2020-03-31   12:03:34
Välj tävling:

Välj språk:
Swedish English Denmark Finland

Program för Sydsim Swim Meet

Nedan visas startlistor och heatlistor uppdelade per tävlingspass.

Tävlingspass

2_S
Gren 2, 100m Fjärilsim Herrar 
 
Sponsor: iKLNIK 
 
 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 









 
462  Härstedt Rasmus  1994  KVIK  9455AA  50 m  55.43   
127  Christensson Alfred  1998  LANDSKRONA  AH0398  50 m  56.73   
132  Hoff Oskar  1998  LANDSKRONA  AH0198  50 m  56.88   
484  Krøyer Svendsen Marcus  1997  KVIK  9787AB  50 m  57.38   
474  Nerving Frederik  1997  KVIK  9771AP  50 m  57.58   
191  Hinderup Eric  1998  MKK  AH4798  50 m  58.14   
60  Kertes Viktor  1996  HS  AP5196  50 m  58.51   
427  Hanstål Oskar  1999  ÄNGELHOLM  AJ1599  50 m  58.56   
471  Marcus Meng Oliver  1997  KVIK  9731AM  50 m  58.82   
10  440  Lloyd Victor  1996  TRELLEBORG  AH8796  50 m  59.46   
11  476  Ovesen Sebastian  1994  KVIK  9429AB  50 m  59.48   
12  130  Hassling Emil  2000  LANDSKRONA  AC1900  50 m  59.64   
13  453  Galving Frederik  1998  KVIK  9897AC  50 m  59.86   
14  194  Kindberg Marcus  1993  MKK  AI6993  50 m  1:00.17   
15  465  M. Jørgensen Jonas  2001  KVIK  0193AA  50 m  1:00.24   
16  138  Norén Johan  1986  LANDSKRONA  AF9186  50 m  1:00.30   
17  108  Wede Jonatan  1988  SS IDEN  AB7388  50 m  1:00.70   
18  455  Fogelberg Handberg Mikkel  1998  KVIK  9813AG  50 m  1:01.11   
19  93  Vollmer Dante  2001  HS  AH3501  50 m  1:01.13   
20  312  Östlund Gustav  2000  POSEIDON  AH1100  50 m  1:01.90   
21  316  Berg Richard  1998  SK RAN  AH5598  50 m  1:01.94   
22  81  Said Mohammad Al  1998  HS  AY8198  50 m  1:02.95   
23  485  Krøyer Svendsen Simon  1999  KVIK  9961AA  50 m  1:02.98   
24  76  Persson Gustav  2000  HS  AJ4500  50 m  1:02.99   
25  257  Dahlén Alexander  1999  POSEIDON  AI4399  50 m  1:03.37   
26  403  Nolén Nicolas  2000  SK TRITON  AG4500  50 m  1:03.83   
27  342  Cvijic Teodor  1999  SK SYDSIM  AS0199  50 m  1:04.04   
28  151  Hangård Ian  2002  SK LÖDDE  AB5302  50 m  1:04.24   
29  327  Olsson Primus  2000  SK RAN  AV7100  50 m  1:04.26   
30  206  Lindblom William  1998  MKK  AN7798  50 m  1:04.35   
31  482  Storm Lukas  1999  KVIK  9977AA  50 m  1:04.53   
32  221  Ringdahl Adam  1998  MKK  AR7198  50 m  1:04.60   
33  42  Edvardsson Albin  2000  HS  AN1300  50 m  1:04.79   
34  467  E. Mariegaard Johannes  1997  KVIK  9743AF  50 m  1:04.88   
35  80  Said Khalil Al  2000  HS  AZ7100  50 m  1:04.90   
36  459  Hedegaard Emil  1999  KVIK  9905AA  50 m  1:04.92   
37  328  Olsson-Shirazi Daniel  1997  SK RAN  AV9197  50 m  1:04.94   
38  213  Nilsson Johan  1994  MKK  AW9794  50 m  1:05.23   
39  341  Christiansen Jens  2001  SK SYDSIM  AJ7901  50 m  1:05.25   
40  51  Hansson Gustaf  2001  HS  AD5101  50 m  1:05.44   
41  Jönsson Anton  2001  ESLÖVS SS  AL4501  50 m  1:05.79   
42  169  Andersson Anton  1997  MKK  AI4997  50 m  1:06.14   
43  37  Bonnevier Simon  2001  HS  AH7301  50 m  1:06.23   
44  218  Patzer Lukas  2002  MKK  AG5902  50 m  1:06.32   
45  16  Henriksson Marcus  1997  SK HAJEN  AQ1797  50 m  1:06.67   
46  95  Åberg Victor  2001  HS  AH2501  50 m  1:06.71   
47  351  Halilovic Dennie  2002  SK SYDSIM  AC0702  50 m  1:06.92   
48  47  Giambalvo Alessio  2001  HS  AR4701  50 m  1:07.22   
49  475  Strunge Nissen Jakob  2002  KVIK  0291AC  50 m  1:07.27   
50  Salbrink Filip  2002  ESLÖVS SS  AH6502  50 m  1:07.37   
51  356  Hiltonsson Jonathan  2000  SK SYDSIM  AH1300  50 m  1:07.59   
52  324  Nilsson Leonardo  2000  SK RAN  AS6900  50 m  1:07.88   
53  74  Olsson Hampus  2000  HS  AH7700  50 m  1:08.16   
54  86  Stålbrand Oliver  2002  HS  AP3302  50 m  1:08.17   
55  182  Falk Robin  2001  MKK  AJ9101  50 m  1:08.35   
56  163  Wergeland Nils  2002  SK LÖDDE  AE4902  50 m  1:08.78   
57  208  Ludvigsson Anders  2000  MKK  AV8500  50 m  1:09.25   
58  181  Falk David  2003  MKK  AD3103  50 m  1:09.69   
59  65  Lind Gustav  2002  HS  AG7702  50 m  1:09.87   
60  443  Rydqvist Mattias  2000  TRELLEBORG  AB7500  50 m  1:09.87   
61  273  Johansson Oscar  2000  POSEIDON  AH4500  50 m  1:10.01   
62  192  Hinderup Filip  2001  MKK  AH5101  50 m  1:10.31   
63  159  Ranevi Tobias  1999  SK LÖDDE  AK7999  50 m  1:10.69   
64  352  Halilovic Eddie  1999  SK SYDSIM  AQ8399  50 m  1:11.36   
65  222  Romare Douglas  2001  MKK  AD0301  50 m  1:11.91   
66  265  Hedre Alexander  1999  POSEIDON  AJ9799  50 m  1:12.05   
67  183  Gerstenfeld Carl  2002  MKK  AI5902  50 m  1:12.10   
68  220  Persson Elias  2002  MKK  AI7902  50 m  1:12.33   
69  148  Brinkhagen Tim  2001  SK LÖDDE  AC9901  50 m  1:12.45   
70  470  Alexander Meng Lucas  2000  KVIK  0003AC  50 m  1:12.81   
71  390  Grandin Thor  2002  SK TRITON  AG4502  50 m  1:13.09   
72  225  Scott Arvid  2001  MKK  AO0901  50 m  1:13.57   
73  447  Andersen Roar  2001  KVIK  0183AA  50 m  1:14.52   
74  114  Persson Simon  2003  KK KARPEN  AA1703  50 m  1:17.79   
75  401  Nilsson Fredrik  2002  SK TRITON  AA8302  50 m  1:18.30   
76  270  Hörestrand Axel  2002  POSEIDON  AN0702  50 m  1:18.49   
77  359  Kasapov Alexis Julian  1999  SK SYDSIM  AQ4399  50 m  1:18.50   
78  298  Pettersson Emil  2002  POSEIDON  AM6702  50 m  1:18.90   
79  223  Romare Ludvig  2004  MKK  AA2704  50 m  1:20.70   
80  156  Paulsson Isak  2002  SK LÖDDE  AG1502  50 m  1:23.94   
81  Saurow Ludwig  2004  ESLÖVS SS  AC9704  50 m  1:24.53   
82  373  Rosenkvist Felix  2004  SK SYDSIM  AD0704  50 m  1:25.82   
83  171  Bech Liam  2003  MKK  AQ2303  50 m  1:26.66   
84  287  Mattiasson Nazar Simon  2002  POSEIDON  AO7702  50 m  1:28.16   
85  267  Henriksson Joel  2003  POSEIDON  AL2503  50 m  1:29.46   
86  431  Pekberg Leo  2002  ÄNGELHOLM  AF7902  50 m  1:29.64   
87  Agardh Gabriel  2003  SK HAJEN  AG8103  50 m  1:30.74   
88  489  Sivtoft Albert  2004  SK LÖDDE  AE3904  50 m  1:33.17  EFT 
89  321  Hariri Mohamad  2002  SK RAN  AK1502  50 m  1:34.25   
90  348  Franzén Jesper  2002  SK SYDSIM  AG3902  50 m  1:34.39   
91  286  Malm Melvin  2004  POSEIDON  AE3704  50 m  1:34.58   
92  260  Elmer Carl  2003  POSEIDON  AK2103  50 m  1:36.43   
93  315  Axelsson Arvid  2003  SK RAN  AN5303  50 m  1:38.12   
94  30  Wall Joel  2001  SK HAJEN  AH4501  50 m     
95  123  Tarnanidis Nikolaos  2002  KLIPPAN  AY3902  50 m     
96  184  Ghidini Simon  2001  MKK  AR9701  50 m     
97  195  Klittbo Oscar  2002  MKK  AA2702  50 m     
98  201  Lennartsson Hugo  2004  MKK  AE0904  50 m     
99  230  Strömland Jakob  2003  MKK  AO4703  50 m     
 
 

Skapad av WinGrodan 1.24.06  Utskriftsdatum  13 maj 2016 
Licensierad till: Simklubben Sydsim  Utskriftstid  18:23 
 

LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner