2021-03-06   13:13:04
Välj tävling:

Välj språk:
Swedish English Denmark Finland

Program för Utmanaren, Täby Sim

Nedan visas startlistor och heatlistor uppdelade per tävlingspass.

1_S
Gren 1, 25m Ryggsim Mixed 
 
Guldtid: 0.26 
Silvertid: 0.29 
Bronstid: Genomföra 
 
 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 









 
72  Allert Olivia  2007  TÄBY SIM    25 m     
Atkinson Maccallum Sofia  2007  TÄBY SIM    25 m     
35  Bentley Fredrik  2006  TÄBY SIM    25 m  41.07   
48  Bergman Elis  2007  TÄBY SIM    25 m     
21  Björk Alva  2008  TÄBY SIM    25 m  36.70   
Boman Linnea  2009  TÄBY SIM    25 m  34.70   
17  Bråkenhielm Stella  2006  TÄBY SIM    25 m  30.69   
198  Campenfeldt Emelie  2006  TÄBY SIM    25 m     
Cedermark Elinor  2006  TÄBY SIM    25 m     
10  26  Dahlborn Hedda  2008  TÄBY SIM    25 m     
11  38  Degerbalkan Teya  2009  TÄBY SIM    25 m  41.30   
12  64  Eberle Felix  2006  TÄBY SIM    25 m  26.76   
13  16  Eberle Linn  2008  TÄBY SIM    25 m  40.20   
14  67  Elander Clara  2008  TÄBY SIM    25 m     
15  Elmenhold Lovisa  2007  TÄBY SIM    25 m     
16  40  Elofsson Matilda  2007  TÄBY SIM    25 m  32.28   
17  53  Falk Hanna  2005  TÄBY SIM    25 m     
18  43  Franzén Madeleine  2005  TÄBY SIM    25 m     
19  18  Frykehag Arvid  2007  TÄBY SIM    25 m  30.00   
20  47  Gonsalves Andrea  2003  TÄBY SIM    25 m  29.95   
21  49  Gonsalves Anneli  2006  TÄBY SIM    25 m  35.09   
22  70  Gustavsson Viggo  2007  TÄBY SIM    25 m     
23  33  Göransson Whilda  2006  TÄBY SIM    25 m  27.29   
24  Hallquisth Theodor  2007  TÄBY SIM    25 m  28.03   
25  196  Hellgren Anton  2007  TÄBY SIM    25 m     
26  22  Homayounfar Victor  2006  TÄBY SIM    25 m  31.16   
27  24  Härning-Nilsson Hedda  2008  TÄBY SIM    25 m  38.96   
28  60  Johnson Kasper  2007  TÄBY SIM    25 m     
29  Ju Ruixuan  2007  TÄBY SIM    25 m     
30  46  Juhlin Fredriksson Milton  2007  TÄBY SIM    25 m     
31  69  Jöngren Bertil  2007  TÄBY SIM    25 m     
32  68  Khogasteh Sahand  2003  TÄBY SIM    25 m  34.29   
33  34  Koch Mathilde  2008  TÄBY SIM    25 m  48.34   
34  56  Koulahi Liam  2006  TÄBY SIM    25 m  38.44   
35  61  Larsson Arvid  2007  TÄBY SIM    25 m     
36  23  Larsson Baltzar  2006  TÄBY SIM    25 m  27.53   
37  32  Larsson Gideon  2008  TÄBY SIM    25 m     
38  57  Lenstad Caitlin  2008  TÄBY SIM    25 m  33.93   
39  25  Lenstad Christoffer  2008  TÄBY SIM    25 m  48.23   
40  66  Lilja Emelie  2006  TÄBY SIM  AP8206  25 m  29.00   
41  42  Lindberg Louisa  2009  TÄBY SIM    25 m     
42  58  Lindkvist Nathalie  2009  TÄBY SIM    25 m     
43  195  Lundblad Elin  2007  TÄBY SIM    25 m  30.33   
44  50  Lundström Noel  2007  TÄBY SIM    25 m  38.18   
45  28  Lörinc Johannes  2007  TÄBY SIM    25 m  29.52   
46  14  Mikalsen Nora  2008  TÄBY SIM    25 m     
47  27  Nilsson Oliwer  2008  TÄBY SIM    25 m     
48  73  Nordell Gabriel  2004  TÄBY SIM    25 m     
49  11  Norlin Axel  2006  TÄBY SIM    25 m     
50  20  Olander Julia  2006  TÄBY SIM    25 m     
51  44  Olsson Carl  2008  TÄBY SIM    25 m     
52  197  Olsson Simon  2007  TÄBY SIM    25 m     
53  19  Papadogeorgou Elisabeth  2007  TÄBY SIM    25 m     
54  Samuelsson Elsa  2006  TÄBY SIM    25 m  33.01   
55  15  Sandberg Tilda  2005  TÄBY SIM    25 m  33.30   
56  59  Sawhney Saiesha  2005  TÄBY SIM    25 m  29.06   
57  12  Shabaltas Stanislav  2005  TÄBY SIM    25 m  26.53   
58  29  Shirabe Satoshi  2006  TÄBY SIM    25 m     
59  71  Sieppi Julia  2008  TÄBY SIM    25 m     
60  31  Smith Todd  2004  TÄBY SIM    25 m     
61  Steinle Malte  2009  TÄBY SIM    25 m  42.37   
62  51  Svensson August  2007  TÄBY SIM    25 m  36.62   
63  54  Svensson Max  2006  TÄBY SIM    25 m     
64  Talipov Erik  2007  TÄBY SIM    25 m     
65  36  Tegelberg Sebastian  2006  TÄBY SIM    25 m  28.77   
66  62  Thermaenius Anton  2009  TÄBY SIM    25 m  40.63   
67  65  Thermaenius Theo  2007  TÄBY SIM    25 m  27.39   
68  39  Tonn Max  2004  TÄBY SIM    25 m  26.06   
69  63  Trossing Simon  2007  TÄBY SIM    25 m     
70  45  Wahlqvist Emma  2007  TÄBY SIM    25 m  26.53   
71  30  Wallen Elin  2007  TÄBY SIM    25 m     
72  37  Vallén Melker  2006  TÄBY SIM    25 m     
73  52  Watson Edward  2008  TÄBY SIM    25 m  26.26   
74  13  von Goës Ester  2008  TÄBY SIM    25 m  41.89   
75  55  Zuhr Joakim  2007  TÄBY SIM    25 m  47.06   
76  41  Ögren Thea  2007  TÄBY SIM    25 m     
 
 

Skapad av WinGrodan 1.24.07  Utskriftsdatum  27 maj 2016 
Licensierad till: Täby Sim  Utskriftstid  15:00 
 
2_S
Gren 2, 50m Ryggsim Mixed 
 
Guldtid: 0.47 
Silvertid: 0.51 
Bronstid: 0.56 
 
 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 









 
97  Alsén Emma  2007  TÄBY SIM    25 m  48.39   
78  Amanbaev Adam  2005  TÄBY SIM  AI6305  25 m  50.97   
79  Berndtsson Ludvig  2005  TÄBY SIM    25 m  51.40   
80  Blomqvist Alva  2005  TÄBY SIM    25 m     
93  Blomqvist Axel  2004  TÄBY SIM    25 m     
98  Bodén Hampus  2005  TÄBY SIM  AI8305  25 m     
101  Buchli Yannick  2005  TÄBY SIM    25 m  1:02.35   
82  Collantes Claudio  2001  TÄBY SIM    25 m  48.92   
81  Degerbalkan Deniz  2006  TÄBY SIM  AP3406  25 m  48.90   
10  94  Degerbalkan Elvin  2006  TÄBY SIM  AH6106  25 m  48.41   
11  199  Ergvall Nicholas  2004  TÄBY SIM    25 m  51.03   
12  95  Ersson Sixten  2007  TÄBY SIM    25 m  50.99   
13  85  Florén Smith Erik  2004  TÄBY SIM    25 m     
14  76  Gong Anton  2005  TÄBY SIM    25 m  54.81   
15  91  Hallquisth Wilhelm  2005  TÄBY SIM    25 m  51.29   
16  99  holmberg jack  2006  TÄBY SIM    25 m     
17  96  Ladis Alexandros  2005  TÄBY SIM    25 m  53.62   
18  83  Lindgren Junie  2004  TÄBY SIM  BO2604  25 m  47.82   
19  92  Lindqvist Ida  2005  TÄBY SIM    25 m  50.59   
20  84  Lundberg Tuva  2006  TÄBY SIM    25 m  48.14   
21  100  Markowicz Caroline  2005  TÄBY SIM    25 m  56.56   
22  88  Norlin Filip  2005  TÄBY SIM    25 m     
23  89  Riahi Adrian  2005  TÄBY SIM  AF3905  25 m  47.83   
24  102  Suves Robin  2006  TÄBY SIM    25 m  51.79   
25  87  Tarish Emil  2006  TÄBY SIM    25 m  48.34   
26  103  Thoresson Arvid  2005  TÄBY SIM    25 m     
27  75  Todorovac Hallongren Benjamin  2006  TÄBY SIM  AM7706  25 m  49.30   
28  77  Warglo Alice  2004  TÄBY SIM    25 m  51.23   
29  74  Westerdahl Clara  2005  TÄBY SIM    25 m  48.09   
30  90  von Trzaska Gustav  2004  TÄBY SIM    25 m  51.34   
31  86  Öström Torun  2004  TÄBY SIM    25 m  51.61   
 
 

Skapad av WinGrodan 1.24.07  Utskriftsdatum  27 maj 2016 
Licensierad till: Täby Sim  Utskriftstid  15:00 
 
3_S
Gren 3, 100m Ryggsim Mixed 
 
Guldtid: 1.25 
Silvertid: 1.35 
Bronstid: 1.45 
 
 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 









 
118  Aronsson Erika  2005  TÄBY SIM  AM2205  25 m  1:28.95   
105  Bebenek Daniel  2006  TÄBY SIM  AC4706  25 m     
115  Borgfors Amanda  2004  TÄBY SIM  AS1804  25 m  1:36.11   
110  Catrina Ioana  2004  TÄBY SIM  BN2804  25 m  1:29.44   
119  Davies Alice  2004  TÄBY SIM  BH5404  25 m  1:35.36   
127  Forsberg Emilia  2003  TÄBY SIM  BN9203  25 m  1:23.79   
108  Frayon Emil  2002  TÄBY SIM  AV1502  25 m  1:42.39   
126  Frayon Paul  2004  TÄBY SIM  AN0304  25 m  1:35.56   
125  Grundin Fredrick  2003  TÄBY SIM  AR8703  25 m  1:24.18   
10  121  Gustavsson Agnes  2005  TÄBY SIM  AV3405  25 m  1:38.23   
11  116  Hanna Jousef  2003  TÄBY SIM  AS3503  25 m  1:34.85   
12  128  Haux Hannah  2004  TÄBY SIM  BC3804  25 m  1:34.08   
13  117  Juhlin Fredriksson Noah  2005  TÄBY SIM    25 m  1:24.80   
14  114  Ladis Dimitris  2003  TÄBY SIM  AS4503  25 m  1:33.73   
15  122  Leineweber Charlotta  2002  TÄBY SIM    25 m     
16  124  Lingham Maja  2004  TÄBY SIM  BC8204  25 m  1:33.93   
17  113  Mae Bailey Darcey  2004  TÄBY SIM  BC7204  25 m  1:32.17   
18  107  Malmström Irma  2004  TÄBY SIM    25 m  1:29.90   
19  112  Mattsson Saga  2004  TÄBY SIM    25 m  1:39.34   
20  123  Nilsson Samuel  2003  TÄBY SIM  AR9703  25 m  1:32.06   
21  120  Northun Lind Cecilia  2002  TÄBY SIM    25 m     
22  106  Ribberheim Lukas  2002  TÄBY SIM  AT2902  25 m  1:37.95   
23  111  Schibbye Matilda  2004  TÄBY SIM  BC5204  25 m  1:38.57   
24  104  Sommar Emma  2004  TÄBY SIM  BA5604  25 m  1:30.63   
25  109  Thermaenius Ella  2005  TÄBY SIM  BB7405  25 m     
 
 

Skapad av WinGrodan 1.24.07  Utskriftsdatum  27 maj 2016 
Licensierad till: Täby Sim  Utskriftstid  15:00 
 
4_S
Gren 4, 25m Bröstsim Mixed 
 
Guldtid: 0.28 
Silvertid: 0.31 
Bronstid: Genomföra 
 
 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 









 
145  Ahlberg Linnea  2007  TÄBY SIM    25 m     
35  Bentley Fredrik  2006  TÄBY SIM    25 m  47.17   
48  Bergman Elis  2007  TÄBY SIM    25 m     
21  Björk Alva  2008  TÄBY SIM    25 m  33.97   
154  Bronsdon Oliver  2008  TÄBY SIM    25 m     
148  Camp Ottilia  2005  TÄBY SIM    25 m  31.59   
Cedermark Elinor  2006  TÄBY SIM    25 m     
26  Dahlborn Hedda  2008  TÄBY SIM    25 m     
64  Eberle Felix  2006  TÄBY SIM    25 m  31.06   
10  16  Eberle Linn  2008  TÄBY SIM    25 m  33.83   
11  Elmenhold Lovisa  2007  TÄBY SIM    25 m     
12  133  Enbom Astrid  2006  TÄBY SIM    25 m     
13  152  Engstrand Lovisa  2006  TÄBY SIM    25 m  35.60   
14  43  Franzén Madeleine  2005  TÄBY SIM    25 m     
15  136  Ghobadi Daniel  2004  TÄBY SIM    25 m  36.40   
16  151  Gong Hanna  2007  TÄBY SIM    25 m  30.00   
17  49  Gonsalves Anneli  2006  TÄBY SIM    25 m  40.16   
18  150  Gustavsson Klara  2007  TÄBY SIM    25 m  29.38   
19  70  Gustavsson Viggo  2007  TÄBY SIM    25 m  31.04   
20  132  Göthe Alexander  2008  TÄBY SIM    25 m  34.50   
21  160  Göthe Amanda  2006  TÄBY SIM    25 m  29.78   
22  164  Hanna Melinn  2007  TÄBY SIM    25 m  28.72   
23  196  Hellgren Anton  2007  TÄBY SIM    25 m     
24  153  Hlawatsch Beatrice  2007  TÄBY SIM    25 m  29.11   
25  157  Holmgren Albin  2009  TÄBY SIM    25 m  29.32   
26  143  Homayounfar Elliot  2007  TÄBY SIM    25 m  38.59   
27  134  Hällkvist Emmy  2008  TÄBY SIM    25 m  29.30   
28  24  Härning-Nilsson Hedda  2008  TÄBY SIM    25 m  37.78   
29  60  Johnson Kasper  2007  TÄBY SIM    25 m  59.64   
30  Ju Ruixuan  2007  TÄBY SIM    25 m     
31  46  Juhlin Fredriksson Milton  2007  TÄBY SIM    25 m     
32  68  Khogasteh Sahand  2003  TÄBY SIM    25 m  26.61   
33  23  Larsson Baltzar  2006  TÄBY SIM    25 m  27.91   
34  25  Lenstad Christoffer  2008  TÄBY SIM    25 m  55.03   
35  156  Lenstad Kevin  2005  TÄBY SIM    25 m  37.28   
36  129  Lindblad Maja  2008  TÄBY SIM    25 m     
37  58  Lindkvist Nathalie  2009  TÄBY SIM    25 m     
38  195  Lundblad Elin  2007  TÄBY SIM    25 m  40.68   
39  28  Lörinc Johannes  2007  TÄBY SIM    25 m  41.21   
40  100  Markowicz Caroline  2005  TÄBY SIM    25 m  28.30   
41  147  Naik Ada  2005  TÄBY SIM    25 m     
42  162  Nordin Lund Filippa  2005  TÄBY SIM    25 m  29.27   
43  11  Norlin Axel  2006  TÄBY SIM    25 m     
44  88  Norlin Filip  2005  TÄBY SIM    25 m  30.65   
45  163  Olsson Sande Emma  2005  TÄBY SIM    25 m  32.30   
46  139  Rezaie Tara  2006  TÄBY SIM    25 m  31.33   
47  138  Rylander Emilia  2008  TÄBY SIM    25 m  33.87   
48  149  schibbye Molly  2006  TÄBY SIM    25 m     
49  140  Selkirk Ellinor  2004  TÄBY SIM    25 m     
50  146  Sevonen Troy  2008  TÄBY SIM    25 m  32.66   
51  31  Smith Todd  2004  TÄBY SIM    25 m     
52  137  Sommar Hannah  2007  TÄBY SIM    25 m  29.21   
53  141  Stein Erik  2005  TÄBY SIM    25 m  35.65   
54  131  Steinle Elias  2007  TÄBY SIM    25 m  31.47   
55  Steinle Malte  2009  TÄBY SIM    25 m  39.77   
56  158  SUN Yichen  2007  TÄBY SIM    25 m     
57  54  Svensson Max  2006  TÄBY SIM    25 m     
58  Talipov Erik  2007  TÄBY SIM    25 m     
59  62  Thermaenius Anton  2009  TÄBY SIM    25 m  44.64   
60  103  Thoresson Arvid  2005  TÄBY SIM    25 m  30.04   
61  161  Tiernan Plunkett Loki  2005  TÄBY SIM    25 m     
62  63  Trossing Simon  2007  TÄBY SIM    25 m     
63  135  Törnqvist Tyra  2006  TÄBY SIM    25 m  29.63   
64  159  Törnqvist Viggo  2008  TÄBY SIM    25 m  31.86   
65  52  Watson Edward  2008  TÄBY SIM    25 m  36.61   
66  130  Yang Cissy  2004  TÄBY SIM    25 m     
67  142  zhao william  2006  TÄBY SIM    25 m  29.13   
68  155  Zhou Erik  2005  TÄBY SIM    25 m  35.89   
69  165  Zhou Jina  2006  TÄBY SIM    25 m  31.36   
70  144  Åkerlund Tyra  2004  TÄBY SIM    25 m     
71  41  Ögren Thea  2007  TÄBY SIM    25 m     
 
 

Skapad av WinGrodan 1.24.07  Utskriftsdatum  27 maj 2016 
Licensierad till: Täby Sim  Utskriftstid  15:00 
 
5_S
Gren 5, 50m Bröstsim Mixed 
 
Guldtid: 0.51 
Silvertid: 0.55 
Bronstid: 0.58 
 
 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 









 
174  Bergman Love  2004  TÄBY SIM    25 m     
173  Boije-Lundgren Emeli  2005  TÄBY SIM  AU0205  25 m     
175  Boman Christoffer  2006  TÄBY SIM    25 m  58.50   
82  Collantes Claudio  2001  TÄBY SIM    25 m     
168  Danovskij Jan  2007  TÄBY SIM    25 m  53.48   
172  Day Julia  2005  TÄBY SIM  AT9805  25 m  56.59   
171  Fristedt Ebba  2004  TÄBY SIM    25 m  56.59   
76  Gong Anton  2005  TÄBY SIM    25 m  55.01   
91  Hallquisth Wilhelm  2005  TÄBY SIM    25 m  55.19   
10  177  Hedbeck Rebecka  2004  TÄBY SIM    25 m  52.83   
11  169  Humble Caspian  2005  TÄBY SIM    25 m  53.64   
12  167  Li Rose  2006  TÄBY SIM    25 m  59.54   
13  170  Lowbrink Edla  2004  TÄBY SIM    25 m  51.73   
14  73  Nordell Gabriel  2004  TÄBY SIM    25 m     
15  176  Serrander Daniel  2002  TÄBY SIM    25 m     
16  178  Sundberg Nora  2005  TÄBY SIM  AP4205  25 m  51.59   
17  102  Suves Robin  2006  TÄBY SIM    25 m  52.38   
18  166  Svensson Elsa  2004  TÄBY SIM    25 m     
19  39  Tonn Max  2004  TÄBY SIM    25 m     
 
 

Skapad av WinGrodan 1.24.07  Utskriftsdatum  27 maj 2016 
Licensierad till: Täby Sim  Utskriftstid  15:00 
 
6_S
Gren 6, 100m Bröstsim Mixed 
 
Guldtid: 1.35 
Silvertid: 1.45 
Bronstid: 1.55 
 
 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 









 
184  Ahlberg Erika  2004  TÄBY SIM  AS8604  25 m  1:36.34   
180  Ahlberg Fredrik  2003  TÄBY SIM  AR7903  25 m  1:44.62   
118  Aronsson Erika  2005  TÄBY SIM  AM2205  25 m  1:42.01   
115  Borgfors Amanda  2004  TÄBY SIM  AS1804  25 m  1:36.88   
185  Borgstedt Shahnazari Emma  2002  TÄBY SIM  BH2802  25 m  1:49.67   
110  Catrina Ioana  2004  TÄBY SIM  BN2804  25 m  1:49.02   
183  Danaë Plunkett Kore  2003  TÄBY SIM    25 m  1:37.63   
119  Davies Alice  2004  TÄBY SIM  BH5404  25 m  1:45.29   
108  Frayon Emil  2002  TÄBY SIM  AV1502  25 m  1:42.90   
10  126  Frayon Paul  2004  TÄBY SIM  AN0304  25 m  1:49.60   
11  128  Haux Hannah  2004  TÄBY SIM  BC3804  25 m  1:49.28   
12  181  Hellgren Elina  2004  TÄBY SIM  BA2404  25 m  1:47.50   
13  182  Kappling Albin  2003  TÄBY SIM  AS2503  25 m  1:34.58   
14  124  Lingham Maja  2004  TÄBY SIM  BC8204  25 m  1:44.64   
15  113  Mae Bailey Darcey  2004  TÄBY SIM  BC7204  25 m  1:41.70   
16  106  Ribberheim Lukas  2002  TÄBY SIM  AT2902  25 m  1:55.40   
17  111  Schibbye Matilda  2004  TÄBY SIM  BC5204  25 m  1:41.88   
18  179  Seel Simon  2003  TÄBY SIM  AO0903  25 m  1:29.43   
19  104  Sommar Emma  2004  TÄBY SIM  BA5604  25 m  1:40.64   
 
 

Skapad av WinGrodan 1.24.07  Utskriftsdatum  27 maj 2016 
Licensierad till: Täby Sim  Utskriftstid  15:00 
 
7_S
Gren 7, 25m Frisim Mixed 
 
Guldtid: 0.23 
Silvertid: 0.26 
Bronstid: Genomföra 
 
 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 









 
145  Ahlberg Linnea  2007  TÄBY SIM    25 m     
72  Allert Olivia  2007  TÄBY SIM    25 m  32.08   
Atkinson Maccallum Sofia  2007  TÄBY SIM    25 m  27.10   
Boman Linnea  2009  TÄBY SIM    25 m  37.44   
154  Bronsdon Oliver  2008  TÄBY SIM    25 m     
17  Bråkenhielm Stella  2006  TÄBY SIM    25 m  27.38   
148  Camp Ottilia  2005  TÄBY SIM    25 m     
198  Campenfeldt Emelie  2006  TÄBY SIM    25 m     
38  Degerbalkan Teya  2009  TÄBY SIM    25 m     
10  67  Elander Clara  2008  TÄBY SIM    25 m  30.07   
11  40  Elofsson Matilda  2007  TÄBY SIM    25 m  32.30   
12  152  Engstrand Lovisa  2006  TÄBY SIM    25 m  35.34   
13  53  Falk Hanna  2005  TÄBY SIM    25 m     
14  43  Franzén Madeleine  2005  TÄBY SIM    25 m     
15  136  Ghobadi Daniel  2004  TÄBY SIM    25 m  30.80   
16  151  Gong Hanna  2007  TÄBY SIM    25 m     
17  47  Gonsalves Andrea  2003  TÄBY SIM    25 m     
18  150  Gustavsson Klara  2007  TÄBY SIM    25 m  43.48   
19  132  Göthe Alexander  2008  TÄBY SIM    25 m     
20  160  Göthe Amanda  2006  TÄBY SIM    25 m  24.27   
21  Hallquisth Theodor  2007  TÄBY SIM    25 m  26.78   
22  164  Hanna Melinn  2007  TÄBY SIM    25 m  25.82   
23  153  Hlawatsch Beatrice  2007  TÄBY SIM    25 m  23.42   
24  69  Jöngren Bertil  2007  TÄBY SIM    25 m     
25  34  Koch Mathilde  2008  TÄBY SIM    25 m     
26  56  Koulahi Liam  2006  TÄBY SIM    25 m  34.64   
27  61  Larsson Arvid  2007  TÄBY SIM    25 m  30.07   
28  32  Larsson Gideon  2008  TÄBY SIM    25 m     
29  57  Lenstad Caitlin  2008  TÄBY SIM    25 m  38.15   
30  42  Lindberg Louisa  2009  TÄBY SIM    25 m  38.90   
31  129  Lindblad Maja  2008  TÄBY SIM    25 m     
32  50  Lundström Noel  2007  TÄBY SIM    25 m  27.26   
33  14  Mikalsen Nora  2008  TÄBY SIM    25 m     
34  147  Naik Ada  2005  TÄBY SIM    25 m     
35  27  Nilsson Oliwer  2008  TÄBY SIM    25 m     
36  20  Olander Julia  2006  TÄBY SIM    25 m     
37  44  Olsson Carl  2008  TÄBY SIM    25 m     
38  197  Olsson Simon  2007  TÄBY SIM    25 m     
39  138  Rylander Emilia  2008  TÄBY SIM    25 m  32.56   
40  Samuelsson Elsa  2006  TÄBY SIM    25 m  31.50   
41  15  Sandberg Tilda  2005  TÄBY SIM    25 m  26.33   
42  149  schibbye Molly  2006  TÄBY SIM    25 m  29.32   
43  140  Selkirk Ellinor  2004  TÄBY SIM    25 m  23.94   
44  146  Sevonen Troy  2008  TÄBY SIM    25 m     
45  29  Shirabe Satoshi  2006  TÄBY SIM    25 m     
46  137  Sommar Hannah  2007  TÄBY SIM    25 m  24.27   
47  141  Stein Erik  2005  TÄBY SIM    25 m     
48  131  Steinle Elias  2007  TÄBY SIM    25 m     
49  158  SUN Yichen  2007  TÄBY SIM    25 m     
50  51  Svensson August  2007  TÄBY SIM    25 m  33.10   
51  36  Tegelberg Sebastian  2006  TÄBY SIM    25 m  25.01   
52  65  Thermaenius Theo  2007  TÄBY SIM    25 m  26.29   
53  161  Tiernan Plunkett Loki  2005  TÄBY SIM    25 m  25.03   
54  63  Trossing Simon  2007  TÄBY SIM    25 m     
55  135  Törnqvist Tyra  2006  TÄBY SIM    25 m     
56  159  Törnqvist Viggo  2008  TÄBY SIM    25 m     
57  45  Wahlqvist Emma  2007  TÄBY SIM    25 m  24.36   
58  30  Wallen Elin  2007  TÄBY SIM    25 m  25.19   
59  37  Vallén Melker  2006  TÄBY SIM    25 m  31.44   
60  13  von Goës Ester  2008  TÄBY SIM    25 m     
61  130  Yang Cissy  2004  TÄBY SIM    25 m     
62  142  zhao william  2006  TÄBY SIM    25 m     
63  165  Zhou Jina  2006  TÄBY SIM    25 m  29.31   
64  55  Zuhr Joakim  2007  TÄBY SIM    25 m  28.55   
65  144  Åkerlund Tyra  2004  TÄBY SIM    25 m     
 
 

Skapad av WinGrodan 1.24.07  Utskriftsdatum  27 maj 2016 
Licensierad till: Täby Sim  Utskriftstid  15:00 
 
8_S
Gren 8, 50m Frisim Mixed 
 
Guldtid: 0.41 
Silvertid: 0.45 
Bronstid: 0.49 
 
 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 









 
78  Amanbaev Adam  2005  TÄBY SIM  AI6305  25 m  42.52   
174  Bergman Love  2004  TÄBY SIM    25 m  43.88   
79  Berndtsson Ludvig  2005  TÄBY SIM    25 m  49.34   
186  Björnevik Ida  2007  TÄBY SIM    25 m     
80  Blomqvist Alva  2005  TÄBY SIM    25 m  51.74   
93  Blomqvist Axel  2004  TÄBY SIM    25 m  48.28   
98  Bodén Hampus  2005  TÄBY SIM  AI8305  25 m  45.10   
173  Boije-Lundgren Emeli  2005  TÄBY SIM  AU0205  25 m  49.69   
175  Boman Christoffer  2006  TÄBY SIM    25 m  45.01   
10  101  Buchli Yannick  2005  TÄBY SIM    25 m  51.72   
11  168  Danovskij Jan  2007  TÄBY SIM    25 m  41.24   
12  172  Day Julia  2005  TÄBY SIM  AT9805  25 m  48.86   
13  81  Degerbalkan Deniz  2006  TÄBY SIM  AP3406  25 m  43.42   
14  199  Ergvall Nicholas  2004  TÄBY SIM    25 m  45.46   
15  85  Florén Smith Erik  2004  TÄBY SIM    25 m  47.65   
16  187  Fransson Eric  2006  TÄBY SIM    25 m     
17  171  Fristedt Ebba  2004  TÄBY SIM    25 m  49.17   
18  190  Haux Oliver  2005  TÄBY SIM    25 m  48.84   
19  188  hogg joel  2007  TÄBY SIM    25 m  41.26   
20  99  holmberg jack  2006  TÄBY SIM    25 m     
21  169  Humble Caspian  2005  TÄBY SIM    25 m  42.33   
22  134  Hällkvist Emmy  2008  TÄBY SIM    25 m     
23  96  Ladis Alexandros  2005  TÄBY SIM    25 m  55.25   
24  156  Lenstad Kevin  2005  TÄBY SIM    25 m  58.34   
25  167  Li Rose  2006  TÄBY SIM    25 m  41.95   
26  66  Lilja Emelie  2006  TÄBY SIM  AP8206  25 m  42.68   
27  189  Lindberg Amanda  2006  TÄBY SIM  AP7206  25 m  44.12   
28  83  Lindgren Junie  2004  TÄBY SIM  BO2604  25 m  41.20   
29  162  Nordin Lund Filippa  2005  TÄBY SIM    25 m     
30  163  Olsson Sande Emma  2005  TÄBY SIM    25 m  49.46   
31  89  Riahi Adrian  2005  TÄBY SIM  AF3905  25 m  44.12   
32  59  Sawhney Saiesha  2005  TÄBY SIM    25 m     
33  191  Seel Jesper  2006  TÄBY SIM    25 m     
34  176  Serrander Daniel  2002  TÄBY SIM    25 m     
35  12  Shabaltas Stanislav  2005  TÄBY SIM    25 m  47.61   
36  178  Sundberg Nora  2005  TÄBY SIM  AP4205  25 m  44.18   
37  166  Svensson Elsa  2004  TÄBY SIM    25 m  50.13   
38  193  Svärd Tilda  2005  TÄBY SIM  BB9405  25 m  42.87   
39  192  Taberman Clara  2004  TÄBY SIM  BC9204  25 m  41.30   
40  75  Todorovac Hallongren Benjamin  2006  TÄBY SIM  AM7706  25 m  42.54   
41  77  Warglo Alice  2004  TÄBY SIM    25 m  48.43   
42  90  von Trzaska Gustav  2004  TÄBY SIM    25 m  44.04   
 
 

Skapad av WinGrodan 1.24.07  Utskriftsdatum  27 maj 2016 
Licensierad till: Täby Sim  Utskriftstid  15:00 
 
9_S
Gren 9, 100m Frisim Mixed 
 
Guldtid: 1.15 
Silvertid: 1.25 
Bronstid: 1.35 
 
 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 









 
105  Bebenek Daniel  2006  TÄBY SIM  AC4706  25 m  1:30.30   
185  Borgstedt Shahnazari Emma  2002  TÄBY SIM  BH2802  25 m  1:29.23   
183  Danaë Plunkett Kore  2003  TÄBY SIM    25 m  1:18.71   
127  Forsberg Emilia  2003  TÄBY SIM  BN9203  25 m  1:14.74   
125  Grundin Fredrick  2003  TÄBY SIM  AR8703  25 m  1:13.27   
121  Gustavsson Agnes  2005  TÄBY SIM  AV3405  25 m  1:28.65   
116  Hanna Jousef  2003  TÄBY SIM  AS3503  25 m  1:18.51   
117  Juhlin Fredriksson Noah  2005  TÄBY SIM    25 m  1:20.14   
182  Kappling Albin  2003  TÄBY SIM  AS2503  25 m  1:14.81   
10  114  Ladis Dimitris  2003  TÄBY SIM  AS4503  25 m  1:12.66   
11  122  Leineweber Charlotta  2002  TÄBY SIM    25 m     
12  107  Malmström Irma  2004  TÄBY SIM    25 m  1:21.42   
13  112  Mattsson Saga  2004  TÄBY SIM    25 m  1:25.75   
14  123  Nilsson Samuel  2003  TÄBY SIM  AR9703  25 m  1:20.47   
15  120  Northun Lind Cecilia  2002  TÄBY SIM    25 m     
16  179  Seel Simon  2003  TÄBY SIM  AO0903  25 m  1:16.13   
17  109  Thermaenius Ella  2005  TÄBY SIM  BB7405  25 m  1:31.25   
 
 

Skapad av WinGrodan 1.24.07  Utskriftsdatum  27 maj 2016 
Licensierad till: Täby Sim  Utskriftstid  15:00 
 
10_S
Gren 10, 25m Fjärilsim Mixed 
 
Guldtid: 0.22 
Silvertid: 0.25 
Bronstid: 0.28 
 
 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 









 
186  Björnevik Ida  2007  TÄBY SIM    25 m  31.64   
94  Degerbalkan Elvin  2006  TÄBY SIM  AH6106  25 m  22.20   
194  Emtemo Filippa  2005  TÄBY SIM  BB5605  25 m  22.54   
187  Fransson Eric  2006  TÄBY SIM    25 m     
18  Frykehag Arvid  2007  TÄBY SIM    25 m  37.98   
33  Göransson Whilda  2006  TÄBY SIM    25 m  28.75   
190  Haux Oliver  2005  TÄBY SIM    25 m  28.86   
157  Holmgren Albin  2009  TÄBY SIM    25 m  32.93   
189  Lindberg Amanda  2006  TÄBY SIM  AP7206  25 m  22.85   
10  92  Lindqvist Ida  2005  TÄBY SIM    25 m  26.29   
11  139  Rezaie Tara  2006  TÄBY SIM    25 m  34.55   
12  191  Seel Jesper  2006  TÄBY SIM    25 m     
13  193  Svärd Tilda  2005  TÄBY SIM  BB9405  25 m  22.62   
14  192  Taberman Clara  2004  TÄBY SIM  BC9204  25 m  22.80   
15  87  Tarish Emil  2006  TÄBY SIM    25 m  25.18   
16  86  Öström Torun  2004  TÄBY SIM    25 m  22.89   
 
 

Skapad av WinGrodan 1.24.07  Utskriftsdatum  27 maj 2016 
Licensierad till: Täby Sim  Utskriftstid  15:00 
 
11_S
Gren 11, 50m Fjärilsim Mixed 
 
Guldtid: 0.40 
Silvertid: 0.46 
Bronstid: 0.53 
 
 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 









 
97  Alsén Emma  2007  TÄBY SIM    25 m     
181  Hellgren Elina  2004  TÄBY SIM  BA2404  25 m  40.97   
 
 

Skapad av WinGrodan 1.24.07  Utskriftsdatum  27 maj 2016 
Licensierad till: Täby Sim  Utskriftstid  15:00 
 
12_S
Gren 12, 100m Medley Mixed 
 
Guldtid: 1.40 
Silvertid: 1.50 
Bronstid: Genomföra 
 
 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 









 
184  Ahlberg Erika  2004  TÄBY SIM  AS8604  25 m  1:33.19   
180  Ahlberg Fredrik  2003  TÄBY SIM  AR7903  25 m  1:39.62   
194  Emtemo Filippa  2005  TÄBY SIM  BB5605  25 m  1:46.14   
95  Ersson Sixten  2007  TÄBY SIM    25 m     
177  Hedbeck Rebecka  2004  TÄBY SIM    25 m     
188  hogg joel  2007  TÄBY SIM    25 m  1:48.30   
170  Lowbrink Edla  2004  TÄBY SIM    25 m     
84  Lundberg Tuva  2006  TÄBY SIM    25 m  1:43.70   
74  Westerdahl Clara  2005  TÄBY SIM    25 m  1:42.30   
 
 

Skapad av WinGrodan 1.24.07  Utskriftsdatum  27 maj 2016 
Licensierad till: Täby Sim  Utskriftstid  15:00 
 

LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner