  31.62  31.62 
Lotta Linnea Partanen  2001  01A819  NumKis    25m  30.55  31.55 
Emilia Skinnari  2002  02A279  LaUS    50m  31.57  31.57 
Olga Koskinen  2002  02A165  UKK    50m  31.67  31.67 
Emma Latva  2001  01A617  UiTa    50m  31.80  31.80 
Viivi Hakamäki  2002  02B053  HäUS    50m  32.33  32.33 

 
Erä 9 (11) 
 
Rata  Nimi  Synt  Lisenssi  Seura    Allas  Alkup.  Aika 
 
Vivian Heräjärvi  2001  01A352  JIlves    25m  30.00  31.00 
Sofia Martinkauppi  2003  03A049  UKK    50m  30.87  30.87 
Senja Saarteinen  1999  99A196  TaTU    50m  30.28  30.28 
Camilla Tyven  2001  01A380  NoPy    50m  30.05  30.05 
Emma von Dickoff  2002  02A117  UiTa    50m  30.12  30.12 
Netta Nyberg  2001  01A250  UiTa    25m  29.52  30.52 
Adeliina Kaarlenkaski  2004  04A139  UiTa    50m  30.98  30.98 
Elina Palojärvi  2002  02A435  UiTa    50m  31.46  31.46 

 
Erä 10 (11) 
 
Rata  Nimi  Synt  Lisenssi  Seura    Allas  Alkup.  Aika 
 
Ella Ekman  2003  03A645  UiTa    50m  29.75  29.75 
Johanna Suova  1999  99A118  UiTa    50m  29.60  29.60 
Ida Tahvanainen  1997  97A253  UiTa    50m  29.51  29.51 
Aino Jussila  2000  00A485  UiTa    50m  28.96  28.96 
Roosa Andelin  1998  98A077  HyUS    50m  29.50  29.50 
Enni Määttä  1999  99A335  UiTa    50m  29.56  29.56 
Lotta Aho  1999  99A598  HäUS    50m  29.64  29.64 
Susanna Ellonen  1999  99A781  UKK    50m  29.96  29.96 

 
Erä 11 (11) 
 
Rata  Nimi  Synt  Lisenssi  Seura    Allas  Alkup.  Aika 
 
Mari Kausiala  1997  97A442  TaTU    50m  28.70  28.70 
Emma Männikkö  1998  98A372  UiTa    50m  28.33  28.33 
Suvi Huhtanen  1999  99A194  UiTa    25m  26.59  27.59 
Anna Mäkinen  1995  95A388  UiTa    50m  26.29  26.29 
Sara Kazi  1999  99A752  RaisU    50m  27.49  27.49 
Hanna Hammar  1998  98A182  UiTa    25m  26.80  27.80 
Fanny Grönvall  2000  00A574  UiTa    50m  28.33  28.33 
Emmiina Rautiainen  2000  00A257  UiTa    50m  28.85  28.85 

 
 

Tekijä: WinGrodan 1.24.06  Tulostuspäivämäärä  21 toukokuu 2016 
Lisenssinhaltija: Tampereen Seurat  Tulostusaika  10:33 
 

LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner