2019-11-12   22:25:22
Välj tävling:

Välj språk:
Swedish English Denmark Finland

Program för Ungdoms-GP 3 Eskilstuna

Nedan visas startlistor och heatlistor uppdelade per tävlingspass.

Tävlingspass

23_S
Gren 23, 400m Frisim Herrar 
 
Sponsor: YGP 
 
 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 









 
43  Brand William  1998  ESKILSTUNA  AN2198  25 m  4:16.65   
63  Kadic Eldin  1999  ESKILSTUNA  AG5199  25 m  4:27.05   
192  Johnsson Marcus  2002  SALA SS  AN2502  25 m  4:31.19   
196  Nordgren Elias  2001  SALA SS  AE2101  25 m  4:31.30   
153  Nylén Alexander  2000  KARLSKO SF  AD4300  25 m  4:31.44   
158  Aldrin John  2001  KATRINEHOL  AI8101  25 m  4:33.25   
120  Carlsson Adam  2001  GÄVLE SS  AK1901  25 m  4:33.99   
262  Fahlén Max  2001  VÄSTERÅS  AM1101  25 m  4:44.28   
14  Jakobsson Leo  2002  BÅLSTA SK  AG4302  50 m  4:45.10   
10  254  Brewitz Johan  2001  VÄSTERÅS  AH2101  25 m  4:45.77   
11  232  Lööw Erik  2003  SÖDERTÄLJE  AH1303  25 m  4:47.61   
12  134  Ålenius Marcus  2001  GÄVLE SS  AQ6901  25 m  4:47.70   
13  99  Witt Axel  2000  ESKILSTUNA  AE5100  25 m  4:52.58   
14  39  Bidebo Carl  2000  ESKILSTUNA  AN9900  25 m  4:53.74   
15  Nordh Marcus  2000  BOLLNÄS SS  AS7900  25 m  4:59.60   
16  182  Persson Elias  2002  SS MORA  AA7502  25 m  5:00.75   
17  31  Walldén Gustaf  2003  SK ENA  AE8503  25 m  5:01.89   
18  340  Jonsson Eskil  2003  ESKILSTUNA  AA5303  50 m  5:03.59  EFT 
19  124  Hansson Carl  2003  GÄVLE SS  AE9703  25 m  5:04.94   
20  282  Sterling Lucas  2004  VÄSTERÅS  AC6704  25 m  5:07.62   
21  89  Shahverdyan Artush  2000  ESKILSTUNA  AM3100  25 m  5:08.58   
22  10  Tägtström Marcus  2002  BORLÄNGE  AE8702  25 m  5:09.46   
23  151  Löfbom Philip  2003  KARLSKO SF  AC0903  25 m  5:12.09   
24  Schön Martin  2003  BOLLNÄS SS  AJ9703  25 m  5:12.69   
25  222  Hellberg Robert  2001  SÖDERTÄLJE  AE7701  50 m  5:14.82   
26  289  Danqi Adrijan  2002  ÖSA  AS2502  50 m  5:15.83   
27  258  Dijkhuizen Tom  2003  VÄSTERÅS  AH5703  25 m  5:17.67   
28  51  Fröjdfeldt Adam  1999  ESKILSTUNA  AT1999  25 m  5:17.78   
29  321  Wilhelmsson Oscar  2002  ÖSA  AM3902  25 m  5:19.55   
30  131  Persson Andreas  2000  GÄVLE SS  AT8100  25 m  5:20.76   
31  263  Granlund Per  2002  VÄSTERÅS  AH9502  25 m  5:21.46   
32  214  Bergstrand Erik  2002  SÖDERTÄLJE  AD3102  25 m  5:22.18   
33  166  Rautiainen Filip  2001  KATRINEHOL  AO3501  25 m  5:23.95   
34  91  Thai Sam  1999  ESKILSTUNA  AU9999  25 m  5:27.45   
35  80  Paulson Elias  2000  ESKILSTUNA  AS0900  50 m  5:31.46   
36  12  Frykman Hampus  2002  BÅLSTA SK  AC5502  25 m  5:31.81   
37  253  Björk Linus  2002  VÄSTERÅS  AB6902  25 m  5:32.49   
38  165  Rautiainen Anton  2003  KATRINEHOL  AH7503  25 m  5:33.29   
39  Gustavsson Elias  2002  BORLÄNGE  AR2702  25 m  5:35.93   
40  86  Roos Carl  2004  ESKILSTUNA  AB8104  25 m  5:36.01   
41  47  Dumanyan Arman  2002  ESKILSTUNA  AR1702  25 m  5:43.27   
42  145  Hodberg Noel  2002  KARLSKO SF  AS7302  25 m  5:48.15   
43  Henry Örtlund Leo  2001  BORLÄNGE  AY9701  25 m  5:49.15   
44  167  Rydergren Måns  2003  KATRINEHOL  AP8703  25 m  5:51.36   
45  243  Thormé Rova Johan  2004  SÖDERTÄLJE  AK7504  25 m  5:56.72   
46  279  Rundgren Samuel  2004  VÄSTERÅS  AK4304  25 m  5:57.11   
47  203  Andersson Jesper  2004  SÄFFLE SS  AD5504  25 m  5:59.54   
48  57  Hellmark Gustaf  2000  ESKILSTUNA  AR2300  25 m  6:06.92   
49  94  Tran Henrik  2004  ESKILSTUNA  AC0704  25 m  6:13.11   
50  46  Chan Harry  2001  ESKILSTUNA  AL8301  50 m  6:16.75   
51  50  Faraj Josef  2002  ESKILSTUNA  AS4502  25 m  6:29.50   
52  44  Brattberg Edvin  2003  ESKILSTUNA  AN5703  50 m  6:30.00   
53  286  Cao Kevin  2003  ÖSA  AX5303  25 m  6:31.13   
54  290  Engström Markus  2001  ÖSA  AN5701  25 m  6:32.77   
55  81  Paulson Samuel  2004  ESKILSTUNA  AG3504  25 m  6:38.33   
56  95  Verner Sigge  2005  ESKILSTUNA  AM1305  50 m  6:40.00   
57  228  Lange Jacob  2002  SÖDERTÄLJE  AR5702  25 m  6:41.49   
58  303  Kördel Daniel  2004  ÖSA  AN5904  25 m  6:43.10   
59  314  Skoglund Axel  2004  ÖSA  AN6904  50 m  6:55.00   
60  298  Jansson August  2005  ÖSA  AG6505  50 m  6:55.50   
61  255  Brobacke Helmer  2004  VÄSTERÅS  AI1304  25 m  7:30.87   
62  316  Svennberg Anton  2002  ÖSA  AV3702  50 m     
63  318  Thungren Daniel  1999  ÖSA  AV9599  50 m     
 
 

Skapad av WinGrodan 1.24.06  Utskriftsdatum  02 juni 2016 
Licensierad till: Mellansvenska Simförbundet  Utskriftstid  23:39 
 

LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner