2020-02-17   06:30:44
Välj tävling:

Välj språk:
Swedish English Denmark Finland

Program för Sydsim Swim Meet

Nedan visas startlistor och heatlistor uppdelade per tävlingspass.

Tävlingspass

3_S
Gren 3, 200m Ryggsim Damer 
 
Sponsor: TYR 
 
 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 









 
389  Granborg Amanda  1999  SK TRITON  AE7699  50 m  2:21.68   
486  Sylvest Sara  2000  KVIK  0086AD  50 m  2:22.33   
457  Hansen Sofie  2002  KVIK  0202AI  50 m  2:24.46   
358  Johansson Malin  1997  SK SYDSIM  AL0497  50 m  2:26.12   
451  Brøgger Sofie  2000  KVIK  0032AD  50 m  2:26.24   
85  Stenhård Julia  2000  HS  AN1200  50 m  2:26.28   
384  Borg Ida  1997  SK TRITON  AB8897  50 m  2:26.60   
483  Krøyer Svendsen Julie  2002  KVIK  0222AA  50 m  2:27.76   
481  Schütt Ida  1996  KVIK  9642AI  50 m  2:28.49   
10  Ülger Olivia  2000  ESLÖVS SS  AK3800  50 m  2:28.68   
11  141  Rundblad Elin  1999  LANDSKRONA  AN3299  50 m  2:29.25   
12  444  Sering Isabelle  2002  TRELLEBORG  AI2602  50 m  2:30.80   
13  438  Lareva Davilda  2000  TRELLEBORG  AE4400  50 m  2:31.05   
14  460  Holm Josephine  1999  KVIK  9982AA  50 m  2:31.31   
15  157  Persson Emma  1999  SK LÖDDE  AM7299  50 m  2:31.69   
16  330  Revstedt Isabella  2001  SK RAN  AN2801  50 m  2:33.43   
17  40  Dittlau Amanda  2000  HS  AN5200  50 m  2:35.32   
18  211  Mikkelsen Josephine  2002  MKK  AI5202  50 m  2:36.35   
19  35  Arvidsson Josefine  2001  HS  AN7801  50 m  2:37.19   
20  66  Lindahl Hanna  2000  HS  AN6200  50 m  2:38.14   
21  193  Ingner Johanna  2002  MKK  AI4202  50 m  2:39.29   
22  362  Lagnerup Isabella  2000  SK SYDSIM  AS7800  50 m  2:39.51   
23  111  Olsson Emilia  2002  KK KARPEN  AA6802  50 m  2:39.86   
24  98  Dellhede Viktoria  2003  SS IDEN  AD2403  50 m  2:40.13   
25  469  Meng Emilie  2003  KVIK  0318AC  50 m  2:40.77   
26  24  Nobrell Sara  2002  SK HAJEN  BM1402  50 m  2:40.97   
27  144  Sandwång Ida  2001  LANDSKRONA  AM3601  50 m  2:41.13   
28  448  Findahl Andersen Sofie  2003  KVIK  0382AB  50 m  2:41.56   
29  479  Puggaard Celia  2003  KVIK  0346AA  50 m  2:41.58   
30  Nilsson Josefin  1999  ESLÖVS SS  AK4899  50 m  2:42.68   
31  396  Lindström Thea  2000  SK TRITON  AF9600  50 m  2:43.33   
32  478  Petersen Tine  2003  KVIK  0304AO  50 m  2:43.37   
33  212  Morfelt Mollie  2003  MKK  AG8803  50 m  2:43.40   
34  429  Jensen Inez  2001  ÄNGELHOLM  BI8201  50 m  2:44.25   
35  425  Flodmark Klara  2001  ÄNGELHOLM  AE4201  50 m  2:46.60   
36  87  Svensson Wilma  2002  HS  BK8402  50 m  2:46.68   
37  19  Larsson Julia  2002  SK HAJEN  AI6602  50 m  2:46.94   
38  248  Björkman Amanda  2001  POSEIDON  AF3101  50 m  2:47.39   
39  161  Skog Olivia  2002  SK LÖDDE  AI1602  50 m  2:48.04   
40  131  Hoff Matilda  2003  LANDSKRONA  AG6803  50 m  2:49.34   
41  236  Axelsson Ebba  2001  MARKARYD  AP5601  50 m  2:49.61   
42  174  Björkdahl Ida  2002  MKK  AJ4202  50 m  2:50.09   
43  243  Bengtsson Isabelle  2002  POSEIDON  AV1802  50 m  2:50.19   
44  433  Thunberg Ellen  2001  ÄNGELHOLM  BC7401  50 m  2:50.37   
45  173  Bjurnemark Lovisa  2003  MKK  BG9603  50 m  2:50.68   
46  371  Ostreus Lina  2002  SK SYDSIM  AV4202  50 m  2:51.49   
47  456  Sirek Hansen Sarah  2003  KVIK  0352AB  50 m  2:52.59   
48  58  Jälminger Ebba  2002  HS  AO9602  50 m  2:52.62   
49  288  Melin Elin  2000  POSEIDON  AB4800  50 m  2:54.96   
50  124  Vedlugaite Belinda  2000  KLIPPAN  BK5200  50 m  2:55.51   
51  116  Bengtsson Alice  2000  KLIPPAN  AM0200  50 m  2:56.31   
52  14  Gutenwik Ella  2004  SK HAJEN  AQ1804  50 m  2:57.63   
53  149  Dihle Filippa  2003  SK LÖDDE  AR6203  50 m  2:57.75   
54  125  Assarsson Elsa  2001  LANDSKRONA  AD1401  50 m  2:58.08   
55  404  Nolén Nina  2002  SK TRITON  AY1402  50 m  2:58.44   
56  119  Johansson Jennie  2001  KLIPPAN  AX0401  50 m  2:59.73   
57  32  Werker Freja  2003  SK HAJEN  AH3203  50 m  2:59.74   
58  422  Bernspång Cornelia  2003  TYRINGE SS  AW7603  50 m  3:00.55   
59  167  Ahlbeck Nicole  2003  MKK  AR2603  50 m  3:03.26   
60  153  Husby Hanne  2004  SK LÖDDE  AF5804  50 m  3:03.63   
61  10  Barnell Hanna  2003  SK HAJEN  BF6403  50 m  3:05.96   
62  246  Bergquist Boel  2003  POSEIDON  BI2803  50 m  3:06.08   
63  292  Nordberg Ida  2006  POSEIDON  AB4406  50 m  3:06.25   
64  231  Szekely Julia  2002  MKK  BA1802  50 m  3:10.30   
65  424  Carlsson Wilma  2000  ÄNGELHOLM  AV0600  50 m  3:11.18   
66  217  Osterman Julia  2004  MKK  AS5804  50 m  3:12.49   
67  274  Johansson Vanessa  2006  POSEIDON  AA4606  50 m  3:13.79   
68  277  Kjellin Elma  2003  POSEIDON  AT5203  50 m  3:17.27   
69  409  Schmidt Matilda  2002  SK TRITON  AO4402  50 m  3:18.34   
70  413  Stålhammar Emilia  2001  SK TRITON  BD7601  50 m  3:29.82   
71  162  Smideberg Isabel  2004  SK LÖDDE  AJ7804  50 m  3:33.24   
72  96  Böhme Angelica  2003  SS IDEN  AR3603  50 m  3:55.31   
73  147  Andersson Milla  2003  SK LÖDDE  AX4203  50 m  3:58.17   
74  13  Dolmark Linnea  2002  SK HAJEN  AO0602  50 m     
75  25  Pantzar Olivia  2004  SK HAJEN  AG5404  50 m     
76  29  Tretinjak Isabell  2003  SK HAJEN  AH1203  50 m     
77  34  Andersson Emma  2002  HS  AO1802  50 m     
78  61  Kjellnäs Sara  2002  HS  AO6602  50 m     
79  107  Törneman Moa  2001  SS IDEN  AN6401  50 m     
80  210  Mattsson Emma  2003  MKK  BO5803  50 m     
81  215  Orban Kristina  2004  MKK  AS9804  50 m     
82  226  Sjöström Felicia  2002  MKK  BU9402  50 m     
83  235  Virc Mikaela  2003  MKK  AV6403  50 m     
 
 

Skapad av WinGrodan 1.24.06  Utskriftsdatum  13 maj 2016 
Licensierad till: Simklubben Sydsim  Utskriftstid  18:23 
 

LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner