2020-02-28   14:14:40
Välj tävling:

Välj språk:
Swedish English Denmark Finland

Program för Vårsimiaden Distrikt, Haninge (Södertörn)

Nedan visas startlistor och heatlistor uppdelade per tävlingspass.

Tävlingspass

7_S
Gren 7, 100m Frisim Damer 
 
 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 









 
843  Colic Saliha  2003  SÖDERTÖRN  AX8803  25 m  1:04.15   
979  Ewerbring Jennie  2003  TÄBY SIM  AT6603  25 m  1:04.43   
1009  Malm Smilla  2003  TÄBY SIM  AQ4203  25 m  1:04.59   
887  Possman Klara  2003  SÖDERTÖRN  BA6803  25 m  1:06.01   
783  Nordeman Freja  2003  SK NEPTUN  AU7203  25 m  1:06.64   
1022  Ström Thilda  2003  TÄBY SIM  AT5803  25 m  1:06.65   
774  Lo Lindroos Ines  2003  SK NEPTUN  AV9403  25 m  1:07.41   
757  Hagström Alva  2003  SK NEPTUN  AU1203  25 m  1:07.90   
747  Eriksson Madicken  2003  SK NEPTUN  AX8203  50 m  1:08.70   
10  871  Lundgren Elin  2003  SÖDERTÖRN  AW2603  25 m  1:08.96   
11  877  Norling Tindra  2003  SÖDERTÖRN  BH7203  25 m  1:09.68   
12  1100  Larsered Felicia  2003  TUREBERG  AW2803  25 m  1:09.86   
13  960  Andersson Elin  2003  TÄBY SIM  BG0803  25 m  1:09.92   
14  1003  Lindberg Izabelle  2003  TÄBY SIM  AX6603  25 m  1:09.98   
15  761  Hillström Vendela  2003  SK NEPTUN  AW5803  25 m  1:10.37   
16  1082  Ericsson Cornelia  2003  TUREBERG  AT0603  25 m  1:10.54   
17  981  Franks Ingrid  2003  TÄBY SIM  AT5603  25 m  1:11.04   
18  739  Edman Lovisa  2003  SK NEPTUN  AU5203  50 m  1:11.19   
19  735  Djuphammar Elsa  2003  SK NEPTUN  AU0403  25 m  1:12.28   
20  1115  Uzum Yasemin  2003  TUREBERG  AI3403  25 m  1:12.50   
21  801  Wahlman Ella  2003  SK NEPTUN  BL5403  25 m  1:13.37   
22  803  Wallberg Hedda  2003  SK NEPTUN  AU9203  25 m  1:13.63   
23  980  Forsberg Emilia  2003  TÄBY SIM  BN9203  25 m  1:14.74   
24  1092  Häglund Julia  2003  TUREBERG  AI1403  25 m  1:14.77   
25  1108  Nilsson Astrid  2003  TUREBERG  AQ9403  25 m  1:14.88   
26  1026  Takolander Nina  2003  TÄBY SIM  AX0803  25 m  1:15.38   
27  832  Axelmalm Rebecka  2003  SÖDERTÖRN  BG7603  25 m  1:15.84   
28  885  Persson Alice  2003  SÖDERTÖRN  BP2403  25 m  1:15.87   
29  865  Jönsson Alice  2003  SÖDERTÖRN  BN5403  25 m  1:16.21   
30  965  Bergvall Emelie  2003  TÄBY SIM  BC4603  25 m  1:16.26   
31  1096  Jezzini Yasmine  2003  TUREBERG  BI2403  25 m  1:16.31   
32  1016  Plunkett Kore Danaë  2003  TÄBY SIM  AX1803  25 m  1:18.71   
33  755  Gunnarson Maja  2003  SK NEPTUN  BY5603  25 m  1:19.45   
34  1101  Larsered Olivia  2003  TUREBERG  BT9803  25 m  1:19.57   
35  835  Bengtson Zeline  2003  SÖDERTÖRN  BE8203  25 m  1:19.94   
36  985  Grindberg Saga  2003  TÄBY SIM  AX5603  25 m  1:20.51   
37  731  Brodd Isabelle  2003  SK NEPTUN  AU4803  25 m  1:20.68   
38  848  Ehn Gabriella  2003  SÖDERTÖRN  BE5403  25 m  1:20.80   
39  753  Gottberg Lova  2003  SK NEPTUN  BH5403  50 m  1:22.20   
40  866  Lidén Clara  2003  SÖDERTÖRN  BP2203  25 m  1:23.64   
41  1093  Iwarsson Kajsa  2003  TUREBERG  BA9403  25 m  1:23.64   
42  785  Nordenbäck Gabriela  2003  SK NEPTUN  BY1403  25 m  1:24.97   
43  1085  Hannerz Saga  2003  TUREBERG  BH8403  25 m  1:25.92   
44  737  Dovhammar Annie  2003  SK NEPTUN  BV3403  25 m  1:28.45   
45  1127  Roxmalm Ellinor  2003  SK NEPTUN  BW5203  25 m  1:29.97   
46  762  Homnér Elin  2003  SK NEPTUN  BT4203  25 m  1:32.26   
47  890  Somers Laura  2003  SÖDERTÖRN  BW6603  25 m  1:32.78   
48  872  Lundqvist Emilia  2003  SÖDERTÖRN  BW7203  25 m  1:41.56   
49  711  Kokoric Bianca  2003  ÖSMO SS  BW9603  25 m     
50  730  Bohman Frida  2003  SK NEPTUN  BT2603  25 m     
 
 

Skapad av WinGrodan 1.24.06  Utskriftsdatum  21 april 2016 
Licensierad till: Stockholms Simförbund  Utskriftstid  17:39 
 

LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner