2020-02-20   22:59:08
Välj tävling:

Välj språk:
Swedish English Denmark Finland

Program för Sydsim Swim Meet

Nedan visas startlistor och heatlistor uppdelade per tävlingspass.

Tävlingspass

4_S
Gren 4, 200m Bröstsim Herrar 
 
Sponsor: Nordic Sugar 
 
 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 









 
464  M. Jørgensen Jacob  1997  KVIK  9737AB  50 m  2:17.18   
92  Williamsson Olle  1998  HS  AH4198  50 m  2:19.84   
27  Rogmark Martin  1996  SK HAJEN  AI0196  50 m  2:27.59   
219  Persson Anton  1994  MKK  AM7394  50 m  2:28.30   
135  Lindblom Lucas  2000  LANDSKRONA  AG8500  50 m  2:30.83   
439  Lloyd Axel  1999  TRELLEBORG  AE4599  50 m  2:36.14   
337  Boos Erik  1999  SK SYDSIM  AD1399  50 m  2:36.18   
206  Lindblom William  1998  MKK  AN7798  50 m  2:36.28   
284  Ljunghusen Linus  2000  POSEIDON  AT6900  50 m  2:39.64   
10  488  Wahl Ferdinand  2000  KVIK  0089AB  50 m  2:39.96   
11  176  Diaz Joaquin  2001  MKK  AH4101  50 m  2:40.34   
12  108  Wede Jonatan  1988  SS IDEN  AB7388  50 m  2:40.72   
13  139  Petersson Tim  1999  LANDSKRONA  AB9799  50 m  2:43.07   
14  427  Hanstål Oskar  1999  ÄNGELHOLM  AJ1599  50 m  2:43.27   
15  33  Alderbrink Johan  2001  HS  AO7701  50 m  2:43.29   
16  121  Skog Jonathan  2000  KLIPPAN  AB0900  50 m  2:45.56   
17  345  Emmanouilidis Georg  2000  SK SYDSIM  AG2100  50 m  2:49.52   
18  Andrén Axel  2001  ESLÖVS SS  AD6301  50 m  2:49.77   
19  184  Ghidini Simon  2001  MKK  AR9701  50 m  2:51.96   
20  406  Palmqvist Oscar  2000  SK TRITON  AF9300  50 m  2:59.71   
21  222  Romare Douglas  2001  MKK  AD0301  50 m  3:04.55   
22  267  Henriksson Joel  2003  POSEIDON  AL2503  50 m  3:14.50   
23  298  Pettersson Emil  2002  POSEIDON  AM6702  50 m  3:15.16   
24  352  Halilovic Eddie  1999  SK SYDSIM  AQ8399  50 m  3:15.48   
25  238  Abraha Nicodemos  2000  POSEIDON  AU0500  50 m  3:15.95   
26  21  Laurén Malte  2004  SK HAJEN  AE1704  50 m  3:18.30   
27  375  Seanderdahl Jonathan  2002  SK SYDSIM  AJ0702  50 m  3:20.77   
28  15  Hansson Jacob  2002  SK HAJEN  AM8902  50 m  3:21.44   
29  397  Lövberg Oskar  2003  SK TRITON  AC9903  50 m  3:25.19   
30  150  Erdös Hampus  2003  SK LÖDDE  AK0303  50 m  3:28.79   
31  30  Wall Joel  2001  SK HAJEN  AH4501  50 m  3:30.56   
32  237  Grahovic Leo  2000  MARKARYD  AX1500  50 m  3:39.33   
33  290  Myrvold Simon  2003  POSEIDON  AK3903  50 m  3:44.90   
34  223  Romare Ludvig  2004  MKK  AA2704  50 m  3:45.39   
35  370  Offrell Love  2004  SK SYDSIM  AG1104  50 m  3:46.35   
36  489  Sivtoft Albert  2004  SK LÖDDE  AE3904  50 m  3:48.16   
37  262  Hagander Elliot  2003  POSEIDON  AM6903  50 m  3:53.23   
38  38  Cochinescu Eric  2002  HS  AG6702  50 m     
39  166  Ademovski Emir  2001  MKK  AT7301  50 m     
40  171  Bech Liam  2003  MKK  AQ2303  50 m     
41  196  Kulagowski Alexander  2002  MKK  AV3502  50 m     
42  201  Lennartsson Hugo  2004  MKK  AE0904  50 m     
43  230  Strömland Jakob  2003  MKK  AO4703  50 m     
44  254  Bontidean Lucas  2005  POSEIDON  AC0305  50 m     
45  283  Lindskoug Jakob  2004  POSEIDON  AN8704  50 m     
46  302  Sandberg Axel  2004  POSEIDON  AA7307  50 m     
47  309  Zetterström Olle  2003  POSEIDON  AW1103  50 m     
48  490  Baxmann Jacob  2003  MKK  AP2103  50 m     
 
 

Skapad av WinGrodan 1.24.06  Utskriftsdatum  13 maj 2016 
Licensierad till: Simklubben Sydsim  Utskriftstid  18:23 
 

LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner