2020-02-17   06:13:28
Välj tävling:

Välj språk:
Swedish English Denmark Finland

Program för Sydsim Swim Meet

Nedan visas startlistor och heatlistor uppdelade per tävlingspass.

Tävlingspass

23_S
Gren 23, 100m Ryggsim Damer 
 
Sponsor: iKLNIK 
 
 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 









 
17  Johansson Emma  1991  SK HAJEN  AQ8691  50 m  1:05.98   
386  Forés Alba  1998  SK TRITON  AI5298  50 m  1:06.24   
457  Hansen Sofie  2002  KVIK  0202AI  50 m  1:06.85   
486  Sylvest Sara  2000  KVIK  0086AD  50 m  1:06.92   
358  Johansson Malin  1997  SK SYDSIM  AL0497  50 m  1:07.81   
483  Krøyer Svendsen Julie  2002  KVIK  0222AA  50 m  1:07.96   
438  Lareva Davilda  2000  TRELLEBORG  AE4400  50 m  1:08.34   
Ülger Olivia  2000  ESLÖVS SS  AK3800  50 m  1:08.60   
384  Borg Ida  1997  SK TRITON  AB8897  50 m  1:08.67   
10  451  Brøgger Sofie  2000  KVIK  0032AD  50 m  1:08.89   
11  330  Revstedt Isabella  2001  SK RAN  AN2801  50 m  1:09.75   
12  141  Rundblad Elin  1999  LANDSKRONA  AN3299  50 m  1:09.76   
13  444  Sering Isabelle  2002  TRELLEBORG  AI2602  50 m  1:09.90   
14  40  Dittlau Amanda  2000  HS  AN5200  50 m  1:10.09   
15  466  Kornbek Sofie  2000  KVIK  0084AD  50 m  1:10.23   
16  355  Heimsten Sofia  1997  SK SYDSIM  AT8697  50 m  1:10.58   
17  144  Sandwång Ida  2001  LANDSKRONA  AM3601  50 m  1:10.67   
18  185  Grahovac Anna  1999  MKK  AM5899  50 m  1:11.47   
19  35  Arvidsson Josefine  2001  HS  AN7801  50 m  1:11.86   
20  350  Grewell My  1998  SK SYDSIM  BE2698  50 m  1:12.09   
21  288  Melin Elin  2000  POSEIDON  AB4800  50 m  1:12.11   
22  88  Thomasson Clara  2001  HS  BD6601  50 m  1:12.22   
23  248  Björkman Amanda  2001  POSEIDON  AF3101  50 m  1:12.75   
24  157  Persson Emma  1999  SK LÖDDE  AM7299  50 m  1:12.93   
25  347  Flodfält Vilma  1999  SK SYDSIM  AF9499  50 m  1:13.00   
26  378  Vesterlund Kocsis Lovisa  2002  SK SYDSIM  AJ0802  50 m  1:13.28   
27  460  Holm Josephine  1999  KVIK  9982AA  50 m  1:13.29   
28  362  Lagnerup Isabella  2000  SK SYDSIM  AS7800  50 m  1:13.37   
29  396  Lindström Thea  2000  SK TRITON  AF9600  50 m  1:13.60   
30  193  Ingner Johanna  2002  MKK  AI4202  50 m  1:13.67   
31  441  Olsson-Lindhé Hannah  2003  TRELLEBORG  AB6203  50 m  1:13.74   
32  24  Nobrell Sara  2002  SK HAJEN  BM1402  50 m  1:13.85   
33  98  Dellhede Viktoria  2003  SS IDEN  AD2403  50 m  1:14.01   
34  87  Svensson Wilma  2002  HS  BK8402  50 m  1:14.09   
35  64  Lennberger Emmie  2000  HS  AN7200  50 m  1:14.11   
36  212  Morfelt Mollie  2003  MKK  AG8803  50 m  1:14.14   
37  111  Olsson Emilia  2002  KK KARPEN  AA6802  50 m  1:14.17   
38  450  Brink Caroline  2003  KVIK  0316AE  50 m  1:14.30   
39  117  Henriksson Gabriella  2000  KLIPPAN  AS8400  50 m  1:14.52   
40  202  Lennartsson Tove  2000  MKK  AM1800  50 m  1:14.59   
41  34  Andersson Emma  2002  HS  AO1802  50 m  1:14.67   
42  131  Hoff Matilda  2003  LANDSKRONA  AG6803  50 m  1:15.52   
43  382  Björkman Karin  2001  SK TRITON  AD9401  50 m  1:15.99   
44  479  Puggaard Celia  2003  KVIK  0346AA  50 m  1:16.08   
45  52  Holmqvist Hanna  1998  HS  BC7898  50 m  1:16.42   
46  36  Bengtsson Lisa  2002  HS  AE5802  50 m  1:16.43   
47  174  Björkdahl Ida  2002  MKK  AJ4202  50 m  1:16.63   
48  306  Tufvesson Linn  2001  POSEIDON  AT5201  50 m  1:16.90   
49  178  Eilertsson Ester  2003  MKK  AE0203  50 m  1:17.25   
50  75  Palm Elly  2001  HS  BP4401  50 m  1:17.30   
51  161  Skog Olivia  2002  SK LÖDDE  AI1602  50 m  1:17.63   
52  432  Sandberg Alma  2002  ÄNGELHOLM  AU3802  50 m  1:17.69   
53  354  Heij-Lindholm Wilma  1999  SK SYDSIM  AG1299  50 m  1:17.73   
54  173  Bjurnemark Lovisa  2003  MKK  BG9603  50 m  1:18.01   
55  425  Flodmark Klara  2001  ÄNGELHOLM  AE4201  50 m  1:18.03   
56  422  Bernspång Cornelia  2003  TYRINGE SS  AW7603  50 m  1:18.66   
57  243  Bengtsson Isabelle  2002  POSEIDON  AV1802  50 m  1:19.92   
58  61  Kjellnäs Sara  2002  HS  AO6602  50 m  1:19.93   
59  478  Petersen Tine  2003  KVIK  0304AO  50 m  1:20.02   
60  58  Jälminger Ebba  2002  HS  AO9602  50 m  1:20.35   
61  379  Vesterlund Kocsis Tilda  1999  SK SYDSIM  AW4699  50 m  1:20.45   
62  142  Rundblad Wilma  2003  LANDSKRONA  AP5803  50 m  1:20.59   
63  387  Forsgren Cornelia  2000  SK TRITON  AC2800  50 m  1:20.62   
64  371  Ostreus Lina  2002  SK SYDSIM  AV4202  50 m  1:20.84   
65  339  Cerutti Emma  2002  SK SYDSIM  AI9402  50 m  1:21.21   
66  57  Juliusson Sofia  2002  HS  AT3802  50 m  1:21.89   
67  13  Dolmark Linnea  2002  SK HAJEN  AO0602  50 m  1:22.34   
68  149  Dihle Filippa  2003  SK LÖDDE  AR6203  50 m  1:22.58   
69  246  Bergquist Boel  2003  POSEIDON  BI2803  50 m  1:22.63   
70  124  Vedlugaite Belinda  2000  KLIPPAN  BK5200  50 m  1:22.69   
71  456  Sirek Hansen Sarah  2003  KVIK  0352AB  50 m  1:22.75   
72  383  Bokander Siri  2003  SK TRITON  BF8403  50 m  1:22.93   
73  84  Stenhård Ellinor  2002  HS  AV8402  50 m  1:23.14   
74  469  Meng Emilie  2003  KVIK  0318AC  50 m  1:23.16   
75  420  Aronsson Clara  2002  TYRINGE SS  AE4202  50 m  1:23.25   
76  153  Husby Hanne  2004  SK LÖDDE  AF5804  50 m  1:23.39   
77  472  Michelsen Amalie  2003  KVIK  0308AC  50 m  1:23.76   
78  165  Önnestam Amanda  2001  SK LÖDDE  AM2401  50 m  1:23.85   
79  125  Assarsson Elsa  2001  LANDSKRONA  AD1401  50 m  1:24.06   
80  210  Mattsson Emma  2003  MKK  BO5803  50 m  1:24.51   
81  344  Eek Emilia  2001  SK SYDSIM  AP0401  50 m  1:24.55   
82  421  Aronsson Thea  2000  TYRINGE SS  AS6400  50 m  1:24.56   
83  109  Delen Abrahamsson Agnes  2002  KK KARPEN  AQ3602  50 m  1:25.51   
84  160  Segerdahl Victoria  2001  SK LÖDDE  AS1801  50 m  1:26.26   
85  215  Orban Kristina  2004  MKK  AS9804  50 m  1:26.77   
86  167  Ahlbeck Nicole  2003  MKK  AR2603  50 m  1:26.91   
87  253  Bontidean Emma  2003  POSEIDON  AW1803  50 m  1:27.52   
88  10  Barnell Hanna  2003  SK HAJEN  BF6403  50 m  1:27.92   
89  255  Carlberg Matilda  2002  POSEIDON  AX6402  50 m  1:28.81   
90  269  Hägg Siri  2002  POSEIDON  BA0202  50 m  1:29.77   
91  336  Berisha Anna  2001  SK SYDSIM  AY1401  50 m  1:30.01   
92  217  Osterman Julia  2004  MKK  AS5804  50 m  1:30.11   
93  147  Andersson Milla  2003  SK LÖDDE  AX4203  50 m  1:30.60   
94  29  Tretinjak Isabell  2003  SK HAJEN  AH1203  50 m  1:30.75   
95  318  Dzudovic Sofia  2003  SK RAN  BE1203  50 m  1:30.80   
96  291  Nilbecker Sabina  2004  POSEIDON  AR3804  50 m  1:30.81   
97  323  Luani Embla  2002  SK RAN  AQ8402  50 m  1:31.03   
98  26  Persson Lova  2004  SK HAJEN  AD7604  50 m  1:31.32   
99  292  Nordberg Ida  2006  POSEIDON  AB4406  50 m  1:31.35   
100  319  Edlund Elin  2003  SK RAN  AS5203  50 m  1:31.71   
101  320  Hansen Sofia  2002  SK RAN  BK1602  50 m  1:32.11   
102  424  Carlsson Wilma  2000  ÄNGELHOLM  AV0600  50 m  1:32.37   
103  264  Hansson Matilda  2002  POSEIDON  BC2202  50 m  1:32.77   
104  413  Stålhammar Emilia  2001  SK TRITON  BD7601  50 m  1:32.97   
105  187  Gustafson Agnes  2003  MKK  BH6403  50 m  1:32.98   
106  285  Lund Sofia  2003  POSEIDON  BP4803  50 m  1:33.19   
107  277  Kjellin Elma  2003  POSEIDON  AT5203  50 m  1:34.16   
108  374  Schulze Hanna  2002  SK SYDSIM  AW2602  50 m  1:34.37   
109  325  Nimander Linnea  2002  SK RAN  BQ8802  50 m  1:34.82   
110  412  Stenström Julia  2002  SK TRITON  AO5402  50 m  1:35.95   
111  96  Böhme Angelica  2003  SS IDEN  AR3603  50 m  1:37.05   
112  175  Bredberg Jakstrand Sanna  2003  MKK  BG1803  50 m  1:38.35   
113  409  Schmidt Matilda  2002  SK TRITON  AO4402  50 m  1:38.74   
114  301  Rosell Aina  2003  POSEIDON  AF5803  50 m  1:39.55   
115  282  Lindberg Alma  2002  POSEIDON  AQ4202  50 m  1:39.79   
116  419  Öhlin Nora  2000  SK TRITON  BR1400  50 m  1:41.27   
117  305  Söderstjärna Thea  2003  POSEIDON  AT2403  50 m  1:41.35   
118  268  Hjertström Alice  2002  POSEIDON  BM9202  50 m  1:43.57   
119  242  Andersson Medhanie Johanna  2005  POSEIDON  AG0405  50 m  1:43.86   
120  423  Lamminsaari Mila  2003  TYRINGE SS  BN3603  50 m  1:44.23   
121  317  Dzudovic Ivana  2004  SK RAN  AO2804  50 m  1:52.02   
122  314  Andrén Sophia  2004  SK RAN  AO1804  50 m  1:57.85   
123  331  Skogberg Alexandra  2003  SK RAN  BE4203  50 m  2:11.25   
124  308  Wester Elsa  2006  POSEIDON  AS4606  50 m     
125  353  Hed Ines  2004  SK SYDSIM  AZ0204  50 m     
 
 

Skapad av WinGrodan 1.24.06  Utskriftsdatum  13 maj 2016 
Licensierad till: Simklubben Sydsim  Utskriftstid  18:23 
 

LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner