2020-02-16   21:35:03
Välj tävling:

Välj språk:
Swedish English Denmark Finland

Program för Vårsimiaden Distrikt, Haninge (Södertörn)

Nedan visas startlistor och heatlistor uppdelade per tävlingspass.

Tävlingspass

39_S
Gren 39, 50m Frisim Damer 
 
 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 









 
776  Lund Ingrid  2006  SK NEPTUN  AG8206  25 m  37.31   
719  Thunvall Meja  2006  ÖSMO SS  AG9206  25 m  39.16   
967  Björklund Amanda  2006  TÄBY SIM  AF1606  25 m  39.18   
794  Stenbeck Alice  2006  SK NEPTUN  AG1406  25 m  40.53   
720  Vesterlund Freja  2006  ÖSMO SS  AA7606  25 m  41.25   
772  Lind Emilia  2006  SK NEPTUN  AR8806  25 m  41.28   
729  Blanco Engla  2006  SK NEPTUN  AS0206  25 m  42.09   
973  Degerbalkan Deniz  2006  TÄBY SIM  AP3406  25 m  43.42   
858  Hanikat Filippa  2007  SÖDERTÖRN  AK7207  25 m  44.07   
10  881  Ottosson Julia  2006  SÖDERTÖRN  AN9206  25 m  44.37   
11  1001  Li Rose  2006  TÄBY SIM  AV1806  25 m  44.77   
12  1109  Näsvall Ebba  2006  TUREBERG  AW7406  25 m  44.86   
13  854  Gunnarsson Ella  2006  SÖDERTÖRN  AT5206  25 m  45.10   
14  1002  Lindberg Amanda  2006  TÄBY SIM  AP7206  25 m  45.95   
15  1080  Buchgeister Emilia  2006  TUREBERG  AQ5406  25 m  46.10   
16  1007  Lundberg Tuva  2006  TÄBY SIM  AJ6406  25 m  46.19   
17  775  Lofter Sara  2006  SK NEPTUN  AS2806  25 m  46.27   
18  807  Wijk Ines  2006  SK NEPTUN  AH2406  25 m  46.56   
19  958  Alsén Emma  2007  TÄBY SIM  AJ5207  25 m  46.64   
20  831  Aalo Alicia  2007  SÖDERTÖRN  AH5607  25 m  46.85   
21  1099  Krejci Maria  2006  TUREBERG  AC6606  25 m  47.33   
22  741  Eneroth Anna  2007  SK NEPTUN  AK4607  25 m  47.89   
23  1111  Popova Vera  2006  TUREBERG  AN9406  25 m  47.97   
24  1107  Molin Emma  2006  TUREBERG  AI2206  25 m  48.14   
25  1088  Holfve Lilian  2007  TUREBERG  AC3207  25 m  48.80   
26  758  Hall Elin  2006  SK NEPTUN  AH4806  25 m  49.05   
27  845  du Hane Alice  2006  SÖDERTÖRN  AY0406  25 m  49.20   
28  1033  Wiberg Linnea  2006  TÄBY SIM  AV1406  25 m  49.58   
29  867  Lindberg Lovisa  2007  SÖDERTÖRN  AK0407  25 m  50.48   
30  721  Öhman Agnes  2006  ÖSMO SS  AG2406  25 m  51.94   
31  876  Nordström Hedvig  2007  SÖDERTÖRN  AK9207  25 m  51.94   
32  744  Ericsson Tilda  2006  SK NEPTUN  AR9806  25 m  52.13   
33  769  Kuhlin Jessica  2006  SK NEPTUN  AQ8606  25 m  52.54   
34  733  Carlsund Isa  2006  SK NEPTUN  AF6606  25 m  53.13   
35  751  Friberg Rebecca  2006  SK NEPTUN  AQ8806  25 m  53.42   
36  1076  Arnö Emma  2008  TUREBERG  AB6608  25 m  53.65   
37  1094  Jalvinger Lovisa  2007  TUREBERG  AC4207  25 m  54.79   
38  1114  Söderlund Ida  2006  TUREBERG  AQ2406  25 m  55.38   
39  1087  Hermelin Tea  2008  TUREBERG  AD8208  25 m  57.47   
40  784  Nordenbäck Cecilia  2006  SK NEPTUN  AQ9806  25 m  59.02   
41  1110  Omazic Ella  2007  TUREBERG  AG2407  25 m  1:14.22   
42  693  Barkvall Rebecka  2007  DANDERYD  AK8807  25 m     
43  715  Mesipuu Emilia  2006  ÖSMO SS  AY9206  25 m     
44  836  Bergström Grefve Nina  2006  SÖDERTÖRN  BA1206  25 m     
45  842  Coles Adiyat  2008  SÖDERTÖRN  AB1808  25 m     
46  849  Eldh Ellinor  2006  SÖDERTÖRN  BA0206  25 m     
47  1073  Andersson Isabell  2007  TUREBERG  AG3407  25 m     
48  1081  Engström Venla  2007  TUREBERG  AG4407  25 m     
 
 

Skapad av WinGrodan 1.24.06  Utskriftsdatum  21 april 2016 
Licensierad till: Stockholms Simförbund  Utskriftstid  17:40 
 

LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner