2020-04-01   04:15:39
Välj tävling:

Välj språk:
Swedish English Denmark Finland

Program för Sydsim Swim Meet

Nedan visas startlistor och heatlistor uppdelade per tävlingspass.

Tävlingspass

19_S
Gren 19, 200m Frisim Damer 
 
Sponsor: Burlövs kommun 
 
 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 









 
386  Forés Alba  1998  SK TRITON  AI5298  50 m  2:03.17   
460  Holm Josephine  1999  KVIK  9982AA  50 m  2:04.72   
481  Schütt Ida  1996  KVIK  9642AI  50 m  2:07.89   
69  Lundblad Alicia  2001  HS  AF6801  50 m  2:09.30   
449  Linde Atkins Phoebe  2000  KVIK  0058AA  50 m  2:09.34   
Ülger Olivia  2000  ESLÖVS SS  AK3800  50 m  2:09.42   
487  Wael Emma  1993  KVIK  9374AL  50 m  2:09.60   
355  Heimsten Sofia  1997  SK SYDSIM  AT8697  50 m  2:09.65   
486  Sylvest Sara  2000  KVIK  0086AD  50 m  2:09.85   
10  50  Hallbäck Ebba  2000  HS  AL0600  50 m  2:10.17   
11  466  Kornbek Sofie  2000  KVIK  0084AD  50 m  2:10.64   
12  143  Rydgren My  1999  LANDSKRONA  AT5699  50 m  2:11.73   
13  185  Grahovac Anna  1999  MKK  AM5899  50 m  2:12.28   
14  358  Johansson Malin  1997  SK SYDSIM  AL0497  50 m  2:12.44   
15  133  Johannesson Elin  1999  LANDSKRONA  AM4299  50 m  2:12.85   
16  454  Gregersen Kajsa  2001  KVIK  0186AM  50 m  2:12.85   
17  483  Krøyer Svendsen Julie  2002  KVIK  0222AA  50 m  2:13.27   
18  350  Grewell My  1998  SK SYDSIM  BE2698  50 m  2:13.29   
19  211  Mikkelsen Josephine  2002  MKK  AI5202  50 m  2:14.91   
20  357  Holmberg Johanna  1993  SK SYDSIM  BH9693  50 m  2:14.97   
21  402  Nilsson Johanna  1996  SK TRITON  AD0696  50 m  2:15.24   
22  144  Sandwång Ida  2001  LANDSKRONA  AM3601  50 m  2:15.30   
23  289  Moberg Elin  1999  POSEIDON  AU2699  50 m  2:15.37   
24  365  Lövdahl Michelle  1995  SK SYDSIM  AH8895  50 m  2:15.41   
25  49  Gustavsson Kajsa  2001  HS  AW2401  50 m  2:15.44   
26  442  Parfitt Nicola  2000  TRELLEBORG  AE3400  50 m  2:15.69   
27  103  Nilsson Sara  1998  SS IDEN  AF3498  50 m  2:15.70   
28  411  Stenberg Sara  2001  SK TRITON  AA8601  50 m  2:16.18   
29  391  Grönberg Madeleine  1999  SK TRITON  AH3699  50 m  2:16.20   
30  438  Lareva Davilda  2000  TRELLEBORG  AE4400  50 m  2:16.44   
31  157  Persson Emma  1999  SK LÖDDE  AM7299  50 m  2:16.77   
32  452  Gaard Regitze  2001  KVIK  0178AG  50 m  2:17.09   
33  78  Rasmusson Nelly  2001  HS  AO7201  50 m  2:17.64   
34  368  Nordefell Frida  2000  SK SYDSIM  AF1800  50 m  2:17.78   
35  137  Moreau Isabelle  2001  LANDSKRONA  AM0201  50 m  2:18.12   
36  88  Thomasson Clara  2001  HS  BD6601  50 m  2:18.40   
37  478  Petersen Tine  2003  KVIK  0304AO  50 m  2:18.50   
38  207  Lindell Nicola  2001  MKK  BV2401  50 m  2:18.66   
39  126  Brinkhagen Julia  1999  LANDSKRONA  AM3299  50 m  2:19.29   
40  Nilsson Josefin  1999  ESLÖVS SS  AK4899  50 m  2:19.53   
41  158  Ranevi Louise  1999  SK LÖDDE  AI3299  50 m  2:20.17   
42  250  Björnberg Anna  1992  POSEIDON  BB4892  50 m  2:20.17   
43  64  Lennberger Emmie  2000  HS  AN7200  50 m  2:20.22   
44  178  Eilertsson Ester  2003  MKK  AE0203  50 m  2:21.23   
45  24  Nobrell Sara  2002  SK HAJEN  BM1402  50 m  2:21.52   
46  193  Ingner Johanna  2002  MKK  AI4202  50 m  2:21.59   
47  35  Arvidsson Josefine  2001  HS  AN7801  50 m  2:21.81   
48  480  Schmid Liva  2000  KVIK  0012AV  50 m  2:22.64   
49  296  Oredsson Ditte  2003  POSEIDON  AM9403  50 m  2:22.70   
50  252  Bontidean Annamaria  2000  POSEIDON  BA0200  50 m  2:22.81   
51  433  Thunberg Ellen  2001  ÄNGELHOLM  BC7401  50 m  2:23.10   
52  117  Henriksson Gabriella  2000  KLIPPAN  AS8400  50 m  2:23.22   
53  330  Revstedt Isabella  2001  SK RAN  AN2801  50 m  2:23.92   
54  202  Lennartsson Tove  2000  MKK  AM1800  50 m  2:23.94   
55  59  Jönsson Maja  2001  HS  BL1201  50 m  2:23.97   
56  170  Andersson Johanna  2002  MKK  AK8202  50 m  2:23.97   
57  278  Lagoguez Mary  2001  POSEIDON  BD9801  50 m  2:24.14   
58  58  Jälminger Ebba  2002  HS  AO9602  50 m  2:24.50   
59  164  Åsberg Carolina  2002  SK LÖDDE  AJ1802  50 m  2:24.67   
60  90  Trägårdh Amanda  2001  HS  BL3201  50 m  2:24.70   
61  141  Rundblad Elin  1999  LANDSKRONA  AN3299  50 m  2:25.31   
62  479  Puggaard Celia  2003  KVIK  0346AA  50 m  2:26.11   
63  458  Hedegaard Anika  2002  KVIK  0266AA  50 m  2:26.22   
64  425  Flodmark Klara  2001  ÄNGELHOLM  AE4201  50 m  2:26.40   
65  420  Aronsson Clara  2002  TYRINGE SS  AE4202  50 m  2:26.87   
66  233  Torres Olivia  1999  MKK  BL9299  50 m  2:27.05   
67  396  Lindström Thea  2000  SK TRITON  AF9600  50 m  2:27.18   
68  306  Tufvesson Linn  2001  POSEIDON  AT5201  50 m  2:27.31   
69  107  Törneman Moa  2001  SS IDEN  AN6401  50 m  2:27.45   
70  212  Morfelt Mollie  2003  MKK  AG8803  50 m  2:27.45   
71  379  Vesterlund Kocsis Tilda  1999  SK SYDSIM  AW4699  50 m  2:27.46   
72  48  Gren Annika  1999  HS  BL2499  50 m  2:27.63   
73  468  Melhede Chastine  2002  KVIK  0292AZ  50 m  2:27.86   
74  432  Sandberg Alma  2002  ÄNGELHOLM  AU3802  50 m  2:27.89   
75  116  Bengtsson Alice  2000  KLIPPAN  AM0200  50 m  2:28.00   
76  339  Cerutti Emma  2002  SK SYDSIM  AI9402  50 m  2:28.16   
77  75  Palm Elly  2001  HS  BP4401  50 m  2:28.54   
78  430  Palmquist Emma  2000  ÄNGELHOLM  AS1400  50 m  2:28.62   
79  217  Osterman Julia  2004  MKK  AS5804  50 m  2:28.91   
80  174  Björkdahl Ida  2002  MKK  AJ4202  50 m  2:28.92   
81  275  Karlsson Noemi  2001  POSEIDON  BQ5801  50 m  2:28.98   
82  362  Lagnerup Isabella  2000  SK SYDSIM  AS7800  50 m  2:29.03   
83  422  Bernspång Cornelia  2003  TYRINGE SS  AW7603  50 m  2:29.89   
84  383  Bokander Siri  2003  SK TRITON  BF8403  50 m  2:30.98   
85  371  Ostreus Lina  2002  SK SYDSIM  AV4202  50 m  2:31.30   
86  417  Wivsätter Gabriella  2003  SK TRITON  AE4603  50 m  2:31.50   
87  456  Sirek Hansen Sarah  2003  KVIK  0352AB  50 m  2:32.17   
88  261  Gravrogk-Linde Serena  2000  POSEIDON  AM8600  50 m  2:32.49   
89  98  Dellhede Viktoria  2003  SS IDEN  AD2403  50 m  2:32.92   
90  248  Björkman Amanda  2001  POSEIDON  AF3101  50 m  2:33.08   
91  382  Björkman Karin  2001  SK TRITON  AD9401  50 m  2:33.12   
92  215  Orban Kristina  2004  MKK  AS9804  50 m  2:33.20   
93  68  Llupa Julise  2002  HS  AO7602  50 m  2:33.34   
94  124  Vedlugaite Belinda  2000  KLIPPAN  BK5200  50 m  2:34.06   
95  36  Bengtsson Lisa  2002  HS  AE5802  50 m  2:34.11   
96  57  Juliusson Sofia  2002  HS  AT3802  50 m  2:34.39   
97  173  Bjurnemark Lovisa  2003  MKK  BG9603  50 m  2:34.80   
98  336  Berisha Anna  2001  SK SYDSIM  AY1401  50 m  2:35.92   
99  13  Dolmark Linnea  2002  SK HAJEN  AO0602  50 m  2:37.00   
100  344  Eek Emilia  2001  SK SYDSIM  AP0401  50 m  2:37.70   
101  424  Carlsson Wilma  2000  ÄNGELHOLM  AV0600  50 m  2:37.73   
102  125  Assarsson Elsa  2001  LANDSKRONA  AD1401  50 m  2:37.87   
103  243  Bengtsson Isabelle  2002  POSEIDON  AV1802  50 m  2:37.89   
104  200  Lang Mia  2002  MKK  BO8402  50 m  2:38.28   
105  149  Dihle Filippa  2003  SK LÖDDE  AR6203  50 m  2:39.11  EFT 
106  165  Önnestam Amanda  2001  SK LÖDDE  AM2401  50 m  2:39.39   
107  404  Nolén Nina  2002  SK TRITON  AY1402  50 m  2:39.39   
108  387  Forsgren Cornelia  2000  SK TRITON  AC2800  50 m  2:39.66   
109  246  Bergquist Boel  2003  POSEIDON  BI2803  50 m  2:39.78   
110  28  Thorsson Tilde  2003  SK HAJEN  AL6203  50 m  2:41.55   
111  167  Ahlbeck Nicole  2003  MKK  AR2603  50 m  2:41.60   
112  255  Carlberg Matilda  2002  POSEIDON  AX6402  50 m  2:43.65   
113  269  Hägg Siri  2002  POSEIDON  BA0202  50 m  2:43.88   
114  187  Gustafson Agnes  2003  MKK  BH6403  50 m  2:45.23   
115  10  Barnell Hanna  2003  SK HAJEN  BF6403  50 m  2:45.47   
116  274  Johansson Vanessa  2006  POSEIDON  AA4606  50 m  2:49.44   
117  29  Tretinjak Isabell  2003  SK HAJEN  AH1203  50 m  2:53.07   
118  413  Stålhammar Emilia  2001  SK TRITON  BD7601  50 m  2:53.85   
119  277  Kjellin Elma  2003  POSEIDON  AT5203  50 m  2:53.95   
120  409  Schmidt Matilda  2002  SK TRITON  AO4402  50 m  2:54.38   
121  423  Lamminsaari Mila  2003  TYRINGE SS  BN3603  50 m  2:55.43   
122  264  Hansson Matilda  2002  POSEIDON  BC2202  50 m  3:02.22   
123  282  Lindberg Alma  2002  POSEIDON  AQ4202  50 m  3:02.35   
124  253  Bontidean Emma  2003  POSEIDON  AW1803  50 m  3:03.82   
125  291  Nilbecker Sabina  2004  POSEIDON  AR3804  50 m  3:09.12   
126  419  Öhlin Nora  2000  SK TRITON  BR1400  50 m  3:10.53   
127  84  Stenhård Ellinor  2002  HS  AV8402  50 m  3:10.78   
128  102  Morin My  2001  SS IDEN  AK3401  50 m  3:15.94   
129  305  Söderstjärna Thea  2003  POSEIDON  AT2403  50 m  3:17.51   
130  87  Svensson Wilma  2002  HS  BK8402  50 m     
131  96  Böhme Angelica  2003  SS IDEN  AR3603  50 m     
132  175  Bredberg Jakstrand Sanna  2003  MKK  BG1803  50 m     
133  210  Mattsson Emma  2003  MKK  BO5803  50 m     
134  227  Skans Marjana  2002  MKK  BW3802  50 m     
135  242  Andersson Medhanie Johanna  2005  POSEIDON  AG0405  50 m     
 
 

Skapad av WinGrodan 1.24.06  Utskriftsdatum  13 maj 2016 
Licensierad till: Simklubben Sydsim  Utskriftstid  18:23 
 

LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner