2019-10-20   21:20:29
Välj tävling:

Välj språk:
Swedish English Denmark Finland

Program för SM/JSM (50m)

Nedan visas startlistor och heatlistor uppdelade per tävlingspass.

Pass 6 Fredag 8/7 kl. 17.30

Heatlista Gren 24
Heatlista 
 
  Tävling  SM/JSM (50m) 2016    Utskriftsdatum  08 juli 2016   
  Tävlingsort  Norrköping    Utskriftstid  13:31   
  Arrangör  SSF/Norrköpings KK         
  Bassäng  50m         
  Tävlingsdatum  06 juli 2016         
 
 
 
Gren 24, 100m Ryggsim Damer  Finaler (2) 
Sponsor: Byn Kommunikationsbyrå 
SR: Sarah Sjöström (1993) 59.98 2015-04-04 
SJR: Sarah Sjöström (1993) 1:00.74 2009-08-01 
MR: Michelle Coleman (1993) 1:01.34 2014-07-04 
FM: Ida Lindborg Malmö KK 1:01.58 
 
Heat B (2) 
 
ID  Bana  Namn  Född  Licens  Förening    Bassäng  Tid 
 
91  Ida Liljeqvist  1999  AR4499  HÖGANÄS SS    50m  1:09.84 
471  Josefin Ossmyr  1999  AS0299  TYRESÖ SS    50m  1:08.69 
436  Vilma Unnermark  1997  AI9697  SÖDERTÖRN    50m  1:08.49 
121  Johanna Pettersson  1996  AL2696  JÖNKÖPING    50m  1:07.78 
356  Trine Forss  2003  AD8403  SKÖVDE SS    50m  1:08.26 
95  Linda Baron  1995  AB3495  JÄRFÄLLA S    50m  1:08.69 
431  Greta Nykvist  1996  AU7496  SÖDERTÖRN    50m  1:09.83 
15  Tilda Öman  2000  AI7200  ELFSBORG    50m  1:09.96 

 
Heat A (2) 
 
ID  Bana  Namn  Född  Licens  Förening    Bassäng  Tid 
 
109  Lova Andersson  2000  AA3600  JÖNKÖPING    50m  1:07.23 
282  Marlene Pavlu Lewin  1997  AH9497  SK NEPTUN    50m  1:06.07 
140  Miranda Arvidsson  1998  AJ5298  KALMAR SS    50m  1:05.31 
236  Ida Lindborg  1994  AB0494  MKK    50m  1:02.49 
267  Jessica Eriksson  1995  AH0895  SK NEPTUN    50m  1:05.08 
288  Anna Åhlin  1991  AO7491  SK NEPTUN    50m  1:05.49 
514  Anna Miram  1999  AG7299  VÄSBY SS    50m  1:06.30 
180  Linnéa Bielicz  1994  BJ3294  SK LAXEN    50m  1:07.37 

 
 

Skapad av WinGrodan 1.25.07  Utskriftsdatum  08 juli 2016 
Licensierad till: IC Control Media & Sport  Utskriftstid  13:31 
 

LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner