2019-09-20   01:23:24
Välj tävling:

Välj språk:
Swedish English Denmark Finland

Program för SM/JSM (50m)

Nedan visas startlistor och heatlistor uppdelade per tävlingspass.

Pass 1 Onsdag 6/7 kl. 10.00

1_S
Gren 1, 200m Frisim Damer Senior 
 
Sponsor: Medley 
SR: Sarah Sjöström (1993) 1:54.31 2015-08-06 
SJR: Sarah Sjöström (1993) 1:55.23 2012-03-05 
MR: Sarah Sjöström (1993) 1:55.94 2015-07-01 
FM: Sarah Sjöström Södertörns SS 1:55.94 
 
 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 









 
434  Sjöström Sarah  1993  SÖDERTÖRN  BN4493  50 m  1:54.31   
367  Coleman Michelle  1993  SPÅRVÄGEN  AM2493  50 m  1:56.07   
57  Hansson Louise  1996  HS  AO1896  50 m  1:58.45   
448  Marko-Varga Ida  1985  SK TRITON  AB2285  50 m  2:00.27   
370  Gardell Stina  1990  SPÅRVÄGEN  AG9690  50 m  2:00.85   
271  Hippi Jaqueline  1996  SK NEPTUN  AJ8496  50 m  2:02.40   
524  Berggren Frida  1994  VÄSTERÅS  AE1894  50 m  2:04.17   
340  Dahlgren Erica  1997  S 02  AE3497  50 m  2:04.99   
180  Bielicz Linnéa  1994  SK LAXEN  BJ3294  50 m  2:06.64   
10  95  Baron Linda  1995  JÄRFÄLLA S  AB3495  50 m  2:06.66   
11  450  Ståhl Moa  1995  SK TRITON  AV4695  50 m  2:06.81   
12  96  Eriksen Ida  1997  JÄRFÄLLA S  AD4497  50 m  2:06.84   
13  513  Lindkvist Josefin  1993  VÄSBY SS  AK4493  50 m  2:07.24   
14  512  Halldén Louise  1998  VÄSBY SS  AW2498  50 m  2:07.28   
15  357  Hjalmarsson Louise  1997  SKÖVDE SS  AV8697  50 m  2:07.35   
16  78  Weiler Matilda  1998  HS  AF0898  50 m  2:07.54   
17  296  Diaz-Nilsson Rebecca  1996  NKK  AD8296  50 m  2:07.61   
18  266  Ekman Christine  1994  SK NEPTUN  AE8294  50 m  2:08.00   
19  430  Klasson Carin  1995  SÖDERTÖRN  BB4695  50 m  2:08.05   
20  100  Rotstam Emma  1998  JÄRFÄLLA S  AF7498  50 m  2:08.22   
21  586  Eriksson Lisa  1998  STRÄNGNÄS  AN3898  50 m  2:08.70   
22  496  Håkansson Rebecca  1996  VELLINGE-N  AV3296  50 m  2:08.72   
23  374  Sundstedt Emma  1998  SPÅRVÄGEN  BE7498  50 m  2:08.94   
24  300  Franzén Michelle  1993  NKK  AN0893  50 m  2:09.25   
25  80  Wikström Ronja  1996  HS  BQ0696  50 m  2:09.93   
26  347  Sjöholm Erica  1997  SJÖBO SS  AJ0497  50 m  2:10.09   
27  27  Ülger Olivia  2000  ESLÖVS SS  AK3800  50 m  2:10.32   
28  505  Trollstad Fanny  1997  VÄRNAMO SS  AH5497  50 m  2:10.33   
29  329  Christiansen Emilia  1999  S 71  AL8499  50 m  2:10.73   
30  355  Brockmar Nikki  1999  SKÖVDE SS  AR2299  50 m  2:10.79   
31  70  Palmkvist Johanna  1999  HS  AN2899  50 m  2:10.80   
32  30  Kristensson Alfhild  1999  GÖTEBORG  AI6699  50 m  2:11.19   
33  375  Wahlström Emma  1994  SPÅRVÄGEN  AF9294  50 m  2:11.44   
34  478  Berglund Frida  1998  TÄBY SIM  AW7298  50 m  2:11.81   
35  507  Dimitriou Sagré Emma  1999  VÄSBY SS  AO4699  50 m  2:11.93   
36  404  Thörner Elin  1998  SÄFFLE SS  AI2298  50 m  2:12.25   
37  376  Wallén Malin  1997  SPÅRVÄGEN  AZ7897  50 m  2:13.22   
 
 

Skapad av WinGrodan 1.25.07  Utskriftsdatum  08 juli 2016 
Licensierad till: IC Control Media & Sport  Utskriftstid  08:19 
 

LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner