2020-02-25   11:12:25
Välj tävling:

Välj språk:
Swedish English Denmark Finland

Program för Sydsim Swim Meet

Nedan visas startlistor och heatlistor uppdelade per tävlingspass.

Lördag 20 maj kl 09.00 Insim 07,45

5_S
Gren 5, 400m Frisim Damer 
 
Sponsor: Burlövs kommun 
 
 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 









 
386  Forés Alba  1998  SK TRITON  AI5298  50 m  4:19.81   
460  Holm Josephine  1999  KVIK  9982AA  50 m  4:23.79   
481  Schütt Ida  1996  KVIK  9642AI  50 m  4:26.21   
487  Wael Emma  1993  KVIK  9374AL  50 m  4:28.49   
449  Linde Atkins Phoebe  2000  KVIK  0058AA  50 m  4:29.30   
486  Sylvest Sara  2000  KVIK  0086AD  50 m  4:31.23   
50  Hallbäck Ebba  2000  HS  AL0600  50 m  4:31.75   
211  Mikkelsen Josephine  2002  MKK  AI5202  50 m  4:35.90   
446  Findahl Andersen Laura  2001  KVIK  0142AA  50 m  4:35.97   
10  389  Granborg Amanda  1999  SK TRITON  AE7699  50 m  4:38.13   
11  483  Krøyer Svendsen Julie  2002  KVIK  0222AA  50 m  4:39.85   
12  143  Rydgren My  1999  LANDSKRONA  AT5699  50 m  4:40.80   
13  133  Johannesson Elin  1999  LANDSKRONA  AM4299  50 m  4:41.08   
14  391  Grönberg Madeleine  1999  SK TRITON  AH3699  50 m  4:41.31   
15  69  Lundblad Alicia  2001  HS  AF6801  50 m  4:41.34   
16  466  Kornbek Sofie  2000  KVIK  0084AD  50 m  4:43.13   
17  244  Berglund Olivia  1998  POSEIDON  AR9898  50 m  4:44.73   
18  357  Holmberg Johanna  1993  SK SYDSIM  BH9693  50 m  4:46.29   
19  103  Nilsson Sara  1998  SS IDEN  AF3498  50 m  4:48.32   
20  289  Moberg Elin  1999  POSEIDON  AU2699  50 m  4:50.27   
21  49  Gustavsson Kajsa  2001  HS  AW2401  50 m  4:50.52   
22  451  Brøgger Sofie  2000  KVIK  0032AD  50 m  4:51.59   
23  66  Lindahl Hanna  2000  HS  AN6200  50 m  4:51.95   
24  438  Lareva Davilda  2000  TRELLEBORG  AE4400  50 m  4:53.09   
25  170  Andersson Johanna  2002  MKK  AK8202  50 m  4:53.46   
26  24  Nobrell Sara  2002  SK HAJEN  BM1402  50 m  4:53.91   
27  126  Brinkhagen Julia  1999  LANDSKRONA  AM3299  50 m  4:54.23   
28  Nilsson Josefin  1999  ESLÖVS SS  AK4899  50 m  4:54.52   
29  296  Oredsson Ditte  2003  POSEIDON  AM9403  50 m  4:57.32   
30  278  Lagoguez Mary  2001  POSEIDON  BD9801  50 m  4:57.35   
31  178  Eilertsson Ester  2003  MKK  AE0203  50 m  4:58.16   
32  164  Åsberg Carolina  2002  SK LÖDDE  AJ1802  50 m  5:01.01   
33  58  Jälminger Ebba  2002  HS  AO9602  50 m  5:01.48   
34  458  Hedegaard Anika  2002  KVIK  0266AA  50 m  5:02.21   
35  90  Trägårdh Amanda  2001  HS  BL3201  50 m  5:03.60   
36  141  Rundblad Elin  1999  LANDSKRONA  AN3299  50 m  5:04.46   
37  428  Ingvarsson Miranda  2001  ÄNGELHOLM  AE6401  50 m  5:04.49   
38  212  Morfelt Mollie  2003  MKK  AG8803  50 m  5:04.98   
39  452  Gaard Regitze  2001  KVIK  0178AG  50 m  5:05.34   
40  252  Bontidean Annamaria  2000  POSEIDON  BA0200  50 m  5:05.80   
41  137  Moreau Isabelle  2001  LANDSKRONA  AM0201  50 m  5:06.86   
42  479  Puggaard Celia  2003  KVIK  0346AA  50 m  5:07.27   
43  433  Thunberg Ellen  2001  ÄNGELHOLM  BC7401  50 m  5:08.20   
44  14  Gutenwik Ella  2004  SK HAJEN  AQ1804  50 m  5:09.83   
45  261  Gravrogk-Linde Serena  2000  POSEIDON  AM8600  50 m  5:10.38   
46  23  Nilsson Hanna  2000  SK HAJEN  AR1800  50 m  5:11.54   
47  432  Sandberg Alma  2002  ÄNGELHOLM  AU3802  50 m  5:12.53   
48  48  Gren Annika  1999  HS  BL2499  50 m  5:13.06   
49  420  Aronsson Clara  2002  TYRINGE SS  AE4202  50 m  5:13.12   
50  36  Bengtsson Lisa  2002  HS  AE5802  50 m  5:15.12   
51  275  Karlsson Noemi  2001  POSEIDON  BQ5801  50 m  5:18.61   
52  149  Dihle Filippa  2003  SK LÖDDE  AR6203  50 m  5:18.68   
53  339  Cerutti Emma  2002  SK SYDSIM  AI9402  50 m  5:19.02   
54  173  Bjurnemark Lovisa  2003  MKK  BG9603  50 m  5:21.30   
55  371  Ostreus Lina  2002  SK SYDSIM  AV4202  50 m  5:21.93   
56  217  Osterman Julia  2004  MKK  AS5804  50 m  5:23.44   
57  430  Palmquist Emma  2000  ÄNGELHOLM  AS1400  50 m  5:24.05   
58  215  Orban Kristina  2004  MKK  AS9804  50 m  5:27.87   
59  167  Ahlbeck Nicole  2003  MKK  AR2603  50 m  5:28.39   
60  269  Hägg Siri  2002  POSEIDON  BA0202  50 m  5:39.03   
61  210  Mattsson Emma  2003  MKK  BO5803  50 m  5:41.63   
62  344  Eek Emilia  2001  SK SYDSIM  AP0401  50 m  5:42.32   
63  107  Törneman Moa  2001  SS IDEN  AN6401  50 m  5:44.83   
64  468  Melhede Chastine  2002  KVIK  0292AZ  50 m  5:47.62   
65  29  Tretinjak Isabell  2003  SK HAJEN  AH1203  50 m  5:50.18   
66  187  Gustafson Agnes  2003  MKK  BH6403  50 m  5:50.92   
67  362  Lagnerup Isabella  2000  SK SYDSIM  AS7800  50 m  5:54.43   
68  253  Bontidean Emma  2003  POSEIDON  AW1803  50 m  5:56.94   
69  277  Kjellin Elma  2003  POSEIDON  AT5203  50 m  5:58.90   
70  235  Virc Mikaela  2003  MKK  AV6403  50 m  6:20.86   
71  282  Lindberg Alma  2002  POSEIDON  AQ4202  50 m  6:24.03   
72  412  Stenström Julia  2002  SK TRITON  AO5402  50 m  6:40.65   
73  22  Mårtensson Alma  2004  SK HAJEN  AD6604  50 m     
74  200  Lang Mia  2002  MKK  BO8402  50 m     
 
 

Skapad av WinGrodan 1.24.06  Utskriftsdatum  13 maj 2016 
Licensierad till: Simklubben Sydsim  Utskriftstid  18:23 
 

LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner