2019-09-15   20:18:05
Valitse kilpailu:

Valitse kieli:
Swedish English Denmark Finland

Ohjelma Laviaarit

Alla löytyy osallistujaluetteloita ja lähtölistoja jaettuna kilpailujaksoihin.

Kisajakso 1

Lähtölista Laji 12
Lähtölista 
 
  Kilpailu  Laviaarit    Tulostuspäivämäärä  14 toukokuu 2016   
  Kilpailun paikkakunta  Espoo    Tulostusaika  08:42   
  Järjestäjä  Cetus         
  Allas  50m         
  Kilpailupäivämäärä  14 toukokuu 2016         
 
 
 
Laji 12, 100m Rintauinti Tytöt  Loppukilpailut (16) 
Erä 1 (16) 
 
Rata  Nimi  Synt  Lisenssi  Seura    Allas  Alkup.  Aika 
 
               
               
Stella Kela  2004  04A746  Cetus    25m     
Isabella Hale  2005  05A730  Cetus    25m     
Saana Perkkiö  2005  05A349  RiUS    25m     
               
               
               

 
Erä 2 (16) 
 
Rata  Nimi  Synt  Lisenssi  Seura    Allas  Alkup.  Aika 
 
               
Sofia Morais  2005  05A655  Cetus    25m     
Helmi Räsänen  2006  06A485  SGR    25m     
Venla Varvikko  2005  05A076  Cetus    25m  2:04.89  2:07.89 
Anni Mäki-Hokkonen  2007  07A064  LrU    25m  2:15.82  2:18.82 
Nea Kovalainen  2003  03B168  ORCA    25m     
Riina Krouvi  2004  04A546  LrU    25m     
               

 
Erä 3 (16) 
 
Rata  Nimi  Synt  Lisenssi  Seura    Allas  Alkup.  Aika 
 
Helmi Romppanen  2004  04A152  RiUS    25m  2:02.68  2:05.68 
Laura Kousa  2005  05A332  Cetus    25m  1:58.84  2:01.84 
Siri Kaskeala  2005  05A265  Cetus    25m  1:56.37  1:59.37 
Sofie Johansson  2005  05A346  Gladius    25m  1:55.41  1:58.41 
Kukka Peill  2005  05A112  Cetus    50m  1:58.97  1:58.97 
Vilma Mäkelä  2003  03B075  Cetus    25m  1:57.25  2:00.25 
Ada-maj Saarinen  2004  04A688  ORCA    25m  2:02.22  2:05.22 
Emma Veide  2005  05A082  RiUS    25m  2:03.93  2:06.93 

 
Erä 4 (16) 
 
Rata  Nimi  Synt  Lisenssi  Seura    Allas  Alkup.  Aika 
 
Hilla Wiemers  2005  05A637  ORCA    25m  1:54.36  1:57.36 
Sofia Kraptsak  2005  05A442  ORCA    50m  1:56.79  1:56.79 
Katarina Kobycheva  2004  04A648  Cetus    25m  1:53.43  1:56.43 
Niini Saxelin  2003  03A918  TuUS    25m  1:52.40  1:55.40 
Säde Ryynänen  2005  05A460  Cetus    50m  1:56.19  1:56.19 
Olivia Turtiainen  2005  05A416  Cetus    25m  1:53.72  1:56.72 
Milla Kähkönen  2005  05A054  LaUS    25m  1:53.93  1:56.93 
Veera Mikkonen  2004  04A240  TuUS    50m  1:57.78  1:57.78 

 
Erä 5 (16) 
 
Rata  Nimi  Synt  Lisenssi  Seura    Allas  Alkup.  Aika 
 
Juulia Lindfors  2005  05A074  Cetus    50m  1:54.91  1:54.91 
Laura Turunen  2005  05A469  Cetus    50m  1:54.61  1:54.61 
Kiira Tulkki  2003  03B102  HaUS    25m  1:50.89  1:53.89 
Vilma Saarinen  2004  04A699  Octopus    25m  1:49.88  1:52.88 
Sanni Hakkarainen  2003  03A931  NumKis    25m  1:50.28  1:53.28 
Elina Ruha  2005  05A113  Cetus    50m  1:54.39  1:54.39 
Roona Karola  2004  04A099  TuUS    50m  1:54.71  1:54.71 
Jasmin Savonen  2005  05A119  Cetus    50m  1:55.17  1:55.17 

 
Erä 6 (16) 
 
Rata  Nimi  Synt  Lisenssi  Seura    Allas  Alkup.  Aika 
 
Inkeri Aunesluoma  2003  03B165  ORCA    50m  1:52.30  1:52.30 
Janica Nieminen  2005  05A403  HyUS    50m  1:51.81  1:51.81 
Celina Siggberg  2005  05A417  Cetus    25m  1:47.87  1:50.87 
Saana Hyvönen  2005  05A309  LaUS    25m  1:47.32  1:50.32 
Ida Kauppinen  2005  05A319  LrU    25m  1:47.49  1:50.49 
Sohvi Seppänen  2003  03A468  BS-PU    50m  1:51.10  1:51.10 
Aino Jäkärä  2005  05A186  LrU    25m  1:49.28  1:52.28 
Tatiana Sukhareva  2005  05A131  Vanders    25m  1:49.65  1:52.65 

 
Erä 7 (16) 
 
Rata  Nimi  Synt  Lisenssi  Seura    Allas  Alkup.  Aika 
 
Saara Seppälä  2005  05A504  NumKis    25m  1:47.09  1:50.09 
Janita Severinkangas  2004  04A650  Cetus    25m  1:45.61  1:48.61 
Milla Hännikäinen  2004  04A214  LaUS    50m  1:48.22  1:48.22 
Sini Kaivola  2005  05A061  NU    50m  1:47.92  1:47.92 
Inger Isaksen  2005  05A163  VUS-VSS    50m  1:47.96  1:47.96 
Roosa Pilsari  2003  03B030  JUK    25m  1:45.55  1:48.55 
Vilja Saarinen  2005  05A087  RiUS    25m  1:46.64  1:49.64 
Anna Hakkarainen  2005  05A514  Cetus    50m  1:50.18  1:50.18 

 
Erä 8 (16) 
 
Rata  Nimi  Synt  Lisenssi  Seura    Allas  Alkup.  Aika 
 
Delia Helena Aho  2003  03A962  Cetus    25m  1:44.75  1:47.75 
Kia Kivelä  2003  03A685  NumKis    50m  1:46.95  1:46.95 
Lotta Heinimäki  2003  03A644  HSS    25m  1:43.49  1:46.49 
Ronja Terävä  2005  05A658  LrU    25m  1:42.49  1:45.49 
Iisa Karpela  2004  04A632  Cetus    50m  1:46.16  1:46.16 
Maija Hinkkala  2005  05A091  RiUS    50m  1:46.75  1:46.75 
Anna-Maria Siivonen  2004  04A563  RiUS    25m  1:44.57  1:47.57 
Nea Grundström  2003  03A355  Cetus    25m  1:44.89  1:47.89 

 
Erä 9 (16) 
 
Rata  Nimi  Synt  Lisenssi  Seura    Allas  Alkup.  Aika 
 
Silja Villanen  2005  05A285  SalU    25m  1:42.41  1:45.41 
Liisa Penttinen  2003  03A389  NumKis    25m  1:42.07  1:45.07 
Iida Savulahti  2004  04A121  RiUS    50m  1:44.95  1:44.95 
Jutta Jauhiainen  2004  04A066  Cetus    50m  1:44.83  1:44.83 
Meeri Kerkkänen  2004  04A520  JoUS    25m  1:41.92  1:44.92 
Anniina Ahonen  2005  05A156  HyUS    50m  1:45.06  1:45.06 
Veera Korsoff  2005  05A348  HSS    50m  1:45.29  1:45.29 
Lumi Luoma  2005  05A133  HyUS    25m  1:42.48  1:45.48 

 
Erä 10 (16) 
 
Rata  Nimi  Synt  Lisenssi  Seura    Allas  Alkup.  Aika 
 
Roosa Tuomainen  2005  05A304  SalU    25m  1:41.62  1:44.62 
Ada Hakkarainen  2005  05A123  HSS    50m  1:44.25  1:44.25 
Wilma Sundt  2006  06A142  Cetus    50m  1:42.01  1:42.01 
Julia Romo  2003  03A094  LaUS    50m  1:40.17  1:40.17 
Anna Edwards  2004  04A597  HSS    25m  1:38.56  1:41.56 
Cinja Åvist  2003  03A121  HyUS    25m  1:41.18  1:44.18 
Anna Mattila  2004  04A644  HSS    50m  1:44.55  1:44.55 
Sara Myller  2003  03B029  TuUS    50m  1:44.74  1:44.74 

 
Erä 11 (16) 
 
Rata  Nimi  Synt  Lisenssi  Seura    Allas  Alkup.  Aika 
 
Liisa Nurm  2003  03B072  ORCA    50m  1:39.95  1:39.95 
Wilma Savonen  2004  04A096  Cetus    50m  1:39.60  1:39.60 
Martina Uusitalo  2003  03A541  Cetus    50m  1:38.91  1:38.91 
Susanna Kuisma  2003  03A414  HyUS    50m  1:38.53  1:38.53 
Aino Koskelo  2005  05A053  NU    25m  1:35.89  1:38.89 
Saga Kovanen  2004  04A113  Cetus    25m  1:36.05  1:39.05 
Vlada Guljajeva  2004  04A365  HyUS    25m  1:36.93  1:39.93 
Henrietta Löfgren  2003  03A262  KeUi    50m  1:40.16  1:40.16 

 
Erä 12 (16) 
 
Rata  Nimi  Synt  Lisenssi  Seura    Allas  Alkup.  Aika 
 
Kreetta Uusitalo  2003  03A222  BS-PU    50m  1:38.29  1:38.29 
Iiris Jämsä  2004  04A703  MiUS    50m  1:36.90  1:36.90 
Iida Herrala  2004  04A283  Vanders    50m  1:36.30  1:36.30 
Helmi Ahonen  2003  03A160  HSS    50m  1:35.88  1:35.88 
Tiiu Korhonen  2003  03A878  AQUILA    25m  1:32.98  1:35.98 
Snezhana Ilcheva  2003  03A472  SomE    25m  1:33.44  1:36.44 
Elina Ryynänen  2005  05A067  Vanders    50m  1:37.51  1:37.51 
Auri Keurulainen  2004  04A255  Cetus    25m  1:35.37  1:38.37 

 
Erä 13 (16) 
 
Rata  Nimi  Synt  Lisenssi  Seura    Allas  Alkup.  Aika 
 
Josephine Otis  2004  04A417  Cetus    50m  1:35.31  1:35.31 
Veera Säämänen  2004  04A007  HSS    25m  1:32.10  1:35.10 
Emmi Partanen  2003  03A550  Cetus    25m  1:31.81  1:34.81 
Annika Heikkilä  2003  03A516  LaUS    50m  1:34.62  1:34.62 
Anna Retva  2003  03A511  TuUS    25m  1:31.75  1:34.75 
Helmi Haverinen  2004  04A256  Cetus    50m  1:34.86  1:34.86 
Milla Strandberg  2005  05A006  Vanders    50m  1:35.28  1:35.28 
Julia Peltola  2003  03A091  Cetus    50m  1:35.40  1:35.40 

 
Erä 14 (16) 
 
Rata  Nimi  Synt  Lisenssi  Seura    Allas  Alkup.  Aika 
 
Nicole Yisrael  2004  04A207  Vanders    50m  1:34.43  1:34.43 
Kira Lindroos  2005  05A028  Cetus    50m  1:33.55  1:33.55 
Inka Vahtola  2005  05A401  Cetus    50m  1:33.49  1:33.49 
Milla-lotta Tapanainen  2003  03A610  Cetus    50m  1:30.89  1:30.89 
Emma Johansson  2003  03A017  Cetus    50m  1:33.47  1:33.47 
Greta Beszteri  2004  04A257  Cetus    50m  1:33.52  1:33.52 
Kaisa Himanen  2003  03A163  MiUS    50m  1:34.36  1:34.36 
Enni Silvennoinen  2003  03A629  RiUS    25m  1:31.49  1:34.49 

 
Erä 15 (16) 
 
Rata  Nimi  Synt  Lisenssi  Seura    Allas  Alkup.  Aika 
 
Tuuli Pippuri  2005  05A146  Cetus    50m  1:30.71  1:30.71 
Emilia Hokkanen  2003  03A503  LaUS    50m  1:30.30  1:30.30 
Ida Lehtovaara  2003  03A411  AQUILA    25m  1:26.88  1:29.88 
Milla Hyttinen  2003  03A149  HSS    25m  1:24.89  1:27.89 
Hilla Kuuva  2003  03A513  LrU    25m  1:25.41  1:28.41 
Veera Laakkonen  2003  03A241  Plaani    50m  1:30.02  1:30.02 
Sohvi Kallinen  2004  04A222  LaUS    50m  1:30.53  1:30.53 
Sonja Salmimies  2004  04A209  NU    25m  1:27.81  1:30.81 

 
Erä 16 (16) 
 
Rata  Nimi  Synt  Lisenssi  Seura    Allas  Alkup.  Aika 
 
Helmiina Toivonen  2004  04A030  HSS    50m  1:27.26  1:27.26 
Iiris Yli-Jama  2003  03A354  SalU    25m  1:22.86  1:25.86 
Lotta Pälsi  2004  04A147  HSS    25m  1:22.11  1:25.11 
Vilhelmiina Leppänen  2003  03A002  Cetus    50m  1:21.28  1:21.28 
Siiri Einiö  2003  03A357  Gladius    50m  1:21.43  1:21.43 
Siiri Reiniluoto  2003  03A203  HSS    25m  1:22.58  1:25.58 
Sofia Långström  2003  03A085  Cetus    25m  1:24.19  1:27.19 
Winona Forslund  2003  03A476  BS-PU    50m  1:27.50  1:27.50 

 
 

Tekijä: WinGrodan 1.25.06  Tulostuspäivämäärä  14 toukokuu 2016 
Lisenssinhaltija: Suomen Uimaliitto  Tulostusaika  08:42 
 

LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner