2020-01-25   13:51:55
Valitse kilpailu:

Valitse kieli:
Swedish English Denmark Finland

Ohjelma Joensuu INTERSPORT-uinnit 2016

Alla löytyy osallistujaluetteloita ja lähtölistoja jaettuna kilpailujaksoihin.

Kilpailu

# Laji Vaihe Yhteistyökumppani Osallistujaluettelo Erälista
1 50m VU Naiset masters Suorafinaali Konekesko Oy Osallistujaluettelo Erälista
2 50m VU Miehet masters Suorafinaali Kaivospuu Oy Osallistujaluettelo Erälista
3 50m Perhosuinti Naiset Suorafinaali Pohjolan Matkat Osallistujaluettelo Erälista
4 50m Perhosuinti Miehet Suorafinaali Vatupassi Oy Osallistujaluettelo Erälista
5 100m Selkäuinti Naiset Suorafinaali Joensuun Kauppa ja Kone Osallistujaluettelo Erälista
6 100m Selkäuinti Miehet Suorafinaali Pohjois-Karjalan Sähkö Oy Osallistujaluettelo Erälista
7 200m Vapaauinti Naiset Suorafinaali STARK OY Osallistujaluettelo Erälista
8 200m Vapaauinti Miehet Suorafinaali Sanomalehti Karjalainen Osallistujaluettelo Erälista
9 50m Selkäuinti Naiset Suorafinaali Joensuun Laivaus Oy Osallistujaluettelo Erälista
10 50m Selkäuinti Miehet Suorafinaali If Vakuutus Osallistujaluettelo Erälista
11 100m Rintauinti Naiset Suorafinaali PKO Osallistujaluettelo Erälista
12 100m Rintauinti Miehet Suorafinaali Scanpole Osallistujaluettelo Erälista
13 200m Perhosuinti Naiset Suorafinaali Surakka Oy Osallistujaluettelo Erälista
14 200m Perhosuinti Miehet Suorafinaali HKK-Kuljetus Oy   Erälista
15 50m Rintauinti Naiset Suorafinaali Itä-Suomen Liikuntaopisto Osallistujaluettelo Erälista
16 50m Rintauinti Miehet Suorafinaali Itä-Suomen Lääkärikeskus Osallistujaluettelo Erälista
17 100m Vapaauinti Naiset Suorafinaali Nanocomp Oy Osallistujaluettelo Erälista
18 100m Vapaauinti Miehet Suorafinaali Euro-Exime Oy Osallistujaluettelo Erälista
19 200m Selkäuinti Naiset Suorafinaali Fabrik Osallistujaluettelo Erälista
20 200m Selkäuinti Miehet Suorafinaali Xerox Partner Joensuu Oy   Erälista
21 50m Vapaauinti Naiset Suorafinaali Jokikone Oy Osallistujaluettelo Erälista
22 50m Vapaauinti Miehet Suorafinaali Henki-Fennia Osallistujaluettelo Erälista
23 100m Perhosuinti Naiset Suorafinaali Kuljetusliike E Mäkinen Osallistujaluettelo Erälista
24 100m Perhosuinti Miehet Suorafinaali Rakennusliike Anres Oy Osallistujaluettelo Erälista
25 200m Rintauinti Naiset Suorafinaali Lieksan Saha Oy Osallistujaluettelo Erälista
26 200m Rintauinti Miehet Suorafinaali Pohjois-Karjalan KTK Oy Osallistujaluettelo Erälista
27 4X50m Sekauinti Tytöt Suorafinaali Joen Talo Osallistujaluettelo Erälista
28 4X50m Sekauinti Pojat Suorafinaali Fysios Osallistujaluettelo Erälista
29 4X50m Sekauinti Naiset Suorafinaali Varma Osallistujaluettelo Erälista
30 4X50m Sekauinti Miehet Suorafinaali Autotalo Laakkonen Osallistujaluettelo Erälista

Image
LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner