2020-02-28   14:21:42
Välj tävling:

Välj språk:
Swedish English Denmark Finland

Program för Vårsimiaden Distrikt, Haninge (Södertörn)

Nedan visas startlistor och heatlistor uppdelade per tävlingspass.

Tävlingspass

Heatlista Gren 51
Heatlista 
 
  Tävling  Vårsimiaden distrikt(försök)    Utskriftsdatum  24 april 2016   
  Tävlingsort  Haninge    Utskriftstid  14:10   
  Arrangör  Södertörns SS och Stockholms simförbund         
  Bassäng  25m         
  Tävlingsdatum  23 april 2016         
 
 
 
Gren 51, 100m Bröstsim Damer  Finaler (4) 
Heat 1 (4) 
 
ID  Bana  Namn  Född  Licens  Förening    Bassäng  Tid 
 
               
               
1083  Milana Gheorghiu  2005  BC9805  TUREBERG    25m   
791  Mathilda Rosenberg  2005  AP6605  SK NEPTUN    25m   
898  Evangelia Vlachou  2005  AF5605  SÖDERTÖRN    25m   
702  Ebba Rosander  2005  BH9605  DANDERYD    25m   
               
               

 
Heat 2 (4) 
 
ID  Bana  Namn  Född  Licens  Förening    Bassäng  Tid 
 
891  Tara Srikkanth  2005  AP6405  SÖDERTÖRN    25m   
786  Frida Palmquist  2005  AP7605  SK NEPTUN    25m  2:08.71 
808  Elle Wincent  2005  AQ6205  SK NEPTUN    25m  2:06.21 
780  Saga Lööf  2005  BE2205  SK NEPTUN    25m  2:05.41 
767  Lisa Knöös  2005  AB0405  SK NEPTUN    25m  2:05.84 
1061  Meja Lundin  2005  BB7805  WISBY SS    25m  2:07.03 
770  Isabelle Lardner Klang  2005  AP7405  SK NEPTUN    25m  2:10.94 
833  Alva Barrios  2005  AG4405  SÖDERTÖRN    25m   

 
Heat 3 (4) 
 
ID  Bana  Namn  Född  Licens  Förening    Bassäng  Tid 
 
732  Ebba Burman Kindgren  2005  AP0405  SK NEPTUN    25m  2:02.50 
987  Agnes Gustavsson  2005  AV3405  TÄBY SIM    25m  2:00.47 
1057  Ella Ekepil  2005  AR0405  WISBY SS    25m  1:58.66 
1029  Ella Thermaenius  2005  BB7405  TÄBY SIM    25m  1:57.91 
773  Anabelle Llorca  2005  AP8605  SK NEPTUN    25m  1:58.04 
1005  Ida Lindqvist  2005  BH5205  TÄBY SIM    25m  2:00.30 
804  Maja Wallberg  2005  AP9605  SK NEPTUN    25m  2:01.68 
1064  Mia Samuelsson  2005  AV7205  WISBY SS    25m  2:04.35 

 
Heat 4 (4) 
 
ID  Bana  Namn  Född  Licens  Förening    Bassäng  Tid 
 
697  Felicia Malkan-Juvelin  2005  BH1805  DANDERYD    25m  1:55.54 
1031  Clara Westerdahl  2005  BG4605  TÄBY SIM    25m  1:47.80 
782  Iris Martinsson  2005  AF3405  SK NEPTUN    25m  1:45.84 
795  Elisa Sundberg  2005  AP6805  SK NEPTUN    25m  1:44.20 
961  Erika Aronsson  2005  AM2205  TÄBY SIM    25m  1:45.35 
982  Louise Franks  2005  AG7605  TÄBY SIM    25m  1:47.31 
764  Nike Johnston  2005  AJ5405  SK NEPTUN    25m  1:49.75 
696  Wilma Hammargren  2005  BH0805  DANDERYD    25m  1:55.95 

 
 

Skapad av WinGrodan 1.25.04  Utskriftsdatum  24 april 2016 
Licensierad till: Södertörns Simsällskap  Utskriftstid  14:10 
 

LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner