2019-09-17   14:24:13
Välj tävling:

Välj språk:
Swedish English Denmark Finland

Program för SM/JSM (50m)

Nedan visas startlistor och heatlistor uppdelade per tävlingspass.

Pass 1 Onsdag 6/7 kl. 10.00

5_J
Gren 5, 200m Bröstsim Damer Junior 
 
SR: Joline Höstman (1988) 2:22.24 2009-07-30 
SJR: Joline Höstman (1988) 2:25.38 2008-06-08 
MR: Joline Höstman (1988) 2:26.56 2012-06-28 
FM: Amanda Rutqvist Göteborgs S 2:28.95 
 
 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 









 
58  Hansson Sophie  1998  HS  AM1298  50 m  2:32.46   
518  Wahlund Emma  1998  VÄSBY SS  AB5298  50 m  2:34.43   
307  Wallberg Sara  1999  NKK  AJ2899  50 m  2:34.87   
317  Berglund Olivia  1998  POSEIDON  AR9898  50 m  2:36.04   
482  Johansson Emelie  1996  TÄBY SIM  AN2496  50 m  2:36.74   
127  Thormalm Klara  1998  JÖNKÖPING  AA4898  50 m  2:38.39   
556  Månsson Julia  2002  ÖSA  BL9202  50 m  2:38.44   
453  Wingren Lina  1996  SK TRITON  AQ7896  50 m  2:38.48   
60  Holm Johanna  1996  HS  AI7896  50 m  2:38.85   
10  525  Berggren Lina  1998  VÄSTERÅS  AB7698  50 m  2:38.85   
11  280  Nilsson Alexandra  1998  SK NEPTUN  AJ5498  50 m  2:40.02   
12  29  Persson Amanda  1996  FILIPSTAD  AA5296  50 m  2:40.44   
13  533  Persson Andréa  1999  VÄSTERÅS  AB5899  50 m  2:41.19   
14  315  Palmqvist Lisa  2000  OSKARSHAMN  AK4800  50 m  2:42.55   
15  373  Strömstedt Fanny  1996  SPÅRVÄGEN  AK4696  50 m  2:42.56   
16  182  Cederholm Hanna  1997  SK LAXEN  AM4497  50 m  2:42.59   
17  338  Berg Lina  1996  S 02  AF0696  50 m  2:43.28   
18  227  Wallin Sarah  2000  LUDVIKA SS  AH9800  50 m  2:43.47   
19  477  Bergh Mikaela  1999  TÄBY SIM  AK5299  50 m  2:44.69   
20  10  Maltesson Lina  2000  ELFSBORG  BF0600  50 m  2:44.92   
21  529  Eklund Malin  2001  VÄSTERÅS  AL9201  50 m  2:45.52   
22  33  Reinhold Viktoria  1996  GÖTEBORG  AW9696  50 m  2:46.02   
23  110  Atzmannstorfer Nilla  1998  JÖNKÖPING  AB6498  50 m  2:46.33   
24  330  Huynh Felicia  2000  S 71  AW8400  50 m  2:47.33   
25  32  Reinhold Andrea  2001  GÖTEBORG  AS3401  50 m  2:47.51   
26  504  Sandsjö Tone  2003  WISBY SS  AF5403  50 m  2:47.79   
27  443  Andersson Fanny  1997  SK TRITON  AO9497  50 m  2:47.85   
28  228  Ranevi Louise  1999  SK LÖDDE  AI3299  50 m  2:48.62   
29  225  Fredriksson Maja  1999  LUDVIKA SS  AF6299  50 m  2:49.02   
30  493  Damberg Angelica  1996  UPSALA S  BK1696  50 m  2:49.56   
31  113  Hansson Emma  1998  JÖNKÖPING  AP1498  50 m  2:51.13   
 
 

Skapad av WinGrodan 1.25.07  Utskriftsdatum  02 juli 2016 
Licensierad till: Norrköpings Kappsimningsklubb  Utskriftstid  07:33 
 

LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner