2019-11-13   19:24:13
Välj tävling:

Välj språk:
Swedish English Denmark Finland

Program för Ungdoms-GP 3 Eskilstuna

Nedan visas startlistor och heatlistor uppdelade per tävlingspass.

Tävlingspass

20_S
Gren 20, 800m Frisim Damer 
 
Sponsor: UGP 
 
 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 









 
329  Eriksson Lisa  1998  STRÄNGNÄS  AN3898  25 m  9:17.35   
73  Lindoff Katarina  2000  ESKILSTUNA  AY7800  25 m  9:47.38   
100  Hellgren Emelie  2001  FAGERSTA  BC5601  25 m  9:48.51   
171  Czarnecki Cecilia  1999  LUDVIKA SS  AT9699  25 m  9:49.10   
53  Fundberg Linnea  1999  ESKILSTUNA  AK5699  25 m  9:50.26   
206  Bergh Elsa  2002  SÖDERHAMN  AG7202  25 m  9:52.04   
75  Loikala Rebecka  2000  ESKILSTUNA  AS7700  25 m  9:54.31   
283  Walldén Adelina  2002  VÄSTERÅS  AS2602  25 m  9:56.43   
22  Nykvist Alva  1999  DEJE SS  AM8399  25 m  9:57.51   
10  110  Junevik Sara  2000  FALUN  AL3400  25 m  9:59.55   
11  233  Malmström Filippa  2003  SÖDERTÄLJE  AK3803  25 m  10:01.02   
12  122  Florén Clara  2002  GÄVLE SS  AL6202  25 m  10:11.21   
13  274  Mörtstrand Elvira  2003  VÄSTERÅS  AH9603  50 m  10:20.00   
14  114  Rantanen Ronja  1999  FALUN  AH0899  50 m  10:22.92   
15  210  Arnou Solène  2000  SÖDERTÄLJE  AX4600  25 m  10:24.82   
16  149  Lekberg Sanna  2001  KARLSKO SF  AM4201  25 m  10:26.14   
17  74  Loikala Emilia  2000  ESKILSTUNA  AY6800  25 m  10:27.53   
18  121  Carlsson Elina  2001  GÄVLE SS  AS5801  25 m  10:31.29   
19  98  Wik Tilda  2001  ESKILSTUNA  AX5401  25 m  10:32.65   
20  288  Cullberg Emma  2002  ÖSA  BA8202  25 m  10:34.45   
21  327  Bäckström Saga  2002  STRÄNGNÄS  AD9202  25 m  10:36.21   
22  66  Kullman Amanda  2000  ESKILSTUNA  AN3400  25 m  10:37.28   
23  28  Magnusson Tova  2002  SK ENA  AC5802  25 m  10:38.75   
24  292  Gabot Salma  2001  ÖSA  AN1801  50 m  10:40.00   
25  191  Dalin Elvira  2003  SALA SS  AO8803  25 m  10:44.65   
26  54  Gustafsson Frida  2001  ESKILSTUNA  AM5401  25 m  10:46.14   
27  338  Widhe Emelie  2001  STRÄNGNÄS  AN0401  25 m  10:47.59   
28  101  Antlöv Nelly  2002  FALUN  AB3202  25 m  10:49.76   
29  294  Hagsten Skarda Magdalena  2003  ÖSA  AO6603  50 m  10:50.67   
30  205  Bergh Clara  2004  SÖDERHAMN  AD0404  25 m  10:54.07   
31  207  Flyman Victoria  2003  SÖDERHAMN  AE9203  25 m  10:57.34   
32  265  Holmberg Julia  2002  VÄSTERÅS  AE4402  25 m  11:01.91   
33  235  Nadouri Yasmine  2001  SÖDERTÄLJE  BH7601  25 m  11:02.16   
34  109  Jobs Amanda  2003  FALUN  AK0203  25 m  11:08.47   
35  287  Cen Michelle  2000  ÖSA  BM3200  50 m  11:20.00   
36  143  Granlund Linn  2001  KARLSKO SF  AM3801  25 m  11:23.25   
37  155  Thyrman Filippa  2001  KARLSKO SF  BU0601  25 m  11:38.09   
38  291  Engström Terese  1999  ÖSA  BF1899  50 m  11:40.00   
39  300  Juhler Mikaela  2000  ÖSA  BM7200  50 m  11:40.00   
40  184  van Zonneveld Femke  2002  SS MORA  AS9802  25 m  11:42.12   
41  34  Ahnlund Cecilia  2001  ESKILSTUNA  BC9401  25 m  11:43.58   
42  24  Boberg Emilia  2002  SK ENA  AV9602  25 m  11:44.95   
43  302  König Tyra  2002  ÖSA  AL2402  50 m  12:00.00   
44  257  Degerlund Hanna  2004  VÄSTERÅS  AX9404  50 m  12:15.00   
45  25  Budden Alicia  2004  SK ENA  AA5404  25 m  12:15.88   
46  208  Nilsson Cecelina  2000  SÖDERHAMN  AZ7200  25 m  12:22.51   
47  231  Lundqvist Vendela  2002  SÖDERTÄLJE  BM3602  25 m  12:25.22   
48  237  Porling Evelina  2002  SÖDERTÄLJE  BH9202  25 m  12:25.26   
49  335  Staaf Elsa  2003  STRÄNGNÄS  AV2203  50 m  12:26.50   
50  52  Fundberg Josefin  2004  ESKILSTUNA  AC2604  50 m  12:30.00   
51  266  Holmberg Karolin  2001  VÄSTERÅS  AG5201  50 m  12:30.00   
52  82  Persson Isabelle  2003  ESKILSTUNA  AQ1203  25 m  12:39.73   
53  67  Kullman Izabella  2002  ESKILSTUNA  AG9202  25 m  12:47.53   
54  62  Jungstedt Rebecka  2003  ESKILSTUNA  AQ8203  25 m  12:52.25   
55  88  Sand Elin  2002  ESKILSTUNA  BV9602  50 m  13:00.00   
56  90  Shahverdyan Eva  2004  ESKILSTUNA  AQ6204  50 m  13:00.00   
57  21  Johansson Amanda  2005  DEJE SS  AI3605  25 m  13:06.08   
58  96  Verner Stella  2003  ESKILSTUNA  AF6403  25 m  13:14.44   
59  18  Sandberg Emily  2004  BÅLSTA SK  AH2204  25 m  13:14.58   
60  68  Laine Lovisa  2005  ESKILSTUNA  AB9405  50 m  13:15.00   
61  17  Persson Tea  2004  BÅLSTA SK  AC1404  25 m  13:19.38   
62  19  Smit Amy  2003  BÅLSTA SK  AV4603  25 m  13:29.13   
63  13  Ingemansson Sofia  2004  BÅLSTA SK  AC9204  25 m  13:32.44   
64  27  Klarbo Egan Tara  2005  SK ENA  AQ6605  50 m     
65  337  Westman Lovis  2003  STRÄNGNÄS  BA1403  50 m     
 
 

Skapad av WinGrodan 1.24.06  Utskriftsdatum  02 juni 2016 
Licensierad till: Mellansvenska Simförbundet  Utskriftstid  23:39 
 

LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner