2021-03-06   13:09:37
Välj tävling:

Välj språk:
Swedish English Denmark Finland

Program för Utmanaren, Täby Sim

Nedan visas startlistor och heatlistor uppdelade per tävlingspass.

Söndag den 29/5 kl 10.00

Heatlista Gren 1
Heatlista 
 
  Tävling  Utmanaren 2016-05-29    Utskriftsdatum  29 maj 2016   
  Tävlingsort  Täby    Utskriftstid  09:09   
  Arrangör  Täby Sim         
  Bassäng  25m         
  Tävlingsdatum  29 maj 2016         
 
 
 
Gren 1, 25m Ryggsim Mixed  Finaler (12) 
Guldtid: 0.26 
Silvertid: 0.29 
Bronstid: Genomföra 
 
Heat 1 (12) 
 
ID  Bana  Namn  Född  Licens  Förening    Bassäng  Tid 
 
               
198  Emelie Campenfeldt  2006    TÄBY SIM    25m   
Ruixuan Ju  2007    TÄBY SIM    25m   
60  Kasper Johnson  2007    TÄBY SIM    25m   
               
               

 
Heat 2 (12) 
 
ID  Bana  Namn  Född  Licens  Förening    Bassäng  Tid 
 
               
46  Milton Juhlin Fredriksson  2007    TÄBY SIM    25m   
72  Olivia Allert  2007    TÄBY SIM    25m   
44  Carl Olsson  2008    TÄBY SIM    25m   
27  Oliwer Nilsson  2008    TÄBY SIM    25m   
               

 
Heat 3 (12) 
 
ID  Bana  Namn  Född  Licens  Förening    Bassäng  Tid 
 
Sofia Atkinson Maccallum  2007    TÄBY SIM    25m   
48  Elis Bergman  2007    TÄBY SIM    25m   
58  Nathalie Lindkvist  2009    TÄBY SIM    25m   
32  Gideon Larsson  2008    TÄBY SIM    25m   
26  Hedda Dahlborn  2008    TÄBY SIM    25m   
37  Melker Vallén  2006    TÄBY SIM    25m   

 
Heat 4 (12) 
 
ID  Bana  Namn  Född  Licens  Förening    Bassäng  Tid 
 
69  Bertil Jöngren  2007    TÄBY SIM    25m   
43  Madeleine Franzén  2005    TÄBY SIM    25m   
197  Simon Olsson  2007    TÄBY SIM    25m   
54  Max Svensson  2006    TÄBY SIM    25m   
41  Thea Ögren  2007    TÄBY SIM    25m   
71  Julia Sieppi  2008    TÄBY SIM    25m   

 
Heat 5 (12) 
 
ID  Bana  Namn  Född  Licens  Förening    Bassäng  Tid 
 
30  Elin Wallen  2007    TÄBY SIM    25m   
Elinor Cedermark  2006    TÄBY SIM    25m   
61  Arvid Larsson  2007    TÄBY SIM    25m   
Erik Talipov  2007    TÄBY SIM    25m   
14  Nora Mikalsen  2008    TÄBY SIM    25m   
20  Julia Olander  2006    TÄBY SIM    25m   

 
Heat 6 (12) 
 
ID  Bana  Namn  Född  Licens  Förening    Bassäng  Tid 
 
67  Clara Elander  2008    TÄBY SIM    25m   
42  Louisa Lindberg  2009    TÄBY SIM    25m   
196  Anton Hellgren  2007    TÄBY SIM    25m   
29  Satoshi Shirabe  2006    TÄBY SIM    25m   
11  Axel Norlin  2006    TÄBY SIM    25m   
73  Gabriel Nordell  2004    TÄBY SIM    25m   

 
Heat 7 (12) 
 
ID  Bana  Namn  Född  Licens  Förening    Bassäng  Tid 
 
25  Christoffer Lenstad  2008    TÄBY SIM    25m  48.23 
38  Teya Degerbalkan  2009    TÄBY SIM    25m  41.30 
62  Anton Thermaenius  2009    TÄBY SIM    25m  40.63 
35  Fredrik Bentley  2006    TÄBY SIM    25m  41.07 
Malte Steinle  2009    TÄBY SIM    25m  42.37 
34  Mathilde Koch  2008    TÄBY SIM    25m  48.34 

 
Heat 8 (12) 
 
ID  Bana  Namn  Född  Licens  Förening    Bassäng  Tid 
 
24  Hedda Härning-Nilsson  2008    TÄBY SIM    25m  38.96 
50  Noel Lundström  2007    TÄBY SIM    25m  38.18 
51  August Svensson  2007    TÄBY SIM    25m  36.62 
21  Alva Björk  2008    TÄBY SIM    25m  36.70 
56  Liam Koulahi  2006    TÄBY SIM    25m  38.44 
16  Linn Eberle  2008    TÄBY SIM    25m  40.20 

 
Heat 9 (12) 
 
ID  Bana  Namn  Född  Licens  Förening    Bassäng  Tid 
 
Linnea Boman  2009    TÄBY SIM    25m  34.70 
57  Caitlin Lenstad  2008    TÄBY SIM    25m  33.93 
Elsa Samuelsson  2006    TÄBY SIM    25m  33.01 
15  Tilda Sandberg  2005    TÄBY SIM    25m  33.30 
68  Sahand Khogasteh  2003    TÄBY SIM    25m  34.29 
49  Anneli Gonsalves  2006    TÄBY SIM    25m  35.09 

 
Heat 10 (12) 
 
ID  Bana  Namn  Född  Licens  Förening    Bassäng  Tid 
 
22  Victor Homayounfar  2006    TÄBY SIM    25m  31.16 
195  Elin Lundblad  2007    TÄBY SIM    25m  30.33 
47  Andrea Gonsalves  2003    TÄBY SIM    25m  29.95 
18  Arvid Frykehag  2007    TÄBY SIM    25m  30.00 
17  Stella Bråkenhielm  2006    TÄBY SIM    25m  30.69 
40  Matilda Elofsson  2007    TÄBY SIM    25m  32.28 

 
Heat 11 (12) 
 
ID  Bana  Namn  Född  Licens  Förening    Bassäng  Tid 
 
59  Saiesha Sawhney  2005    TÄBY SIM    25m  29.06 
Theodor Hallquisth  2007    TÄBY SIM    25m  28.03 
65  Theo Thermaenius  2007    TÄBY SIM    25m  27.39 
23  Baltzar Larsson  2006    TÄBY SIM    25m  27.53 
36  Sebastian Tegelberg  2006    TÄBY SIM    25m  28.77 
28  Johannes Lörinc  2007    TÄBY SIM    25m  29.52 

 
Heat 12 (12) 
 
ID  Bana  Namn  Född  Licens  Förening    Bassäng  Tid 
 
64  Felix Eberle  2006    TÄBY SIM    25m  26.76 
45  Emma Wahlqvist  2007    TÄBY SIM    25m  26.53 
39  Max Tonn  2004    TÄBY SIM    25m  26.06 
52  Edward Watson  2008    TÄBY SIM    25m  26.26 
12  Stanislav Shabaltas  2005    TÄBY SIM    25m  26.53 
33  Whilda Göransson  2006    TÄBY SIM    25m  27.29 

 
 

Skapad av WinGrodan 1.24.07  Utskriftsdatum  29 maj 2016 
Licensierad till: Täby Sim  Utskriftstid  09:09 
 

LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner