2019-11-22   14:03:25
Välj tävling:

Välj språk:
Swedish English Denmark Finland

Program för Ungdoms-GP 3 Eskilstuna

Nedan visas startlistor och heatlistor uppdelade per tävlingspass.

Tävlingspass

15_S
Gren 15, 100m Fjärilsim Damer 
 
Sponsor: UGP 
 
 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 









 
331  Gustafsson Rebecka  1998  STRÄNGNÄS  AH4698  25 m  1:02.89   
233  Malmström Filippa  2003  SÖDERTÄLJE  AK3803  25 m  1:04.49   
268  Jernstedt Edith  2002  VÄSTERÅS  AG1202  25 m  1:05.70   
288  Cullberg Emma  2002  ÖSA  BA8202  25 m  1:06.45   
329  Eriksson Lisa  1998  STRÄNGNÄS  AN3898  50 m  1:06.82   
112  Lundqvist Sandra  1998  FALUN  AH4898  25 m  1:06.89   
245  Welin-Berger Nadia  2002  SÖDERTÄLJE  AU4402  25 m  1:08.19   
75  Loikala Rebecka  2000  ESKILSTUNA  AS7700  25 m  1:08.33   
59  Isaksen Jennie  2000  ESKILSTUNA  AV8600  25 m  1:09.55   
10  310  Nederman Lina  2000  ÖSA  AP0600  25 m  1:09.70   
11  28  Magnusson Tova  2002  SK ENA  AC5802  25 m  1:10.26   
12  327  Bäckström Saga  2002  STRÄNGNÄS  AD9202  25 m  1:10.28   
13  274  Mörtstrand Elvira  2003  VÄSTERÅS  AH9603  25 m  1:10.34   
14  40  Bjälevik Sofia  1999  ESKILSTUNA  AT8299  25 m  1:10.50   
15  336  Wennerberg Wilma  2001  STRÄNGNÄS  AG3201  25 m  1:10.59   
16  54  Gustafsson Frida  2001  ESKILSTUNA  AM5401  50 m  1:11.11   
17  250  Yu Hammarsten Linnea  2002  SÖDERTÄLJE  AU7802  25 m  1:11.73   
18  194  Lindblom Ida  2001  SALA SS  BJ8201  25 m  1:12.40   
19  323  Åhlund Josefine  2002  ÖSA  AU5802  25 m  1:13.36   
20  53  Fundberg Linnea  1999  ESKILSTUNA  AK5699  25 m  1:13.69   
21  Larsson Emma  2002  BORLÄNGE  AY0602  25 m  1:14.53   
22  69  Laine Nora  2000  ESKILSTUNA  AP8400  25 m  1:14.53   
23  115  Sander Hilda  2002  FALUN  AE5202  25 m  1:14.64   
24  266  Holmberg Karolin  2001  VÄSTERÅS  AG5201  25 m  1:14.75   
25  66  Kullman Amanda  2000  ESKILSTUNA  AN3400  25 m  1:14.79   
26  205  Bergh Clara  2004  SÖDERHAMN  AD0404  25 m  1:14.94   
27  277  Rehnman Lina  2002  VÄSTERÅS  AZ4802  25 m  1:15.00   
28  121  Carlsson Elina  2001  GÄVLE SS  AS5801  25 m  1:15.34   
29  325  Widen Emma  1999  ÖSTERBY SS  AL1499  25 m  1:15.76   
30  22  Nykvist Alva  1999  DEJE SS  AM8399  25 m  1:16.09   
31  20  Viinapuu Anna  2000  BÅLSTA SK  AH8400  25 m  1:16.19   
32  74  Loikala Emilia  2000  ESKILSTUNA  AY6800  25 m  1:16.23   
33  256  Båvenäs Sofia  2002  VÄSTERÅS  AD9802  25 m  1:16.67   
34  139  Eerola Emilia  1999  KARLSKO SF  BE1499  25 m  1:17.42   
35  335  Staaf Elsa  2003  STRÄNGNÄS  AV2203  25 m  1:17.48   
36  34  Ahnlund Cecilia  2001  ESKILSTUNA  BC9401  25 m  1:17.67   
37  140  Ek Matilda  2002  KARLSKO SF  AG5202  25 m  1:18.63   
38  24  Boberg Emilia  2002  SK ENA  AV9602  25 m  1:19.07   
39  109  Jobs Amanda  2003  FALUN  AK0203  25 m  1:19.09   
40  216  Blomberg Angelica  2002  SÖDERTÄLJE  AD8802  25 m  1:19.10   
41  122  Florén Clara  2002  GÄVLE SS  AL6202  25 m  1:19.40   
42  143  Granlund Linn  2001  KARLSKO SF  AM3801  25 m  1:19.46   
43  202  Andersson Caroline  2001  SÄFFLE SS  AV4601  25 m  1:19.94   
44  184  van Zonneveld Femke  2002  SS MORA  AS9802  25 m  1:20.46   
45  211  Bengtsson Frida  2003  SÖDERTÄLJE  AY2803  25 m  1:20.52   
46  342  Jonsson Walda  2001  ESKILSTUNA  AC2601  50 m  1:21.08  EFT 
47  338  Widhe Emelie  2001  STRÄNGNÄS  AN0401  25 m  1:21.14   
48  247  Vinger Lisa  2003  SÖDERTÄLJE  AZ8203  25 m  1:21.37   
49  33  Abrahamsson Alva  2004  ESKILSTUNA  AQ6604  25 m  1:21.57   
50  23  Rudqvist Cecilia  2001  DEJE SS  BJ0601  25 m  1:22.24   
51  230  Lindberg Vilma  2004  SÖDERTÄLJE  AL9204  25 m  1:22.57   
52  177  Hill Lisen  2002  SS MORA  AB4802  25 m  1:23.28   
53  300  Juhler Mikaela  2000  ÖSA  BM7200  50 m  1:23.31   
54  135  Andersson Stina  2002  KARLSKO SF  AG2202  25 m  1:23.70   
55  152  Nilsson Elin  2001  KARLSKO SF  BU9401  25 m  1:23.83   
56  21  Johansson Amanda  2005  DEJE SS  AI3605  25 m  1:28.12   
57  30  Randerstedt Sara  2004  SK ENA  AC3804  50 m  1:28.34   
58  25  Budden Alicia  2004  SK ENA  AA5404  50 m  1:28.93   
59  144  Hammarbäck Moa  2003  KARLSKO SF  AR5403  50 m  1:29.00   
60  127  Löf Lisa  2004  GÄVLE SS  AP3404  25 m  1:30.70   
61  26  Johansson Alice  2003  SK ENA  AJ0603  25 m  1:31.05   
62  96  Verner Stella  2003  ESKILSTUNA  AF6403  25 m  1:32.42   
63  32  Walldén Malvina  2005  SK ENA  AB1205  25 m  1:32.92   
64  82  Persson Isabelle  2003  ESKILSTUNA  AQ1203  25 m  1:33.39   
65  267  Holmberg Sofi  2003  VÄSTERÅS  AB3403  25 m  1:34.30   
66  244  Tossavainen Sofia  2005  SÖDERTÄLJE  AJ2805  25 m  1:34.51   
67  27  Klarbo Egan Tara  2005  SK ENA  AQ6605  25 m  1:34.97   
68  88  Sand Elin  2002  ESKILSTUNA  BV9602  25 m  1:34.97   
69  37  Bengtsson Madeleine  2005  ESKILSTUNA  AK9205  50 m  1:35.00   
70  60  Janeling Olivia  2002  ESKILSTUNA  AZ5202  50 m  1:35.00   
71  67  Kullman Izabella  2002  ESKILSTUNA  AG9202  50 m  1:35.00   
72  90  Shahverdyan Eva  2004  ESKILSTUNA  AQ6204  50 m  1:35.00   
73  215  Bethiso Jennifer  2003  SÖDERTÄLJE  BT5203  25 m  1:35.23   
74  48  Eklind Tilde  1999  ESKILSTUNA  BH1699  50 m  1:37.15   
75  52  Fundberg Josefin  2004  ESKILSTUNA  AC2604  25 m  1:37.27   
76  129  Mosbach Gabriella  2003  GÄVLE SS  AQ4803  25 m  1:37.62   
77  17  Persson Tea  2004  BÅLSTA SK  AC1404  25 m  1:38.86   
78  19  Smit Amy  2003  BÅLSTA SK  AV4603  25 m  1:39.17   
79  324  Hermann Ellinor  2003  ÖSTERBY SS  AN9403  25 m  1:48.12   
80  313  Sjöholm Sundström Filippa  2003  ÖSA  BQ8203  50 m  1:50.00   
81  Haglöv Louise  2003  BORLÄNGE  BC9603  50 m     
82  227  Landegren Wilma  2004  SÖDERTÄLJE  AL1404  50 m     
83  251  Zander Angelina  2005  SÖDERTÄLJE  AS7405  50 m     
 
 

Skapad av WinGrodan 1.24.06  Utskriftsdatum  02 juni 2016 
Licensierad till: Mellansvenska Simförbundet  Utskriftstid  23:39 
 

LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner