2019-09-23   00:31:17
Valitse kilpailu:

Valitse kieli:
Swedish English Denmark Finland

Ohjelma Laviaarit

Alla löytyy osallistujaluetteloita ja lähtölistoja jaettuna kilpailujaksoihin.

Kisajakso 1

3_S
Laji 3, 50m Vapaauinti Pojat 
 
 
 
Nimi  Synt  Seura  Lisenssi  Allas  Alkup.  Ilm.aika  Tila 









 
Luomala Onni-kalle  2002  JUK  02A758  50 m  29.21  29.21   
Hoffren Otto  2002  LaUS  02A253  50 m  29.64  29.64   
Syrjä Joel  2002  Cetus  02A137  50 m  29.90  29.90   
Khanoukaev Mihail  2002  Cetus  02A241  50 m  30.35  30.35   
Eriksson Max  2002  BS-PU  02A483  50 m  30.40  30.40   
Heikkilä Henri  2003  AQUILA  03A172  50 m  30.53  30.53   
Pulkkinen Santeri  2004  LaUS  04A223  25 m  29.63  30.63   
Söderholm Rasmus  2002  HSS  02A442  25 m  29.63  30.63   
Äijälä Onni  2004  HyUS  04A344  25 m  29.66  30.66   
10  Nuorinko Markus  2003  NumKis  03A396  50 m  30.75  30.75   
11  Åström Max  2002  Cetus  02A585  50 m  30.81  30.81   
12  Salonen Pauli  2003  HU  03A394  50 m  31.96  31.96   
13  Katajisto Ville-veikko  2002  NU  02A868  25 m  30.97  31.97   
14  Roine Jerry  2002  JUK  02B140  50 m  32.15  32.15   
15  Järvinen Perttu  2003  LaUS  03A819  25 m  31.72  32.72   
16  Saarinen Olavi  2002  HSS  02A921  25 m  31.82  32.82   
17  Saareks Tatu  2003  NU  03A630  25 m  31.94  32.94   
18  Kärkkäinen Emil  2002  ORCA  02A220  25 m  31.95  32.95   
19  Ola Matias  2002  ORCA  02B103  25 m  32.05  33.05   
20  Utulahti Aaron  2002  NumKis  02A344  50 m  33.09  33.09   
21  Backman Taavi  2004  LaUS  04A048  25 m  32.20  33.20   
22  Airas Julius  2003  LaUS  03A835  25 m  32.25  33.25   
23  Myllynen Aarne  2002  JUK  02A328  50 m  33.32  33.32   
24  Savulahti Ville  2003  RiUS  03A086  25 m  32.34  33.34   
25  Uosukainen Lauri  2002  LaUS  02A568  50 m  33.40  33.40   
26  Shkolny Petri  2003  RiUS  03A556  25 m  32.67  33.67   
27  Rantamäki Pauli  2003  Octopus  03A269  25 m  32.90  33.90   
28  Nyman Alexander  2004  HyUS  04A275  50 m  33.96  33.96   
29  Juurakko Veerti  2004  Cetus  04A476  50 m  34.02  34.02   
30  Kallonen Elias  2003  Vanders  03A106  25 m  33.02  34.02   
31  Rantapää Niklas  2003  Cetus  03A875  50 m  34.22  34.22   
32  Kauppinen Aleksi  2003  LrU  03A839  25 m  33.36  34.36   
33  Antonen Anton  2003  AQUILA  03A773  25 m  33.39  34.39   
34  Peltola Sampo  2002  JUK  02A096  50 m  34.53  34.53   
35  Maaranen Joonas  2004  HyUS  04A835  25 m  33.56  34.56   
36  Tynjä Topias  2005  LaUS  05A627  25 m  33.73  34.73   
37  Nätti Matti  2004  Vanders  04A483  50 m  35.20  35.20   
38  Pönkä Sami  2003  Vanders  03A583  50 m  35.20  35.20   
39  Dahl Max  2005  Cetus  05A821  25 m  34.24  35.24   
40  Kulju Rony  2004  Vanders  04A262  50 m  35.27  35.27   
41  Leppänen Akseli  2004  Cetus  04A006  25 m  34.30  35.30   
42  Hännikäinen Manu  2003  LaUS  03A073  25 m  34.38  35.38   
43  Teperi Niko  2005  Cetus  05A120  50 m  35.46  35.46   
44  Peltonen Nico  2005  HyUS  05A046  25 m  34.76  35.76   
45  Ramstedt Richard  2004  Cetus  04A390  50 m  35.91  35.91   
46  Pekkala Konsta  2003  Vanders  03A959  50 m  35.95  35.95   
47  Maaranen Akseli  2004  HyUS  04A834  25 m  35.01  36.01   
48  Nenonen Paavo  2005  Cetus  05A022  50 m  36.03  36.03   
49  Heinola Tony  2003  Cetus  03A613  50 m  36.24  36.24   
50  Seppänen Samuel  2002  AQUILA  02A751  50 m  36.32  36.32   
51  Alanko Aleksi  2003  RiUS  03A301  25 m  35.55  36.55   
52  Heikkinen Casper  2003  BS-PU  03A691  25 m  35.58  36.58   
53  Virtanen Samu  2004  SWIM  04A885  50 m  36.62  36.62   
54  Havo Topi  2002  HSS  02A601  50 m  36.89  36.89   
55  Pirinen Aaron  2005  JUK  05A567  50 m  37.39  37.39   
56  Nord Sampo  2005  Vanders  05A071  50 m  37.42  37.42   
57  Meng Yufei  2004  Cetus  04A333  25 m  36.54  37.54   
58  Lehtonen Joona  2003  Vanders  03A634  50 m  37.68  37.68   
59  Petrov Anton  2004  HSS  04A605  50 m  38.00  38.00   
60  Einiö Matteus  2004  Gladius  04A376  25 m  37.09  38.09   
61  Janhunen Mattias  2003  Cetus  03A689  25 m  37.65  38.65   
62  Karhula Sandro  2002  Cetus  02A679  50 m  38.74  38.74   
63  Böckerman Mikael  2006  Gladius  06A338  50 m  38.99  38.99   
64  Ahlroos Aapo  2004  Vanders  04A285  25 m  37.99  38.99   
65  Masalin Samuli  2004  Cetus  04A470  50 m  39.22  39.22   
66  Zurban Leo  2004  Cetus  04A720  50 m  39.37  39.37   
67  Karesjoki Martti  2004  TuUS  04A721  25 m  38.38  39.38   
68  Pyykkö Lauri  2004  ORCA  04A909  50 m  39.86  39.86   
69  Sarvilahti Anton  2005  LrU  05A279  50 m  39.96  39.96   
70  Pulkkinen Arto  2005  LaUS  05A629  25 m  39.44  40.44   
71  Korhonen Pirkka  2003  LrU  03A719  25 m  39.78  40.78   
72  Heinola Leo  2006  Cetus  06A190  50 m  40.95  40.95   
73  Kallström Risto  2006  Cetus  06A144  50 m  41.11  41.11   
74  Rahkonen Onni  2007  SGR  07A079  50 m  41.24  41.24   
75  Hyrsylä Aku  2003  SalU  03A838  50 m  41.33  41.33   
76  Juselius Toivo  2005  Gladius  05A370  50 m  41.46  41.46   
77  Penttinen Matti  2006  NumKis  06A005  25 m  40.72  41.72   
78  Strandell Rufus  2005  Gladius  05A354  25 m  41.13  42.13   
79  Virkkala Jesse  2004  RiUS  04A566  50 m  42.39  42.39   
80  Nokikuru Niko  2005  RiUS  05A305  25 m  41.43  42.43   
81  Partanen Eeli  2005  Cetus  05A202  50 m  42.96  42.96   
82  Rasinmäki Aapo  2003  RiUS  03A916  50 m  42.97  42.97   
83  Forslund Aron  2005  BS-PU  05A526  50 m  43.29  43.29   
84  Paukola Olli  2003  RiUS  03A817  25 m  43.41  44.41   
85  Liukkonen Artemii  2006  LaUS  06A354  25 m  44.18  45.18   
86  Virtanen Miko  2005  LaUS  05A764  50 m  45.18  45.18   
87  Nagal Yash  2004  Cetus  04A656  25 m  44.65  45.65   
88  Kettunen Anton  2005  Gladius  05A144  25 m  44.69  45.69   
89  Uosukainen Lenni  2005  LaUS  05A571  25 m  45.73  46.73   
90  Raitala Aki Eetu Petteri  2004  RiUS  04A868  25 m  45.88  46.88   
91  Teno Vilho  2006  LaUS  06A245  25 m  45.90  46.90   
92  Aho Alvar  2004  Cetus  04A756  25 m  46.16  47.16   
93  Tuomainen Kaapo  2008  SalU  08A063  50 m  48.26  48.26   
94  Mustalahti Jonne  2005  RiUS  05A560  25 m  47.42  48.42   
95  Hietarinne Joonatan  2006  SalU  06A275  25 m  47.86  48.86   
96  Antman Niko  2006  Gladius  06A259  50 m  49.37  49.37   
97  Johansson Leevi  2006  RiUS  06A254  25 m  48.46  49.46   
98  Saarinen Matias  2006  SalU  06A268  50 m  49.81  49.81   
99  Pesonen Olli  2006  HSS  06A378  25 m  49.65  50.65   
100  Miettinen Kasperi  2006  HyUS  06A449  50 m  51.97  51.97   
101  Eerola Mathias  2008  SGR  08A087  25 m  52.06  53.06   
102  Gavrilov Ivan  2005  Cetus  05A769  50 m  53.53  53.53   
103  Toivonen Miika  2007  RiUS  07A089  25 m  56.35  57.35   
104  Ventus Patrik  2007  SGR  07A204  25 m       
105  Karhula Adam  2005  Cetus  05A342  25 m       
106  Teiramaa Nikolai  2006  HSS  06A438  25 m       
 
 

Tekijä: WinGrodan 1.24.04  Tulostuspäivämäärä  13 toukokuu 2016 
Lisenssinhaltija: CETUS  Tulostusaika  06:37 
 

LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner