2019-11-14   12:44:50
Välj tävling:

Välj språk:
Swedish English Denmark Finland

Program för Ungdoms-GP 3 Eskilstuna

Nedan visas startlistor och heatlistor uppdelade per tävlingspass.

Tävlingspass

17_S
Gren 17, 200m Bröstsim Damer 
 
Sponsor: UGP 
 
 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 









 
308  Månsson Julia  2002  ÖSA  BL9202  50 m  2:38.44   
206  Bergh Elsa  2002  SÖDERHAMN  AG7202  25 m  2:38.66   
309  Nederman Ida  2000  ÖSA  AU7400  25 m  2:44.30   
331  Gustafsson Rebecka  1998  STRÄNGNÄS  AH4698  25 m  2:45.88   
125  Humling Agnes  2000  GÄVLE SS  AV2400  25 m  2:46.05   
128  Molin Richtnér Amie  2001  GÄVLE SS  AP4801  25 m  2:46.28   
310  Nederman Lina  2000  ÖSA  AP0600  25 m  2:46.70   
189  Ander Sofia  1998  SALA SS  BE1898  25 m  2:48.11   
210  Arnou Solène  2000  SÖDERTÄLJE  AX4600  25 m  2:48.27   
10  174  Holmström Moa  2001  LUDVIKA SS  AD0201  25 m  2:48.32   
11  270  Lindgren Elin  2000  VÄSTERÅS  AP4600  25 m  2:49.40   
12  110  Junevik Sara  2000  FALUN  AL3400  25 m  2:50.84   
13  59  Isaksen Jennie  2000  ESKILSTUNA  AV8600  50 m  2:51.38  EFT 
14  245  Welin-Berger Nadia  2002  SÖDERTÄLJE  AU4402  25 m  2:52.68   
15  265  Holmberg Julia  2002  VÄSTERÅS  AE4402  25 m  2:53.38   
16  40  Bjälevik Sofia  1999  ESKILSTUNA  AT8299  25 m  2:55.54   
17  319  Titus Jennifer  2002  ÖSA  AG5402  25 m  2:55.85   
18  101  Antlöv Nelly  2002  FALUN  AB3202  25 m  2:56.29   
19  334  Lönnberg Clara  2001  STRÄNGNÄS  AF9801  25 m  2:58.61   
20  207  Flyman Victoria  2003  SÖDERHAMN  AE9203  25 m  2:58.66   
21  69  Laine Nora  2000  ESKILSTUNA  AP8400  25 m  2:58.76   
22  185  van Zonneveld Marit  1999  SS MORA  BI9899  25 m  3:00.49   
23  142  Grandelius Saga  2001  KARLSKO SF  AE1801  25 m  3:01.43   
24  73  Lindoff Katarina  2000  ESKILSTUNA  AY7800  25 m  3:02.08   
25  148  Kinell Alexandra  2000  KARLSKO SF  AF2200  25 m  3:02.79   
26  106  Granström Emma  2002  FALUN  AY6402  25 m  3:03.32   
27  230  Lindberg Vilma  2004  SÖDERTÄLJE  AL9204  25 m  3:03.51   
28  335  Staaf Elsa  2003  STRÄNGNÄS  AV2203  25 m  3:06.42   
29  98  Wik Tilda  2001  ESKILSTUNA  AX5401  50 m  3:08.56   
30  168  Wahlström Thea  2000  KATRINEHOL  AY4200  25 m  3:08.68   
31  84  Rehnholm Ylva  2000  ESKILSTUNA  BJ6600  25 m  3:09.63   
32  180  Karlsson Hanna  2000  SS MORA  AI1200  25 m  3:10.72   
33  278  Rogell Felicia  2003  VÄSTERÅS  AQ6603  25 m  3:11.88   
34  154  Rydh-Dufva Agnes  2002  KARLSKO SF  AM9202  25 m  3:11.92   
35  33  Abrahamsson Alva  2004  ESKILSTUNA  AQ6604  25 m  3:12.66   
36  Haglöv Louise  2003  BORLÄNGE  BC9603  50 m  3:13.38   
37  257  Degerlund Hanna  2004  VÄSTERÅS  AX9404  25 m  3:13.99   
38  156  Waara Emma  2000  KARLSKO SF  AU2800  25 m  3:14.09   
39  29  Olausson Matilda  2004  SK ENA  AI0604  25 m  3:16.22   
40  62  Jungstedt Rebecka  2003  ESKILSTUNA  AQ8203  25 m  3:16.84   
41  61  Jungstedt Matilda  2001  ESKILSTUNA  AY5401  50 m  3:17.21   
42  130  Nilsson Maja  2003  GÄVLE SS  BF4203  50 m  3:18.17   
43  198  Nystrand Lisa  2006  SALA SS  AA1206  50 m  3:18.43   
44  60  Janeling Olivia  2002  ESKILSTUNA  AZ5202  50 m  3:20.00   
45  231  Lundqvist Vendela  2002  SÖDERTÄLJE  BM3602  25 m  3:20.85   
46  237  Porling Evelina  2002  SÖDERTÄLJE  BH9202  25 m  3:23.74   
47  300  Juhler Mikaela  2000  ÖSA  BM7200  50 m  3:25.98   
48  247  Vinger Lisa  2003  SÖDERTÄLJE  AZ8203  25 m  3:26.76   
49  273  Myllylä Mira  2002  VÄSTERÅS  BL0202  50 m  3:27.56   
50  68  Laine Lovisa  2005  ESKILSTUNA  AB9405  50 m  3:28.53   
51  271  Lindgren Matilda  2004  VÄSTERÅS  AG5804  25 m  3:28.96   
52  155  Thyrman Filippa  2001  KARLSKO SF  BU0601  25 m  3:30.33   
53  132  Råstock Johanna  2001  GÄVLE SS  BV7801  50 m  3:31.19   
54  32  Walldén Malvina  2005  SK ENA  AB1205  25 m  3:31.44   
55  313  Sjöholm Sundström Filippa  2003  ÖSA  BQ8203  25 m  3:33.79   
56  140  Ek Matilda  2002  KARLSKO SF  AG5202  25 m  3:34.23   
57  337  Westman Lovis  2003  STRÄNGNÄS  BA1403  50 m  3:36.04   
58  17  Persson Tea  2004  BÅLSTA SK  AC1404  25 m  3:36.58   
59  311  Pietsch Julia  2005  ÖSA  AB0605  25 m  3:39.04   
60  26  Johansson Alice  2003  SK ENA  AJ0603  25 m  3:39.24   
61  129  Mosbach Gabriella  2003  GÄVLE SS  AQ4803  25 m  3:40.70   
62  296  Harandi Granaz  2004  ÖSA  AW5204  25 m  3:41.04   
63  108  Hjemli Tuva  2005  FALUN  AN8805  50 m  3:42.00   
64  92  Thai Sammi  2005  ESKILSTUNA  AK6405  50 m  3:45.00   
65  97  Widing Emilia  2005  ESKILSTUNA  AH5405  50 m  3:45.00   
66  301  Järlström Emma  2003  ÖSA  BP2603  25 m  3:46.64   
67  136  Bergström Alice  2004  KARLSKO SF  AS5404  25 m  3:46.94   
68  320  Umbaeva Alina  2005  ÖSA  AG4605  25 m  3:49.12   
69  291  Engström Terese  1999  ÖSA  BF1899  25 m  3:49.15   
70  324  Hermann Ellinor  2003  ÖSTERBY SS  AN9403  50 m  3:50.00   
71  317  Svennberg Erika  2005  ÖSA  AQ0205  25 m  3:50.41   
72  344  Engström Astrid  2004  VÄSTERÅS  AK0604  50 m  3:52.31  EFT 
73  45  Brattberg Maja  2005  ESKILSTUNA  AK7205  25 m  3:55.70   
74  315  Solalv Tyra  2004  ÖSA  BD9404  50 m  3:59.50   
75  42  Björkbacka Maja  2005  ESKILSTUNA  AU9205  50 m  4:00.00   
76  64  Karlberg Tove  2003  ESKILSTUNA  BP1203  50 m  4:00.00   
77  71  Lindkvist Philippa  2005  ESKILSTUNA  AU1405  50 m  4:00.00   
78  77  Lövstav Amanda  2005  ESKILSTUNA  AU2405  50 m  4:00.00   
79  79  Maultasch Felicia  2003  ESKILSTUNA  BF6203  50 m  4:00.00   
80  85  Roos Alice  2007  ESKILSTUNA  AA7407  50 m  4:00.00   
81  93  Ton Jessika  2004  ESKILSTUNA  AP6804  50 m  4:00.00   
82  135  Andersson Stina  2002  KARLSKO SF  AG2202  25 m  4:02.84   
83  83  Pettersson Johanna  2003  ESKILSTUNA  AL9803  25 m  4:04.65   
84  133  Stigenberg Nathalie  2004  GÄVLE SS  AY3804  25 m  4:04.80   
85  70  Larsson My  2005  ESKILSTUNA  AF8405  25 m  4:05.10   
86  211  Bengtsson Frida  2003  SÖDERTÄLJE  AY2803  50 m  4:06.40  EFT 
87  249  Yitbarek Simona  2003  SÖDERTÄLJE  BW3603  25 m  4:06.82   
88  65  Karlsson Frida  2005  ESKILSTUNA  AH0405  25 m  4:12.37   
89  38  Bengtsson Sigrid  2005  ESKILSTUNA  AI3205  25 m  4:18.53   
90  23  Rudqvist Cecilia  2001  DEJE SS  BJ0601  50 m     
91  159  Fredriksson Linnéa  2004  KATRINEHOL  AT0404  50 m     
 
 

Skapad av WinGrodan 1.24.06  Utskriftsdatum  02 juni 2016 
Licensierad till: Mellansvenska Simförbundet  Utskriftstid  23:39 
 

LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner