2019-08-25   19:51:25
Välj tävling:

Välj språk:
Swedish English Denmark Finland

Program för Vårsimiaden Distrikt, Uppsala Tvl omr 1

Nedan visas startlistor och heatlistor uppdelade per tävlingspass.

Tävlingspass

30_S
Gren 30, 100m Ryggsim P 11-13 
 
 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 









 
40  Hansson Carl  2003  GÄVLE SS  AE9703  25 m  1:12.09   
204  Söderberg Mikael  2003  UPSALA S  AA9303  25 m  1:15.08   
Schön Martin  2003  BOLLNÄS SS  AJ9703  25 m  1:16.75   
47  Rosengren Melker  2003  GÄVLE SS  AR1903  25 m  1:17.40   
107  Grell Julius  2003  SANDVIKEN  AS9903  25 m  1:18.05   
36  Svärd Malte  2003  FALUN  AC3703  25 m  1:20.97   
55  Östlund Albin  2004  GÄVLE SS  AC1304  25 m  1:23.00   
109  Humling Lucas  2005  SANDVIKEN  AA8305  25 m  1:24.85   
80  Sandström Gustaf  2003  HUDIKSVALL  AP4703  25 m  1:25.61   
10  87  Persson Eric  2004  SS MORA  AI0904  25 m  1:25.86   
11  131  Andersson Oskar  2003  UPSALA S  AG6503  25 m  1:26.25   
12  193  Ramovic Adi  2004  UPSALA S  AG9304  25 m  1:26.86   
13  187  Pelling Joel  2003  UPSALA S  AT8503  25 m  1:28.11   
14  54  Wikholm Olle  2004  GÄVLE SS  AO9904  25 m  1:29.27   
15  157  Höglund Lukas  2004  UPSALA S  AK0904  25 m  1:29.77   
16  41  Hjalmarsson Sarlind Oliver  2003  GÄVLE SS  AN7503  25 m  1:30.24   
17  195  Savin Andreas  2003  UPSALA S  AG9503  25 m  1:30.61   
18  212  Wiell Botvid  2005  UPSALA S  AB3305  25 m  1:31.84   
19  79  Reit Viggo  2003  HUDIKSVALL  AK5703  25 m  1:32.18   
20  14  Manns-Ståhl Timothy  2004  BORLÄNGE  AC3504  25 m  1:32.69   
21  230  Söderberg Oliwer  2003  UPSALA S  AK9703  25 m  1:33.50  EFT 
22  134  Brenning Markus  2005  UPSALA S  AD4105  25 m  1:34.31   
23  138  Delvenne Samuel  2003  UPSALA S  AU8903  25 m  1:34.38   
24  172  Loklint Rasmus  2005  UPSALA S  AD2105  25 m  1:34.70   
25  20  Westman Gustav  2003  BORLÄNGE  AM6703  25 m  1:35.39   
26  196  Simaleza Danny  2005  UPSALA S  AE4905  25 m  1:35.57   
27  185  Pelling Adam  2003  UPSALA S  AX0303  25 m  1:36.23   
28  194  Rismyhr William  2004  UPSALA S  AK5104  25 m  1:36.97   
29  Jonsson Adrian  2004  BOLLNÄS SS  AN8504  25 m  1:37.43   
30  102  Thelander Gustav  2003  SALA SS  AR5503  25 m  1:38.44   
31  94  Larsson Malte  2003  SALA SS  AU2503  25 m  1:38.89   
32  142  Fischer Joel  2003  UPSALA S  AE8103  25 m  1:39.21   
33  101  Svedberg Jonathan  2003  SALA SS  AW7703  25 m  1:39.60   
34  184  Parker Daniel  2004  UPSALA S  AJ7304  25 m  1:45.15   
35  147  Fröman Tomas  2005  UPSALA S  AL3705  25 m  1:50.00   
36  34  Montelius Risberg Esbjörn  2004  FALUN  AQ9104  25 m  1:50.44   
37  92  Enstedt Linus  2003  SALA SS  AS0303  25 m  1:51.55   
38  17  Solum Anton  2004  BORLÄNGE  AQ5104  25 m  1:52.25   
39  183  Parekh Ravi  2005  UPSALA S  AL7705  25 m  1:55.00   
40  191  Pitic Edvin  2005  UPSALA S  AH2105  25 m  1:56.00   
41  96  Mårvad Felix  2003  SALA SS  AS2303  25 m  1:56.77   
42  64  Eriksson Malte  2003  HARNÄS SKU  AT3903  25 m  2:00.00   
43  162  Kargar Zartosht  2005  UPSALA S  AE1905  25 m  2:20.00   
44  21  Westman Oscar  2005  BORLÄNGE  AD9505  25 m     
45  118  Nyhlander Ossy  2005  SIM 77 HOF  AA0505  25 m     
46  151  Harutyunyan Arman  2003  UPSALA S  AP5303  25 m     
47  161  Kargar Sam  2004  UPSALA S  AF6304  25 m     
48  163  Karlsson Elias  2003  UPSALA S  AP1303  25 m     
 
 

Skapad av WinGrodan 1.25.02  Utskriftsdatum  22 april 2016 
Licensierad till: Upsala Simsällskap  Utskriftstid  13:19 
 

LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner