2019-11-22   21:42:56
Välj tävling:

Välj språk:
Swedish English Denmark Finland

Program för Ungdoms-GP 3 Eskilstuna

Nedan visas startlistor och heatlistor uppdelade per tävlingspass.

Tävlingspass

3_S
Gren 3, 100m Bröstsim Damer 
 
Sponsor: UGP 
 
 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 









 
308  Månsson Julia  2002  ÖSA  BL9202  25 m  1:12.40   
206  Bergh Elsa  2002  SÖDERHAMN  AG7202  25 m  1:13.42   
283  Walldén Adelina  2002  VÄSTERÅS  AS2602  25 m  1:16.83   
125  Humling Agnes  2000  GÄVLE SS  AV2400  25 m  1:17.01   
210  Arnou Solène  2000  SÖDERTÄLJE  AX4600  25 m  1:17.44   
309  Nederman Ida  2000  ÖSA  AU7400  25 m  1:17.52   
245  Welin-Berger Nadia  2002  SÖDERTÄLJE  AU4402  25 m  1:18.30   
270  Lindgren Elin  2000  VÄSTERÅS  AP4600  25 m  1:18.49   
40  Bjälevik Sofia  1999  ESKILSTUNA  AT8299  25 m  1:18.81   
10  207  Flyman Victoria  2003  SÖDERHAMN  AE9203  25 m  1:19.40   
11  310  Nederman Lina  2000  ÖSA  AP0600  25 m  1:19.73   
12  268  Jernstedt Edith  2002  VÄSTERÅS  AG1202  25 m  1:19.77   
13  319  Titus Jennifer  2002  ÖSA  AG5402  25 m  1:20.55   
14  334  Lönnberg Clara  2001  STRÄNGNÄS  AF9801  25 m  1:20.94   
15  73  Lindoff Katarina  2000  ESKILSTUNA  AY7800  25 m  1:21.36   
16  101  Antlöv Nelly  2002  FALUN  AB3202  25 m  1:22.08   
17  69  Laine Nora  2000  ESKILSTUNA  AP8400  25 m  1:22.25   
18  185  van Zonneveld Marit  1999  SS MORA  BI9899  25 m  1:22.36   
19  148  Kinell Alexandra  2000  KARLSKO SF  AF2200  25 m  1:22.37   
20  142  Grandelius Saga  2001  KARLSKO SF  AE1801  25 m  1:22.92   
21  230  Lindberg Vilma  2004  SÖDERTÄLJE  AL9204  25 m  1:22.98   
22  106  Granström Emma  2002  FALUN  AY6402  25 m  1:23.39   
23  242  Teglöf Isabel  2003  SÖDERTÄLJE  AZ3203  25 m  1:23.48   
24  119  Östling Emmy  2001  FALUN  AI8401  25 m  1:23.86   
25  115  Sander Hilda  2002  FALUN  AE5202  25 m  1:24.52   
26  330  Granlund Amanda  1999  STRÄNGNÄS  AI9299  25 m  1:24.64   
27  335  Staaf Elsa  2003  STRÄNGNÄS  AV2203  25 m  1:24.74   
28  98  Wik Tilda  2001  ESKILSTUNA  AX5401  25 m  1:25.52   
29  23  Rudqvist Cecilia  2001  DEJE SS  BJ0601  25 m  1:25.95   
30  180  Karlsson Hanna  2000  SS MORA  AI1200  25 m  1:26.13   
31  29  Olausson Matilda  2004  SK ENA  AI0604  25 m  1:26.79   
32  256  Båvenäs Sofia  2002  VÄSTERÅS  AD9802  25 m  1:26.85   
33  168  Wahlström Thea  2000  KATRINEHOL  AY4200  25 m  1:27.31   
34  250  Yu Hammarsten Linnea  2002  SÖDERTÄLJE  AU7802  25 m  1:27.46   
35  33  Abrahamsson Alva  2004  ESKILSTUNA  AQ6604  25 m  1:27.90   
36  Haglöv Louise  2003  BORLÄNGE  BC9603  50 m  1:27.95   
37  156  Waara Emma  2000  KARLSKO SF  AU2800  25 m  1:28.01   
38  278  Rogell Felicia  2003  VÄSTERÅS  AQ6603  25 m  1:28.15   
39  21  Johansson Amanda  2005  DEJE SS  AI3605  25 m  1:28.25   
40  154  Rydh-Dufva Agnes  2002  KARLSKO SF  AM9202  25 m  1:28.75   
41  257  Degerlund Hanna  2004  VÄSTERÅS  AX9404  25 m  1:29.52   
42  109  Jobs Amanda  2003  FALUN  AK0203  25 m  1:30.23   
43  130  Nilsson Maja  2003  GÄVLE SS  BF4203  25 m  1:30.75   
44  333  Larsson Ellinor  1999  STRÄNGNÄS  BG2299  25 m  1:30.92   
45  61  Jungstedt Matilda  2001  ESKILSTUNA  AY5401  25 m  1:31.12   
46  269  Johansson Nora  2001  VÄSTERÅS  AI1201  50 m  1:31.22   
47  74  Loikala Emilia  2000  ESKILSTUNA  AY6800  25 m  1:31.62   
48  135  Andersson Stina  2002  KARLSKO SF  AG2202  25 m  1:32.31   
49  231  Lundqvist Vendela  2002  SÖDERTÄLJE  BM3602  25 m  1:32.36   
50  62  Jungstedt Rebecka  2003  ESKILSTUNA  AQ8203  25 m  1:32.40   
51  199  Ragnarsson Hannah  2000  SALA SS  BL7200  25 m  1:32.85   
52  184  van Zonneveld Femke  2002  SS MORA  AS9802  25 m  1:33.00   
53  179  Jonsson Liv  2004  SS MORA  AN8404  25 m  1:33.07   
54  300  Juhler Mikaela  2000  ÖSA  BM7200  25 m  1:33.16   
55  247  Vinger Lisa  2003  SÖDERTÄLJE  AZ8203  25 m  1:33.64   
56  313  Sjöholm Sundström Filippa  2003  ÖSA  BQ8203  25 m  1:34.19   
57  140  Ek Matilda  2002  KARLSKO SF  AG5202  25 m  1:34.33   
58  273  Myllylä Mira  2002  VÄSTERÅS  BL0202  25 m  1:34.41   
59  32  Walldén Malvina  2005  SK ENA  AB1205  25 m  1:34.47   
60  152  Nilsson Elin  2001  KARLSKO SF  BU9401  25 m  1:34.63   
61  60  Janeling Olivia  2002  ESKILSTUNA  AZ5202  25 m  1:35.07   
62  195  Lindgren Amanda  2000  SALA SS  BL6200  50 m  1:35.36   
63  237  Porling Evelina  2002  SÖDERTÄLJE  BH9202  25 m  1:35.39   
64  149  Lekberg Sanna  2001  KARLSKO SF  AM4201  25 m  1:35.44   
65  155  Thyrman Filippa  2001  KARLSKO SF  BU0601  25 m  1:35.82   
66  132  Råstock Johanna  2001  GÄVLE SS  BV7801  25 m  1:36.06   
67  235  Nadouri Yasmine  2001  SÖDERTÄLJE  BH7601  25 m  1:36.51   
68  88  Sand Elin  2002  ESKILSTUNA  BV9602  50 m  1:37.31   
69  211  Bengtsson Frida  2003  SÖDERTÄLJE  AY2803  25 m  1:37.31   
70  48  Eklind Tilde  1999  ESKILSTUNA  BH1699  25 m  1:37.50   
71  129  Mosbach Gabriella  2003  GÄVLE SS  AQ4803  25 m  1:37.90   
72  296  Harandi Granaz  2004  ÖSA  AW5204  25 m  1:37.90   
73  17  Persson Tea  2004  BÅLSTA SK  AC1404  25 m  1:37.91   
74  234  Mardo Jennifer  2005  SÖDERTÄLJE  AW1405  25 m  1:37.99   
75  337  Westman Lovis  2003  STRÄNGNÄS  BA1403  25 m  1:38.39   
76  244  Tossavainen Sofia  2005  SÖDERTÄLJE  AJ2805  25 m  1:38.41   
77  216  Blomberg Angelica  2002  SÖDERTÄLJE  AD8802  50 m  1:38.60   
78  97  Widing Emilia  2005  ESKILSTUNA  AH5405  25 m  1:39.17   
79  267  Holmberg Sofi  2003  VÄSTERÅS  AB3403  25 m  1:39.33   
80  25  Budden Alicia  2004  SK ENA  AA5404  25 m  1:39.70   
81  295  Hammarland Maja  2001  ÖSA  BU9801  25 m  1:40.33   
82  291  Engström Terese  1999  ÖSA  BF1899  25 m  1:40.92   
83  26  Johansson Alice  2003  SK ENA  AJ0603  25 m  1:40.93   
84  108  Hjemli Tuva  2005  FALUN  AN8805  25 m  1:41.04   
85  113  Nyberg Anna  2003  FALUN  AP5603  25 m  1:41.88   
86  127  Löf Lisa  2004  GÄVLE SS  AP3404  25 m  1:42.54   
87  302  König Tyra  2002  ÖSA  AL2402  25 m  1:42.66   
88  311  Pietsch Julia  2005  ÖSA  AB0605  25 m  1:42.74   
89  301  Järlström Emma  2003  ÖSA  BP2603  25 m  1:43.19   
90  136  Bergström Alice  2004  KARLSKO SF  AS5404  25 m  1:43.35   
91  275  Nääf Wilma  2002  VÄSTERÅS  AZ5802  25 m  1:43.49   
92  293  Gacic Anesa  2002  ÖSA  BK4202  25 m  1:43.97   
93  90  Shahverdyan Eva  2004  ESKILSTUNA  AQ6204  25 m  1:44.48   
94  320  Umbaeva Alina  2005  ÖSA  AG4605  25 m  1:45.06   
95  284  von der Burg Sarah  2004  VÄSTERÅS  AP6604  25 m  1:45.30   
96  344  Engström Astrid  2004  VÄSTERÅS  AK0604  50 m  1:45.33  EFT 
97  92  Thai Sammi  2005  ESKILSTUNA  AK6405  25 m  1:46.04   
98  18  Sandberg Emily  2004  BÅLSTA SK  AH2204  25 m  1:46.20   
99  159  Fredriksson Linnéa  2004  KATRINEHOL  AT0404  25 m  1:47.28   
100  16  Norgren Alma  2004  BÅLSTA SK  AR6404  25 m  1:47.98   
101  219  Englund Alice  2005  SÖDERTÄLJE  AS4205  25 m  1:48.18   
102  83  Pettersson Johanna  2003  ESKILSTUNA  AL9803  50 m  1:48.55   
103  77  Lövstav Amanda  2005  ESKILSTUNA  AU2405  25 m  1:48.96   
104  227  Landegren Wilma  2004  SÖDERTÄLJE  AL1404  25 m  1:49.01   
105  317  Svennberg Erika  2005  ÖSA  AQ0205  25 m  1:49.08   
106  79  Maultasch Felicia  2003  ESKILSTUNA  BF6203  25 m  1:49.14   
107  45  Brattberg Maja  2005  ESKILSTUNA  AK7205  25 m  1:50.35   
108  105  Ekvall Emelie  2003  FALUN  AF6803  25 m  1:50.41   
109  297  Holgersson Eliasson Smilla  2003  ÖSA  AQ9803  25 m  1:50.45   
110  133  Stigenberg Nathalie  2004  GÄVLE SS  AY3804  25 m  1:50.49   
111  229  Lange Oliwia  2004  SÖDERTÄLJE  BS6604  25 m  1:50.78   
112  37  Bengtsson Madeleine  2005  ESKILSTUNA  AK9205  25 m  1:51.24   
113  19  Smit Amy  2003  BÅLSTA SK  AV4603  25 m  1:51.31   
114  82  Persson Isabelle  2003  ESKILSTUNA  AQ1203  25 m  1:51.36   
115  259  Ejlegård Linnea  2002  VÄSTERÅS  AZ2802  25 m  1:51.86   
116  70  Larsson My  2005  ESKILSTUNA  AF8405  25 m  1:54.34   
117  42  Björkbacka Maja  2005  ESKILSTUNA  AU9205  25 m  1:54.54   
118  65  Karlsson Frida  2005  ESKILSTUNA  AH0405  25 m  1:54.65   
119  238  Premat Josephine  2003  SÖDERTÄLJE  BT8203  25 m  1:55.81   
120  241  Teglöf Emilia  2005  SÖDERTÄLJE  AQ3205  25 m  1:55.93   
121  38  Bengtsson Sigrid  2005  ESKILSTUNA  AI3205  25 m  1:57.22   
122  67  Kullman Izabella  2002  ESKILSTUNA  AG9202  25 m  1:57.28   
123  315  Solalv Tyra  2004  ÖSA  BD9404  25 m  1:59.28   
124  64  Karlberg Tove  2003  ESKILSTUNA  BP1203  25 m  1:59.99   
125  36  Ajmaia Victoria  2003  ESKILSTUNA  BE3403  50 m  2:00.00   
126  78  Magnusson Linnéa  2005  ESKILSTUNA  AH1405  50 m  2:00.00   
127  93  Ton Jessika  2004  ESKILSTUNA  AP6804  50 m  2:00.00   
128  71  Lindkvist Philippa  2005  ESKILSTUNA  AU1405  25 m  2:03.32   
129  251  Zander Angelina  2005  SÖDERTÄLJE  AS7405  25 m  2:04.08   
130  87  Roos Ellen  2005  ESKILSTUNA  AF1605  25 m  2:04.93   
131  85  Roos Alice  2007  ESKILSTUNA  AA7407  25 m  2:04.97   
132  213  Berg Moa  2006  SÖDERTÄLJE  AC7206  25 m  2:18.10   
133  343  Haglund Louise  2003  STRÄNGNÄS  AY6803  50 m    EFT 
 
 

Skapad av WinGrodan 1.24.06  Utskriftsdatum  02 juni 2016 
Licensierad till: Mellansvenska Simförbundet  Utskriftstid  23:39 
 

LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner